Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Oluś Paweł Olszewski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Oluś Paweł Olszewski, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo-Usługowa Oluś Paweł Olszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Oluś Paweł Olszewski w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Firma Handlowo-Usługowa Oluś Paweł Olszewski?

Rosa

Jazda bez karty. Kara za bruna gruszkę. Brak umowy. Nie polecam!!!!Kasa pod stołem!!!! Urząd Skarbowy i inspekcja pracy powinna się zająć takimi pseudo firmami!!!!

@Rosa

Twój wybór czy pracujesz z umową czy bez !!!

Paweł

@P.. czemu firma docenia krętaczy a nie uczciwych pracowników? to dziwne..

@Paweł

Zdecydowanie tak

Masakra

Zdecydowanie takiego Janusz trans nie polecam. Jakim cudem to funkcjonuje. Walą w kulki na każdym kroku. Jest kod 95 w prawku, a oczekują jakichś badań dodatkowych, nie wiadomo po co. Żenua stawka za metr plus kasa pod stołem. Kto jeszcze wierzy, że kierowca jeździ za 2600 brutto. Chcesz przejść do bisty, to Cie będzie blokować, bo to zięć kogoś tam i wychodzi na to, że nie jesteś pracownikiem a psem na smyczy. Takim podejściem będzie non stop rotacja ludzi, aż dojdzie do takiego momentu, że nikt nie będzie jeździć. Zdecydowanie nie polecam i jak najdalej

@Masakra

Zgadzam się w 100%

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P..

Pracodawca taki sobie , z początku jest pięknie , ładnie jak prawie wszędzie. potem dopiero się zaczyna , powiem tak - (usunięte przez administratora) i krętacze mają u niego dobrze, a uczciwie pracujący nie do końca kropli z baku nie weźmiesz a oskarżany jesteś i tylko patrzysz jak inni z bańkami latają i oni są ok a ty nie , poza tym jazda bez karty to już standard, tak samo jak opierdziel za to że nie włożyłeś drugiej tarczki , będac kierowcą u Pawła masz jeździć kiedy jest robota czyli od rana do nocy i nieważne ile to jest godzin , jak chcesz skończyć po 15h a jest robota to masz jeździć dalej bo inaczej obiązenie - to jest chore , zdażało się jeździć po 22h i wtedy było cacy.. ale Paweł to taki jest, że na początku cie szanuje a potem ma w (usunięte przez administratora) ale być może nie do wszystkich ma takie podejście, bo jak mu zależy to szanuje pracownika, gorzej jak na jednej flocie zrobi się więcej kierowców , wtedy ma cię gdzieś, bo jak nie ten to inny , udaje że ludzi ma a potem auta stoją,, słabe podejście .

Marcin

Pracowałem. Zdecydowanie odradzam pracę u oszusta Olszewskiego. Jeździsz uczciwie, starasz się, a na koniec i tak nie dostajesz części pieniędzy i tak płatnych w biurze. (usunięte przez administratora)

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Firma Handlowo-Usługowa Oluś Paweł Olszewski w miejscowości Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Oluś Paweł Olszewski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowo-Usługowa Oluś Paweł Olszewski
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ostródzka 144