Opinie o Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. w Piaseczno

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Specjalista Ds. Sprzedaży. Czy ktoś składa CV?

Kluska Nowy wpis

Też jestem ciekawa rekrutacji, jak obecnie wyglądają warunki pracy /atmosfera pracy poprawiły się?

Czy Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Kasia Nowy wpis

Tak, zatrudnia.

Aneta

Hej, mam pytanie, czy firma zapewnia pracownikom posiłki? lub ewentualnie do nich dopłaca?

Nie zapewniają.

Aneta
@Aneta

Firma zapewnia przymusowa pomoc psychologiczna na wlasny koszt... Szkoda , że tak długo mialam nadzieje, ze się coś zmieniło na lepsze.Atmosfera mobbingowa, grupa dziewczyn, które zastraszaja wszystkich. Kierownictwo nie reaguje. Logwin Wojkowice to patologia od załogi po dyrekcję. Z daleka sie trzymajcie.

Paulina
@Aneta

Nie zapewnia i nie dopłaca też do nich. Jest sklepik tzn. Automat w którym można kupić kanapkę, pierogi lub słodycze i picie

Ola
@Aneta

Potwierdzam, lepiej poszukaj fajniejszej firmy z bardziej ludzkim podejściem do pracownika. Choć mnie tam nie ma już ponad pół roku wiem, że nic się tam nie zmieniło. Szefowie bagatelizują sygnały, udają, że nie słyszą, to klika trzymająca się w pewnej grupie. Nikt nie ma szans jeśli się szanuje zagrzać tam miejsca.

Ciasteczkowy Potwór
@Aneta

Istnieje też nowoczesna metoda zachęcania ludzi do pracy i zarobku, UWAGA „ firma dała nam nadgodziny” pracownik powinien za to podziękować ponieważ są one nieobowiązkowe lecz nieprzestrzeganie tych wytycznych to konsekwencje wobec niesubordynacji. To nie wstyd też pracować od poniedziałku do piątku po 50 godz od 4 nad ranem do 14 po południu, lub na drugiej zmianie od 14.30 do 00.30 oczywiście w pakiecie dostaje się do wyboru sobotę lub niedzielę w imię ambicji dyrekcji, kierownictwa itd. W imię Twojej lojalności pracy w weekend nie zawsze też odbierzesz dzień wolny kiedy Tobie pasuje bo nie jesteś tu od decydowania co kiedy i jak. Nowy pracowniku zawsze możesz też zostać DOCENIONY przez kierownika lub jego zastępcę i czasem też lidera jak podpadniesz lub się pomylisz oni już wiedzą jak zostaniesz ukarany. Podsumowując nie używając tu określenia ludzie, pewne jednostki co organizują Ci czas pracy opanowały (usunięte przez administratora) do perfekcji i nadal starają się go unowocześniać. Jeżeli lubisz być zdyscyplinowany nie mieć czasu na swoje prywatne życie i oddać całego siebie „firmie” to miejsce dla Ciebie.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnio dodali 22 grudnia.

Aga

Ciągle poszukują bo nikt tam nie może się utrzymać, brak zainteresowania, wsparcia, wdrożenia. Po krótkim czasie widać jaka to organizacja. Kontakt z przełożonymi znikomy. Po prostu nie chce się tam przychodzić. Więcej lepiej nie pisać.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piaseczno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
Ala

Jak oceniacie socjal dla pracowników?

Tomasz

@pracownik a coś jeszcze oprócz tej karty ?

Czy Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

tak

Olek

Jak nastroje w firmie od czasu kiedy koronawirus namieszał wszystkim? Warto teraz starać się o pracę?

pp
@Olek

Nie ma sensu sie starania , skoro składasz cv itd a maja to gdzieś i nawet nie dzwonią

Czy można liczyć w Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Julka

Tak, można liczyć ????

Wypłacają dodatkowe nagrody w Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.?

Mmm

Tak )

Obserwator

Magazyn Piaseczno - zdecydowanie odradzam, pracują tam zboczeni ludzie swoimi nieprzyzwoitymi odzywkami i gestami wprowadzają chorą atmosferę. Nawet na stanowiskach kierowniczych zdarzają się zwyrodnialcy(usunięte przez administratora)

Czy zdarzają się nadgodziny w Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.?

