Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.

Andrzej

Logwin Air+Ocean Poland ma opinię świetnego pracodawcy. Nie dziwię się, że na forum tak dawno nikt nie pisał. Aplikowałem i czekam na wynik

Iza

W sieci pojawiła się oferta dla stażysty w Dziale Spedycji Morskiej - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoja opinią na temat tego stażu? Czy firma zapenia szkolenia wstępne? Jak wyglądają pierwsze dni praktyki? Czy po odbyciu stażu jest możliwość przejścia na pełen etat?

nakor

itnd, zawsze będą próbować danego pracownika w różnych sytuacjach. Chociaż z własnego doświadczenia wiem, że nie wszystkich błędów uda się uniknąć. Ale jeżeli ktoś nie ma odpowiedniego doświadczenia zawsze u nich może zacząć od stażu - jest to jakaś opcja.

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.