Opinie o Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja w Górka Jaklińska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja w Górka Jaklińska

Instruktor Nowy wpis

Pracowałem w szkółce Pani Agnieszki Na temat szkółki,prowadzenia zajęć, uprawnień naszych jak też Pani Agnieszki można było przeczytać na stronie :)) były dodane każdego dyplomy i potrzebne uprawnienia :)) śmieszą mnie te pseudo wpisy kogoś kto tylko według mnie bruździ wokół samej osoby Pani Agnieszki :) Kolejną sprawą jest to że miesiąc przed zamknięciem kazdy rodzic czy uczestnik zajęć był przez nas informowany o zamknięciu i każdy został rozliczony do końca ,w czym też my jako instruktorzy pomagaliśmy :) Jako dyplomowany ratownik z kilkunastoletnim doświadczeniem i pracujący do końca działania szkółki wraz z Panią Agnieszką również przekierowalismy każdego ze szkółki do innych zaprzyjaźnionych szkółek tak aby każdy miał dalej możliwość zajęć . I nie było to żadna tajemnicą :) także może zajmijcie się ludzie czymś pożytecznym zamiast pisać bzdury :)) Z poważaniem Piotr

poszkodowana Nowy wpis
@Instruktor

Przez rok wydzwaniałam za p. Agnieszką, aby zwróciła mi ponad 500 zł za zajęcia moich dzieci, które się nie odbyły z powodu zamknięcia działalności i zawsze zapewniała, że zrobiła przelew. Jednak pieniądze nigdy do mnie nie wróciły. Pisała w mailu, że załącza potwierdzenie przelewu, ale maile były za każdym razem bez załącznika. Z czasem zablokowała mój numer. Żenujące, jak można być taką oszustką

Teresa Nowy wpis

No dobra, napisze ktoś czy firma jeszcze działa bo w necie nawet aktywnego nr w krs nie ma, nie mówiąc już o stronie www. Podejrzewam że się zamkneli ?

Nauczyciel

Ważna informacja Zanim ktoś zacznie bezpodstawne uwagi wysyłać,jak i obczernać osobę powinien się dwa razy zastanowić:) Na każdy wyjazd kolonijny wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o niekaralności ,to pierwsza sprawa :) przy licznych kontrolach kuratorium i organizatorowi wyjazdów każdy nauczyciel musi mieć nie starsze niż dwa tygodnie zaświadczenia :) Tym samym powyższe uwagi są nieprawdziwe Dodatkowo moja dwójka dzieci uczęszczała na zajęcia do tej szkółki ,po zakończeniu zajęć w momencie zamknięcia szkółki środki niewykorzystane zostały zwrócone :) jak też moim znajomym których dziecko też chodziło na zajecia:) Tym samym zamiast być zawistnym bo szkółka dobre opinie miała a samemu nie widzi się swojego życia radzę popatrzeć na swoje postępowanie :)

Uczeń Nowy wpis
@Nauczyciel

Hehe nie ma to jak sama o sobie pisać opinie, jako nauczyciel i ratownik. Ciekawe czy Ci Pani " wierni" pracownicy tak chętnie podpisali by odpowiedzialność majątkową za zwrot pieniędzy? Pani Agnieszko, nip i regon zostaje ten sam i w CEIDG jest dość dużo informacji, które skopiowane do "Google" pokazują dość trafne wyniki. Tu nikt nie musi zajmować się Pani życiem, Pani sama dostarcza informacji. Proszę wierzyć ludzie mają ciekawsze rzeczy do zrobienia niż zagłębianie się w Pani życiu. Przykro mi, ale nie jest Pani osobą której chce znać biografie, ja chcę tylko odzyskać pieniądze :))

Kamil

@tomasz hej jak rozwiązała się sytuacja ?

@Kamil

Nie rozwiązała się. Ukrywa się we Wrocławiu, na jakimś slynnym zalanym osiedlu domków jednorodzinnych

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
niezadowolona

Pani Agnieszka ze szkółki pływania zamknęła firmę w lutym 2020 i do dziś nie zwróciła pieniędzy (kilkaset złotych) za niewykorzystane zajęcia. Twierdzi, że przelew poszedł, jednak pieniądze nie dotarły - to ciekawe. Perfidnie kłamie w czasie rozmów telefonicznych.

Niezadowolony
@niezadowolona

Raczej pieniędzy nikt nie odzyska. Trzeba wybrać się pod adres podany przez Panią Agnieszkę do CEIDG i złożyć wizytę z zapytaniem co się dzieje z tą Panią. Bo Pani Agnieszka to już na zrzutka szukała pomocy, teraz fundacja....ale ludzi okradać potrafi

Tomasz

Agnieszka Plajzer - zapłać nam zaległe 800 PLN za fakturę, którą dostałaś rok temu.

@Tomasz

Chyba będziecie musieli poczekać bardzo długo, Pani Agnieszka ma jeszcze długi z czasów prowadzenia dyskoteki w Katowicach

Piotrek

Czy firma funkcjonuje normalnie? Trudno znaleźć informacje o firmie, dlaczego tak jest?

Dobra rada

Niestety martwi mnie fakt że ta Pani pracuje z dziećmi i również jeździ z nimi na kolonie a była karana..... Ja bym miała obawy i to duże by wysłać na kolonie moje dzieci gdzie ta Pani jest opiekunką. Rodzinę uważajcie na dzieci.

Monogamistka
@Dobra rada

To ta Pani nie ma uprawnień do bycia opiekunem grupy na kolonii lub obozie, wymagane jest zaświadczenie o niekaralności. Że ma tupet taka osoba,a jej pracodawca z kolonii nie sprawdza personelu, też dziwne. Firmy krzaki

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja - Górka Jaklińska

• Jak się pracuje w Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agnieszka Plajzer Be Active Zdrowie i Rekreacja