Opinie o Marcus Design w Chełmża

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marcus Design. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marcus Design o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcus Design w Chełmża

Weronika

Witam mam pytanie jak tak naprawdę jest w tej pracy ? I czy wypłaty na czas i czy kierownictwo jest w porządku ?

Byłem u nich na rozmowie umowa zlecenie 3 miesiące najnisza krajowa nie dziękuję niech szukają sobie głupich dalej to co piszą na stronie w ogłoszeniu to jedna wielka ściema

Edzia Nowy wpis

Hej, ktoś tu pisał o umowie zlecenie za minimalna krajowa na próbnym, tylko ze to o stolarnie chodziło, a co z biurem? Pokazała mi się oferta na dział handlowy dla asystenta i ani stawka ani forma umowy nie zostały w niej wskazane. może tu będziecie wiedzieć?

Weronika

Ale kiedy to się stało? Teraz dopiero widzę dostępne ogłoszenie dla kobiet i mężczyzn na stolarnie. Piszesz, że dodatków nie ma? to skąd ta rozbieżność w widełkach? Piszą ze są do kwoty do 4650 zł

Oooo Nowy wpis
@Weronika

Jaka jest atmosfera? Czy są wypłacalni ? I jakie są umowy ?

Marcin Nowy wpis

Emilia Nowy wpis

Zastanawia mnie dlaczego pojawiło się zapytanie o to czy pracodawca jest wypłacalny. już wcześniej pokazywała mi się oferta od spółki dla zaopatrzeniowca, teraz to od kilku miesięcy nie jest już dostępna, więc zastanawiam się czy jakieś zmiany mogły przez ten okres czasu zajść? Pisali wtedy chociażby o widełkach liczonych do 7 400 zł

Widziałam ze jedna Pani pytała czy miałaby szanse cos sobie polakierować a jak widać wystawione zostało ogłoszenie, w związku z rozwojem z tego co czytam, na stolarnie również dla Pań. Te stawki już będą obowiązywały przez większa część roku? (4242 - 4650 zł) co jaki okres czasu występują ewentualne podwyżki?

Czy kandydat na stanowisko Zaopatrzeniowiec w firmie Marcus Design ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Marcus Design dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Marketingu Społecznego.

Szanowni Państwo, Ciężko określić początkowe wynagrodzenie dla poszczególnego stanowiska. Kwota ta jest zależna od wielu czynników, m.in. wykształcenia, doświadczenia oraz umiejętności kandydata na dane stanowisko. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole zapraszamy do złożenia cv, szczegółów na pewno dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Zespół Marcus Design

ZUS

Wszystkim płaci pod stołem czy tylko pracownikom fizycznym, a umysłowi mają jak Pan Bóg przykazał ?

@ZUS

pracownikom fizycznym

Weronika

Nie wiem na ile w tym prawdy ale pisząc o umysłowych to biuro macie na myśli, tak? No i ile osób w nim teraz robi i na jakich stanowiskach? U nich atmosfera jest w porządku?

Nie radzę
@Weronika

Tam nigdzie nie ma normalnej atmosfery. Szef wyzywa wszystkich jak leci - od kierowników po uczniów. A umysłowi to mają najgorzej, bo są blisko i ich wyzywa cały czas. Nie bez powodu jest tam taka rotacja. Nikt normalny i szanujący się nie będzie tam pracował.

@Nie radzę

A to nie wiedziałam w którym obszarze jest największa rotacja, czyli w miesiąc ile mniej więcej osób się zmienia na ile w sumie na dział? To kto zajmuje się tymi wszystkimi rekrutacjami? Ciekawa Jestem jak na tych stanowiskach się zarabia

Jak najdalej...
@ZUS

Każdemu, nie ma zasady. Płaci jak mu się podoba. Część na konto ( nie w terminie oczywiście, kłamiąc, że transfery bankowe są o różnych porach, serio????) cześć pod stołem ....

@Jak najdalej...

nawet jeśli to z tego co widzę ludzie i tak się zatrudniają. W takim razie dlaczego? Co innego w warunkach tutaj może tak bardzo odpowiadać?