Jj

Tak

Wesoły Romek

Wojkowice na jednym z dwóch magazynów żądzi potomek Bandery... Praca dla kogoś kto lubi być pod rządami wataszki z ukrainy

lilia

WOJKOWIC nie polecilbym nawet najgorszemu wrogowi z chwila odejscia Kondrada wspanialego koordynarora ten zaklad zszedl na psy.Nastepca T.....Knie posiada kultury sympatii nie lubi ani siebie ani ludzi traktuje logwin jak swoja wlasnosc a ludzi jak niewolnikow chce sie wykazac czym?PROSTACTWEM I NIEUDOLNOSCIA.brawo moze byc z siebie dumny tu sie spisal w 111000%

@lilia

Nie masz zbyt dobrego zdania o relacjach z przełożonym. Czy nie ma możliwości, żeby zmienić te stosunki na bardziej przyjazne, żeby wszystkim pracowało się lepiej?

lilia
@Adam

to od kierownika zalezy jaka jest atmosfera jesli chodzi na fochu to udziela sie to kazdemu przeciez to my ludzie pracujemy ROWNIEZ NA JEGO WYPLATE a normale zachowanie to cos czego tam ciezko odczuc jesli ktos ludzi nie lubi to powinien zmienic prace byc sobie samemu w kiosku sprzedawac np

Mirek

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro od dawna nikt nie korzystał z forum?

Dawna
@Mirek

Hahaha dobrze może w Piasecznie i Nadzarzynie napewno nie w Wojkowicach. (usunięte przez administratora). Nic od siebie nie dają kompletnie a ty masz się zajechać. (usunięte przez administratora) Złapią na alkomacie to wywalaja wybranych nie Wszystkich i poniżają choć są na tym samym stanowisku. Zero sprawiedliwości. (usunięte przez administratora) na kazdym kroku. (usunięte przez administratora) Zwolnień coraz więcej.

mixx

Witam jak wygląda praca atmosfera i zarobki na stanowisku Pracownik Magazynowy w Nadarzynie ?

Iza

@lola, czy zmiany w niedzielę zdarzają się regularnie? Napisałaś, że ze względu na wynagrodzenie traktujesz tę pracę przejściowo, może warto porozmawiać o wynagrodzeniu z przełożonym i spróbować związać się z firmą na dłużej? Z twojej opinii wynika, że raczej pozytywnie oceniasz pracę w firmie Logwin Air+Ocean Poland. Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

lola

Praca jak praca nic szczególnego raz lżejsze roboty raz cięższe choć dość monotonna. Wynagrodzenie bardzo średnie wiec jak ktoś jest dobry raczej to praca przejściowa jako ze teraz rynek pracownika szybko ludzi znajdują sobie lepiej płatne posady. Atmosfera hmm raczej ok choć zdarza się czkawka od tego. Na duży minus trzeba dodać Pracujące Niedziele i odbiory za nie jak wypadnie wiec można mieć rozbite 2 dni całkowicie. I najciekawsze nadgodzinnych dla chętnych albo na 2 lub 4 rano oficjalnie zmiana się zaczyna od 6 tylko, że dla chętnych znaczy macie przyjść i już. To samo się tyczy 2 zmiany koniec o 22 a dla chętnych nadgodziny do 24 lub 2 w nocy czyli macie zostać. Czy jesteście o tym informowani wcześniej tak ale to rzadko się zdarza zazwyczaj na parę godzin przed tym a nie 48h wcześniej. Czy polecam TAK jak ktoś nie ma pracy tak bo trzeba pracować. Jak nie ma parcia to ODRADZAM.

Leon

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Paweł Poncyljusz

Do Izy: Nie wiem jak jest teraz, napiszę Ci jak było wcześniej. Pierwsza umowa o pracę na rok, druga z podwyżką na rok i trzecia na czas nieokreślony.Z każdych z ych umów była podwyżka.O wynagrodzeniach nie , bo to nie wypada.Podpowiedziałem Ci wcześnie to musisz przeliczyć, Napiszę krótko ; nie każdy się nadaje do tej pracy, kwestia charakteru.U mnie był dobry kierownik zmiany, ale też nie narzekałem na innych z innych zmian, więcej jak chceś się dowiedzieć to zapytaj się na rozmowie kwalifikacyjnej, to Ci wszysto powiedzą. Pozdrawiam i życzę szybkiej kariey w firmie????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. - Piaseczno

Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.