Opinie o Alite Clinic Wrocław (Tenezito Marlena Szajbler) w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tenezito Marlena Szajbler. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tenezito Marlena Szajbler na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenezito Marlena Szajbler w Ząbki

Czy można liczyć w Tenezito Marlena Szajbler na prywatną opiekę medyczną?

Maja Nowy wpis

No to te sukienki w końcu samodzielnie się tu szyje czy serio skądś zamawiają? Bo widzę pewną rozbieżność w jednym z danych wątków i się teraz zastanawiam. Dałby ktoś znać jak aktualnie całe to szycie jest tutaj zorganizowane? Jakieś nowe maszyny, dobra kasa?

Ada Nowy wpis
@Maja

Zamawiają z Chin i już pozatym nikt tego nie kupuje bo ludzie zorientowali się ,że to szajs z ali

EmilaB Nowy wpis

Witam jest mi przykro przez to jak zostałam potraktowana przez tą firmę. Mianowicie zostałam u nich całkowicie zablokowana a dlaczego? A dlatego bo napisałam komentarz że myjka do buzi foreo którą była wystawiona na licytacji warta około 150-200 zł koleżanka ją wylicytowała po czym doszła je jakaś podróba warta 20 zł. Dodam że wylicytowała za 185 zł plus dostawa. Mają świetne sukienki przy tym mogli zostać a bawią się w oszukiwanie ludzi. (usunięte przez administratora)

Natalia

Widzę opinie zarówno pracowników jak i klientów są bardzo fajne, więc chyba warto tam się zatrudnić.. A może ktoś więcej szczegółów podać? Dla stanowiska szwaczki. Jak z zarobkami, czasem pracy itp bo wiadomo że to są najważniejsze informacje jednak jeśli chodzi o pracę.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tenezito Marlena Szajbler? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Ząbki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Monter
Ząbki
ID Energy Sp. z o.o.
Klaudia

Hej , Pracuję w tej firmie już jakiś czas , sukienki szyjemy wszystkie tu w szwalni na miejscu ! :) Na Alii zawsze będą zabierać zdjęcia z innych sklepów sama kiedyś się nabrałam zamawiając sukienkę z Alii na zdjęciu super a w rzeczywistości przyszła firanka którą mogłabym podłogę wytrzeć.. Jeżeli chcecie się przekonać czy zamawiamy sukienki z Chin to zamówcie z Alii i zamówcie od nas zobaczycie różnice i czas oczekiwania na przesyłkę u nich to 1-2 miesiące u nas 24h godziny :) Logiczne jest to ,że w okresie listopad , grudzień mamy więcej pracy i o wiele więcej zamówień więc nie zawsze jest wszystko na czas jesteśmy tylko ludzmi ale staramy się ,żeby nasi Klienci byli zadowoleni :)

Asa
@Klaudia

Bo kupujecie je wcześniej na Ali i wysyłacie ????????????

Alina

@Urszula też mnie to interesuje, bo chciałam składać cv, wie ktos?

Urszula

Tutaj pracuje tylko jedna pani? Piszą tylko klienci, same pozytywne rzeczy co prawda ,ale ja chciałabym się dowiedzieć czy można i czy warto aplikować?

Elka

Rzetelna firma w której pracuje, dokładamy wszelkich starań aby wyroby które wychodzą spod naszej ręki były najwyższej jakości. Projekty ubrań są oryginalne zaprojektowane przez Panią Marlenę i ona również często je prezentuje na swojej sylwetce, wystarczy to sprawdzić na jej instagramie, totalnie nie rozumiem podejrzeń że ubrania są sprowadzane z Chin, zapraszamy podejrzliwych do szwalni w Ząbkach ????

Agatka

Super firma, śliczne rzeczy Polecam!

W.

Serdecznie polecam firmę Tenezito. Sukienki super jakości, szybka dostawa, bardzo dobry kontakt z biurem obsługi. Mam nie tylko sukienkę ale również piżamki (Labress). Jeśli chodzi o zdjęcia z Aliexpress (niżej wyczytałam, że ktoś twierdzi że sukienki są z Chin) niestety wiele osób z Aliexpres kradnie wizerunek różnych firm, nie tylko Tenezito. Zamawiam ubrania online z dwóch ulubionych butików i ich zdjęcia również widywałam na Aliexpress. Proszę się tym nie sugerować, ponieważ sukienki w 100% są szyte w POLSKIEJ szwalni która mieści się w Ząbkach k. Warszawy. Pozdrawiam :)))

Ela

Bywam tu regularnie, na miejscu można obejrzeć i przymierzyć, bardzo miła obsługa i ciuchy szyte są na miejscu w Ząbkach. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi , Sukienki są mega :*

Kamil - właściciel

Kamil wczoraj na FB wrzucił takiego posta - polecam się zapoznać... „ Kochani! ???? Kilka ważnych rzeczy na temat firmy Tenezito . 1. WSZYSTKO szyjemy w mojej szwalni w Ząbkach pod Warszawą. Wrzucamy systematycznie filmiki na Instagram STORY i Facebook Tenezito. 2. AliExpress KOPIUJE od kilku lat wszystkie nasze projekty, i co więcej, ZDJĘCIA. Doskonale możecie sprawdzić, że na AliExpress są zdjęcia mojej żony w sukience. ???? Czy to nie logiczne, kto od kogo kopiuje? ???? Dodatkowo warto zaznaczyć, że na AliExpress możecie również kupić iPhone X i MacBooka Pro za kilkaset dolarów. A jak ktoś znajdzie zdjęcia z naszej strony na AliExpress, wklejcie to zdjęcie w Google Images, sortujcie wyniki od najstarszych i zobaczycie, że to MY wrzuciliśmy je pierwsi.” Nie piszcie wiec bzdur na tej stronie bo wprowadzacie ludzi w błąd i narażacie POLSKA FIRMĘ I JEJ PRACOWNIKÓW NA STRATY! Trzeba wspierać a nie hejtowac :/

pracownica

Tak - Panie dwie które pracowały i (usunięte przez administratora)pracodawce pełne jadu zaczynają wypisywać tu fałszywe wiadomości i opinie. Widziałam na własne oczy! Sukienki są szyte w Polsce! Wrzucają nawet filmiki jak szyją Panie... A AliExpress kradnie bezczelnie zdjęcia (nawet jest na nich włąścicielka - ludzie ogarnijcie się...)

Dziewczyna

Karolibary8 skąd wiesz? Masz 100% pewności? Odnośnie zdjęć to co Ali bierze od niej czy ona od alie?

kasia22
@Dziewczyna

Ali od niej - widziałam i byłam na miejscu.

Halina

Szkoda, że nie piszą na forum pracownicy Tenezito. Myślicie, że warto aplikować do pracy w tej firmie? Co dokładnie się tam robi?

Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)

Ula89

Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tenezito Marlena Szajbler - Ząbki

Tenezito Marlena Szajbler

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042