Katarzyna

Mój facet jest zainteresowany ofertą pracy na lakiernika. Znaleźliśmy taką na stronie firmy i pytanie do was czy to jeszcze aktualne czy moze już kogoś mają? Ile mozna zarobić u was? I czy na tym stanowisku są wszelkie normy bhp spełnione?

minionek

Za taką jałmużnę to ja rękawów sobie nie wyrywam. Tak więc kokosów nie ma, a wręcz trzeba ponosić nakłady finansowe. Ja musiałem zainwestować w dobry powerbank bo telefon od oglądania yt nie wytrzymuje do końca zmiany.

Helena

Cześć, jak się tutaj pracuje na magazynie? Dajcie znać czy jest w porządku pod kątem godzin i jaka stawka teraz z ich strony jest proponowana. Ujdzie na tle innych zakładów w okolicy?

Nie radzę
@Helena

Nawet się nie zastanawiaj! Praca tam to katastrofa!!!!!! Warunki pracy straszne, zarobki nędzne, a szef chory psychicznie.

Nigdy więcej

Powiem tak: Rok zmarnowanego życia. Firma a raczej jej struktura zawsze była w opłakanym stanie. Organizacja a raczej jej brak pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Największy porządek panował w halach produkcyjnych jak tylko znikał z nich (usunięte przez administratora)szef. Każdy sam sobie umiał organizować pracę lecz ten porządek rujnował właśnie on! Wieczny krzyk, brak szacunku do drugiego człowieka, wyzwiska, szantaże ( niestety kierowane były również w członków rodziny) i(usunięte przez administratora)

Mleczny człowiek
@Nigdy więcej

Byłem u nich na rozmowie o pracę. To było jedno z najdziwniejszych spotkań jakie odbyłem. Zakład to jakaś dziwaczna posesja, zlepek wszystkiego co można sobie wyobrazić. Rozmowa prowadzona była przez jakieś roztrzepane, kompletnie niezorganizowane dziewczynki. W tle biegał jakiś głośny typ..............domyślam się że to właściciel ale wuj wie.

Nigdy więcej
@Mleczny człowiek

Powiem tak chodzenie głową w chmurach, wyobrażenie o wielkiej produkcyjnej firmie z renomą to życie właściciela, sam to sobie psuje swoją osobą. (usunięte przez administratora)Wyśmiewanie pożądnych, firm z przyszłością to lechtanie własnego Ego. Szefowa zawsze ratowała sytuacje czasem nawet ze łzami w oczach, to ona budziła w ludziach szacunek w tym miejscu. (usunięte przez administratora) Właściciel= najbardziej nieprzyjemny, arogancki, z problemami młody mężczyzna (najgorsze jest to, ze Pan myśli, że jest w tym fajny a generalnie obciąża wszystkich swoim samopoczuciem i problemami).

Alicja
@Mleczny człowiek

Możesz powiedziec coś więcej? Pytali o coś konkretnego na rozmowie czy też wszystko było takie chaotyczne?

Meblarz
@Nigdy więcej

Ja jak byłem na rozmowie to na początku myślałem, że pomyliłem adres i trafiłem na jakąś agroturystykę w podlaskim stylu. Z błędu wyprowadził mnie Pan ochroniarz na bramie :D Zakładu ani nie polecam, ani nie odradzam bo nie przepracowałem tu ani jednego dnia. Po porostu firma nie przeszła pomyślnie rozmowy o pracę i zdecydowałem się na inną kandydaturę.

Zenon

Pinindze jakieś na święta dostaliście w tym przybytku ?

W mieście Chełmża można podjąć prację jako Magazynier. Średnie zarobki na tym stanowisku to 3600 . Co sądzicie o pracy w firmie Marcus Design?

Michu

Za pół roku najniższa krajowa będzie 3600 . Także nie jest to wysoki zarobek....

Martyna

Znowu szukacie Technologa..............a co to taka rotacja?

Zych

Widzę, że jest oferta pracy w które firma gwarantuje odprowadzanie składek do zus..............a to teraz jakiś przywilej jest? Jak to więc wyglądało wcześniej w tym miejscu

Justyna
@Zych

A to firma nie musi składek odprowadzać po prostu? Przecież to jest obowiązkowe.

