Aeagon

Gdańsk

Opinie o Aeagon

Tomasz

Sami akwizytorzy i bajkopisarze po 50-tce, aż ciężko znieść zaduch potu i nieświeżego oddechu pana szymańskiego, co dopiero skupić się na ubezpieczeniach. Pracownicy gdyby mogli, cały dzień gadaliby o d.upie maryni, żenująca firma "krzak". Nie polecam absolutnie nikomu, szkoda czasu i nerwów na tych dorobkiewiczów. Facet prowadzący rozmowy kwalifikacyjne [usunięte przez moderatora] się chyba urwał z choinki, męczy temat jest jałowy, pyta o to samo 3 razy, jak nachalny akwizytor. Sprawdza się powiedzenie, że im gorsza praca tym dłuższa i bezsensowna rozmowa kwalifikacyjna. Zarobki oczywiście znikome, zeleżne od ilości naciągniętych ludzi (chodzenia po domach).

Zostaw opinię o Aeagon - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aeagon