Restauracja U Angeliki Nowackiej Angelika Nowacka

Adres: Barkocińska 4 lok. 30, 03-543 Warszawa

NIP: 5242802421 REGON: 364524899

Restauracja U Angeliki Nowackiej Angelika Nowacka

Opinie o Restauracja U Angeliki Nowackiej Angelika Nowacka

Co powinni wiedzieć kandydaci na pracowników w firmie Restauracja U Angeliki Nowackiej Angelika Nowacka w mieście Warszawa, zanim wyślą do tej firmy CV? Napisz tym osobom jak przygotować się do pracy w tej firmie i czy jest to pracodawca godny polecenia.

Zostaw opinię o Restauracja U Angeliki Nowackiej Angelika Nowacka - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja U Angeliki Nowackiej Angelika Nowacka