@Zych

Szanowni Państwo, Treść naszych ogłoszeń często modyfikujemy zgodnie z tym, co pojawia się w zapytaniach lub telefonach od osób zainteresowanych pracą. Zdarzało się, że osoby pytały o to czy część wynagrodzenia mogą odebrać "pod stołem " stąd też postanowiliśmy jasno napisać w ogłoszeniach, że całość zarobków jest udokumentowana. Gdyby Państwo mieli inne pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Tapicer

Ile firma oferuje (brutto/msc) tapicerowi z doświadczeniem?

Widzieliście, że Marcus Design poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Haha

Poszukują poszukują .Lepiej by zadbali o zatrudnionych już pracowników Haha ....Nie warto.

Corn

Urlop jest pracownika czy pracodawca narzuca kiedy trzeba wybrać ? To chyba pracownik decyduje kiedy chce wziąć urlop ? Inwentaryzacja to nie jest z winy pracownika więc powinno być postojowe? Takie luźne pytania mogę się mylić Pozdrawiam

Lolek

Ja bym.sie nawet zadowolił 3500 4200 brutto choć jestem skłonny podpisać umowę na 2800 brutto z tym że reszta wiadomo do tej kwoty wypłacana w inny sposób jak to czynią zakłady pracy.Jest taka możliwość czy wszystko musi być czaro na białym na papierze podane.Czy też firma idzie pracowniką na rękę i tak jak wyżej napisałem??

@Lolek

Marcus Design zatrudnia swoich pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszystkie kwestie formalne, w tym finansowe muszą być odpowiednio udokumentowane i rozliczane. Tyczy się to także wypłat. Możliwe jest uzyskanie różnych premii, która podniesie wynagrodzenie.

Upsik

Szkoda ,że nie ma tych wypłat na czas :(

@Upsik

Przelewy za wynagrodzenia są wykonywane do 10tego każdego miesiąca. Ewentualne opóźnienia mogą wynikać z terminów sesji rozliczeń międzybankowych, na które niestety nie mamy realnego wpływu. W razie niejasności zapraszamy do naszego biura, które czynne jest od poniedziałku w godz. 7.00 - 16.00 Pozdrawiamy, Zespół Marcus Design

Prawo
@Marcus Design

Jeśli w umowie jest do 10-tego każdego miesiąca to 10 do godziny 24:00 wypłata musi być na koncie . A nie zganiać na sesję w banku . Niestety ale to jest ciężkie naruszenie przez pracodawcę podstawowych obowiązków wobec pracownika. Pozdrawiam

Lolek

Na jaką stawkę może liczyć stolarz z doświadczeniem w obróbce drewna litego interesujenie stawka netto Na godzinę

@Lolek

Jeżeli mówimy o wykwalifikowanym stolarzu, to jesteśmy w stanie rozmawiać o kwotach dochodzących do 6 tys, ale BRUTTO. Kwoty netto (na rękę) są niemiarodajne i mylące. Pisaliśmy o tym w odpowiedzi pod ostatnią opinią. Pozdrawiamy, Marcus Design

@Marcus Design

6 tys. smiech na sali!!!!!

Paczka

Czy w firmie są jakieś paczki świąteczne dla pracowników? Spotkania integracyjne ?

@Paczka

W ostatnim czasie różnie z tym bywało. Sytuacja na świecie nie ułatwiała spotkań, natomiast co do paczek - staramy się tworzyć ciekawe wydarzenia z okazji rozmaitych świąt. Pozdrawiamy

@Paczka

Paczek nigdy w tej firmie nie było!

Stolarz

Czyli 3500 brutto to jest ok 2500 -2600 netto od kwoty ponad 4 tys brutto ok 3 tys a reszta z wyż... To jeżeli Firma piszę prawdę to naprawdę dobrze można zarobić u was.A czy są nadgodziny czy tylko system dwu zmianowy pracy?

@Stolarz

Dziękujemy za pytanie :) Zależenie od stanowiska i działu posiadam zarówno system dwu zmianowy jak i nadgodziny. Są to kwestie, które można ustalić indywidualnie. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Marcus Design - Chełmża

• Jak się pracuje w Marcus Design?

Zobacz opinie na temat firmy Marcus Design tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcus Design?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcus Design
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Marcus Design