Gopackshot.com

Opinie o Gopackshot.com

Jakie opinie z pracy przy sprzedaży? właśnie poszukiwany jest od niej specjalista. W pierwszej kolejności ciekawi mnie ta cala rozbieżność w widełkach płacowych. Wynosiły jakby nie patrzeć około 3 tys. o zleceniu w tym przypadku myślę. I te umowy o pracę to nigdy nie wejdą?

Kala Nowy wpis

Ooo, czyzby Pan C lub S odchodzili? A co to sie stanęło? :D obszar hr tez inny. No ładna rotacja :)

Majka Nowy wpis

Z czego twoim zdaniem ta rotacja pracowników wynika? Ma związek z finansami, atmosferą,? Podpowiedz coś więcej ponieważ sama jestem zainteresowana współpracą. Przeczytałam również, że płace bez zmian, teraz w 2023 dostaliście podwyżki z powodu wzrostu najniższej krajowej?

. Nowy wpis

Witam, prosimy o podanie okresu (rok), w którym sytuacja miała miejsce

Brak
@Gopackshot.com

@Pracodawca 2022, więc niestety nie tłumaczy to tej śmiesznej stawki, daleko odbiegającej od minimalnej Już lepiej byłoby zrobić jeden dzień próbny, a później przyjmować na czas próbny (ale z umową, a nie na czarno!)

Jolanta

Hmmm ciekawe, a można wiedzieć, o jakiej posadzie mowa z tymi dniami próbnymi? I czy podczas rekrutacji wgl była mowa, jaką umowę oferują już pracownikowi po tym okresie próbnym?

Kandydatka

Hej widziałam ofertę pracy na HR Manager-czy oferta jest nadal aktualna? Polecacie aplikowanie do tej firmy?

@Kandydatka

Super, że ktoś pyta o tę pracę, ja też jestem zainteresowana, czy warto. I napiszcie jeszcze, czy taki HR manager może pracować zdalnie lub hybrydowo? Czy jedynie stacjonarnie?

Czy kandydat na stanowisko Sales Specialist w firmie Gopackshot.com ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Bylypracownik

Jako byly pracownik, moge smialo powiedziec, ze firma idzie pewnym krokiem w kierunku ilosci kosztem jakosci. Płace od kilku lat bez zmian, wymagania podkrecane z miesiac na miesiac do zajechania. Mlodzi bez doswiadczenia sie ciesza, bo moga klepac nadgodziny i szczesliwi, ze im za to placa, jakby to bylo cos bajecznego i niesamowitego. Firma stawia na zagraniczna / naiwna tania sile robocza. I to slynne zlecenie, juz nawet na tasmie sa stabilniejsze warunki. Jesli masz do siebie odrobinę szacunku - omijaj szerokim lukiem.

Robią kampanie dla wielu większych marek z tego co widzę, na ich stronie i oni tak żydzą na pracownikach?! Przecież tam gruba kasa się przewija. Mam nadzieje, ze pracodawcy czytają te komentarze i sięgną po rozum do głowy. Nikt przecież nie będzie pracować na smieciowce za najnizsza krajową. Współczuje działowi HR, rozmowy rekrutacyjne to oni mają tam chyba codziennie XD

@Anonim

Zgadza się. Dużo tutaj już zostało napisane... Mnie zastanawia kiedy podczas rekrutacji podają stawkę. Wiesz może? Szkoda byłoby przejąć 3 lub 4 rozmowy i potem dowiedzieć się o tej najniższej

Stefan
@Jolanta

No to niestety na pewno tak będzie. Dowiadujesz się na koniec rekrutacji i zawsze jest to najniższa krajowa. Nawet poniżej 26rż dostaniesz najniższą krajową tylko szef sobie na tobie zarobi

