joasia

Legnica

Opinie o joasia

Witam wszystkich,mysle ze szef tej firmy nie wie co robia przestawiciele. i szczególnie nowa pani dyrektor ktora sama sie mianowala,poniewaz-- dlaczego nie moga byc takie jaka JA MAM PANIA WINDYKATOR???? jakby mial cala kadre takich ludzi to firma w ciagu najblizszych lat przesciglaby innych konkurentów.tacy ludzie sa potrzebni,wczesniej byl PAN KIEROWNIK.ktory tylko mnie powyzywal.az strach mowic,,,ale slyszalam od znajomych ktorzy maja ta pania co ja ,,GRATULACJE..PANI POWINNA AWANSOWAC NA DYREKTORKE,to by byl porzadek w tej firmie. potrafi zrozUmiec ,poradzic i to jest ważne ze jest LUDZKA

Zostaw opinię o joasia - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie joasia