@Anonim

Ale pracowali i pracują. Niestety nie każdy ma w sobie wystarczająco samozaparcia by samemu zrezygnować, biorąc pod uwagę ze fotografia jest branżą gdzie NAGMINNIE wartość pracy jest zaniżana i ciężko mieć stabilność finansową. Jak widać to miejsce daje złudna stabilność. Sam_ miał_m taka sytuacje ze zwolniono mnie z dnia na dzień. Jeszcze trochę o atmosferze- za moich czasów normalnie był (usunięte przez administratora)pracowniczy, ja był_m tam od początku najsłabszym ogniwem(usunięte przez administratora) Z tego co się orientuje, pracodawca nie może wymagać pracy jak na umowie o prace (czyt. Konkretne godziny, z pretensjami o jakiekolwiek spóźnienie, dłuższa przerwę itp) jeśli zatrudnia na zlecenie, to jest inny rodzaj umowy. W razie potrzeby oferuje prywatnie więcej informacji, ale nie ujawnię tożsamości. Również kwestia monitoringu, pracownik powinien być poinformowany gdzie jest monitoring. Jestem ciekaw_ jak to obecnie wygląda. Wielki brat patrzy?

fotoJane
@Anonim

Hej mogę poprosić maila, lub tel chciałabym podpytać o szczegóły jestem teraz w procesie w tej firmie (usunięte przez administratora)

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Gopackshot Kamil Czaja w miejscowości Wrocław? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

XD

Pracuje aktualnie w Gopackshot i powiem wam, ze nie wiem dlaczego. Wynagrodzenie jest tak niskie, ze to autentycznie powinno być nielegalne. Przychodzą ludzie zatrudniani na miesiąc/ dwa i oferuje się im 2,5k za cały etat, będąc wciąż na umówie zlecenie. Niezależnie od tego czy jesteś studentem czy nie. Jeśli nie jesteś tam liderem do max 3,5k ale to po długim proszeniu sie. W skrócie packshot drogi, pracownik tani- szef zadowolony

Danuta
@XD

To w jaki sposób jest naliczane to wynagrodzenie? Nie napisałeś, czy to pełen etat. Ani czy stawka nie jest wyliczana zadaniowo, jak to działa?

Z zewnątrz wszystko fajnie wygląda, klienci na pewno myślą że gopackshot to super miejsce pracy, super zgrani i zadowoleni pracownicy i niewiadomocojeszcze. w rzeczywistości cześć ludzi (usunięte przez administratora) a reszta nic nie robi, wszyscy zarabiają marne pieniądze, siedzą na umowie zlecenie. klimat korpo a zarobki kilkukrotnie mniejsze, do tego smieciowa umowa i zwolnienia z dnia na dzień. a szef będzie bardzo zdziwiony gdy mu powiesz ze cos ci sie nie podoba, przecież to jest takie wspaniałe miejsce pracy

Naloa

Bardzo często widzę oferty w tej firmie - grafik, prasowacz i fotograf. Czemu taka duża rotacja?

@Naloa

Ponieważ są uzależnieni od klienta i zatrudniają dużo osób na jakiś okres a potem z nich rezygnują. Jako pracownik nie można liczyć na bezpieczne zatrudnienie bo nigdy nie wiesz kiedy wylecisz.

Ano

Czy w firmie istnieje możliwość umowy o pracę? Czy w związku z uzależnieniem od klienta ma się umowę zlecenia, żeby było łatwiej zwolnić pracownika?

@Ano

Ciężko stwierdzić, ale może maila wyślij? Myślę, że powinni szybko dać znać jaką umowę oferują. Daj znać potem co napisali

Mulder
@Naloa

Tu się nie zgodzę. Dłuższą chwilę pracuję w GP i rekrutacja jest często otwarta z powodu szybkiego rozrostu firmy i zapotrzebowania na pracowników :) Trzeba się MEGA postarać, aby stąd wylecieć.

@Mulder

Tutaj się nie zgodzę. Zależy przy którym projekcie pracujesz. Przypomnę, że jeden w tym roku został w ogromnej mierze zredukowany.

@Ano

Zlecenie, chyba nikt nie miał uop. No i nie trzeba się postarać o zwolnienie, wystarczy że będzie mniejsze zapotrzebowanie i wylatujesz. Jedno studio zostało mocno zredukowane jak nie całkiem zamknięte i dużo osób straciło prace, gdzie bylo zatrudnione ok 80 osób. To które zostało jest malutkie i na gorszych zasadach. Biorą na dni próbne, niby szkoleniowe a później brak feedbacku o ile sam/a się nie odezwiesz co dalej. Strata czasu.

xxx

dokładnie tak jest, w jednym miesiącu przyjmowane były dziesiątki nowych osób aż pewnego dnia dowiadujesz się że jutro masz nie przychodzić do pracy bo już nie potrzebują tyle osób i out. Atmosfera fajna bo praownicy to byli fajni, mlodzi ludzie ale to prawda, w pewnym momencie zaczal sie korpo rygor i atmosfera mocno siadla.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Fotograf w Gopackshot Kamil Czaja? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Należy na pewno pilnować, by „dni próbne” były opłacone. W moim przypadku one były traktowane jako moje darmowe szkolenie, wiec „nie należało mi się”. Podejrzewam ze to stała praktyka. Ogólnie nie polecam, bo jak już wspomniał jeden z komentujący, stabilność zatrudnienia raczej średnia, w połączeniu z nie najlepszą wypłatą- kiepski wybór.

Halina
@Anonim

To jaka jest forma zatrudnienia że ciężko o stabilność? A wypłata jest chociaż trochę wyższa niż najniższa krajowa?

@Halina

Należy pytać zatrudniającego. Mam pewne przypuszczenie, ze na podstawie podawanych tutaj informacji mogę utracić anonimowość. W końcu wszyscy tutaj jesteśmy „Anonimami” :)

Halina
@Anonim

Serio uważasz że przez takie informacje możesz stracić anonimowość? To co każdy ma różnie jeśli chodzi o kwestie warunków umowy?

Tymek
@Halina

Najniższa krajowa i śmieciówa. Nie opłaca się wychodzić z domu za takie pieniądze. Nie polecam.

Wiktoria
@Tymek

a to nie zależy od samej specyfiki organizacji pracy? jest łatwa czy niekoniecznie? co należy do obowiązków fotografów, tzn no mniej więcej wiadomo ale ciekawa jestem jak tu pod firmą to w praktyce wygląda

@Wiktoria

Pozwolę sobie napisać. Praca jest i łatwa i trudna, zależy. Łatwa dla kogoś z doświadczeniem albo kogoś kto się uczy, bo można z małymi umiejętnościami zacząć o wtedy robi się najprostsze zadania. Ale trudna bo monotonna, fizycznie tez może być męcząca. Packshoty to jak taśma produkcyjna, zdjęcia robisz cały czas takie same, a potem każda jedna rzecz się obrabia i trzeba wyrobić normę. Jak dla mnie po kilku miesiącach każdy stamtąd wyjdzie wypalony zawodowo.

LOL
@Tymek

Zgadzam się! Non stop widzę ich ogłoszenia na pracuj.pl i olx. Rotacja ewidentna. Ludzie nie idźcie tam.

Żyjemy już w 2023 roku. Tak trudno jest podawać widełki finansowe w ogłoszeniach. Przez takie rzeczy, potencjalni pracownicy tracą tylko swoj cenny czas.Ludzie o zdrowych zmysłach nie będą pracować za 2500 zł. Przypominam, jest 2023 rok. Inflancja, kryzys a wynajem mieszkania we Wrocławiu to powyżej 3 k. A gdzie pieniądze na jedzenie ? LITOŚCI

Valeriia

Hej, Jak chcesz podjąć pracę w tej firmie to najlepiej żeby nie byłeś studentem. Bo nie ma różnicy czy masz status czy nie i tak dostaniesz, proszę uwagę, za CAŁY ETAT 3200 zł na rękę. Nic nie powiem na temat pozostałych pracowników oprócz działu księgowości i kadr ktorzy to akceptują i uważają za logiczne. Logiczne to, co nawet nie jest zgodne z kodeksem cywilno-prawnym. Jakie dostałam tłumaczenie? Pomimo, że jestem studentem będę płacić PIT+ składki Zus. Informacja dla księgowej : Student 3200 netto = 3200 brutto. Nie student 3200 netto = 4200 brutto. To, że pracodawca nie ponosi żadnych kosztów za studenta na umowię zlecenia, nie jest wielką tajemnicą. Polecam również zobaczyć ile wynosi najniższa krajowa w roku 2023. Gwiazdkę daje za atmosfere i miły zespół.

Wiktoria
@Valeriia

czyli kasa słaba, atmosfera dobra... a sama w sobie praca? wyniesiesz jakieś doświadczenie w miarę porządne? jak to oceniasz?

3200 na rękę? chyba po kilku latach pracy tutaj

Michu

Za cały etat 3200?! Ja będąc studentem dostałem najniższą krajową xD

Antoni
@Michu

Chodziło o pracę w Gopackshot? Jeśli jeszcze tu robisz napisz, jakie plusy i minusy ma robota dla nich. Przydałoby się to nie tylko mi ale i innym.

LOL
@Ania

Tutaj nie da się pracować kilka lat.

Anon

Po pierwszym wrażeniu jakie zrobiła na mnie firma od wewnątrz, miałem na rozmowie rekrutacyjnej tylko jedno pytanie, czy stawka jest przynajmniej minimalna. Oczywiście odpowiedź była pozytywna, a rekruterki od razu zaproponowały dzień próbny. Zgodziłem się i po krótkim obchodzie zacząłem pracę. Od razu zostały mi przydzielone zadania, na stanowisku prasowacza nie potrzeba żadnego szkolenia. Zostałem wtedy do końca zmiany i od razu po skończonej pracy zapytałem o przyszłość swojej kariery w niniejszej firmie. Odpowiedź była niejednoznaczna, gdyż padło słynne "oddzwonimy do pana". Po dwóch dniach faktycznie oddzwonili oferując 500 złotych netto za pracę przez kolejny tydzień, nazywając go tygodniem próbnym. Cała sytuacja miała miejsce w 2021 roku.

@Anon

Do czego to doszło, że pytamy się na rozmowie czy dostaniemy chociaż minimalną... :( 500zł netto za tydzień pracy etatowej jak się domyślam (trochę wcześniej było podobnie), czyli 100zl dniówka, za 8h. Zdaje mi się ze jak na 2021 to raczej mało, żeby nie powiedzieć żenująco mało. Akurat szef miał 500zl żeby dopłacić za pracownika na tydzień, żeby zespół się z prasowaniem wyrobił. A potem z wielką łaską powiedziałby, że w końcu się mogłeś nauczyć pracy w studio! Zaszczyt!

...

Umowa zlecenie, niskie zarobki a do tego co chwile zwolnienia i nigdy nie wiesz czy wylecisz. nie warto

Aż dziwne że tak mało opinii, przy tak dużej rotacji :) Go packshot jest firmą, która w skrócie jest tanią siłą roboczą dla firm europejskich, w której pracownicy, często pasjonaci, robią świetną robotę, ale pod względem warunków zatrudnienia i wypłaty jest to praca porównywalna do tzw „taśmy”. Czy warto? Jeśli chce się przekonać jak wygląda obsługa takiej ilości zleceń, to warto. Na plus w większości fajni pracownicy, z którymi można dzielić pasję. Trzeba się natomiast zastanowić jak się ceni swój czas. Pod płaszczykiem miłej atmosfery w pracy, jest korpo-rygor. Wielki brat patrzy i tego typu ????

Zostaw merytoryczną opinię o Gopackshot.com - Wrocław

• Jak się pracuje w Gopackshot.com?

Zobacz opinie na temat firmy Gopackshot.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Gopackshot.com