Opinie o Kg-Meble Krzysztof Głuch w Bolesławiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kg-Meble Krzysztof Głuch. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kg-Meble Krzysztof Głuch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kg-Meble Krzysztof Głuch w Bolesławiec

Witam. Zastanawiam się nad pracą w KG meble. Interesuje mnie załadunek i pakowanie. Wiadomo ile dostaję się na godzinę na start (netto oczywiście). Praca pewnie 10h dziennie, a soboty wszystkie pracujące? I po ile h?

@Grażyna

Jest przerwa o 9(20 minutowa)

Pracownik Nowy wpis

Jak coś od Ciebie chcą i jesteś potrzebny ,to słodzą,uśmiechają i są zadowoleni ,możesz robić jak osioł i (usunięte przez administratora) ,ale jak już np jest mniej pracy, wiecej pracowników ,nie jesteś potrzeby to już wtedy albo Cię wywalą,albo powiedzą że za co Ty chcesz podwyżkę ,albo że są inni na Twoje miejsce xd

Czyli co, traktowanie ludzi zależy od tego, czy są akurat potrzebni, czy jest więcej roboty? Napiszesz, czy dużo tu bywa nadgodzin i jak potrafią finansowo docenić i zachęcić do zostawania dłużej? I na jakich umowach się tu zatrudnia, na umowie o pracę?

Edyta

Piszecie, że duża rotacja i że to o czymś świadczy. Tylko o czym? O złej atmosferze? Napiszcie coś więcej :D Narzekacie też na kierownika, że chodzi pijany. Czy to prawda??

@Edyta

Duża rotacja bo co poniektórym nic nie pasuje i się zwalniają lub ich zwalniają za picie albo nierobstwo. Co do kierownika Tomka nigdy go nie widziałam pijanego i raczej nie widać po nim żeby dużo pił. Atmosfera jest bardzo fajna i polecam. Jak komuś się niechce pracować to zawsze będzie głupoty wypisywać i narzekać. POLECAM

@Edyta

Rotacja, wypłatami lecą w (usunięte przez administratora), kierownictwo nic nie wie co się dzieje i jakie meble idą, problemy z ładunkiem mebli łamią i skakaja po meblach byle by zmienić, ale jakiś uszkodzony będzie to na ciebie. 10h na dzień bez 50 soboty każda też bez 50 Robisz jak i wariat, a pieniędzy śmieszne najlepsze w tym że masz być od wszystkiego

Miro Nowy wpis

A jak przedstawiają warunki zatrudnienia na rozmowie o pracę, z góry wiadomo, że takie mogą być podwyżki? I może to nie jest wcale tak, mało tej podwyżki, zależy, jaką teraz dają stawkę?

Kamila

Z tego co widzę wiele opinii dotyczy rotacji wśród pracowników. Ale nie podał nikt żadnego konkretnego powodu a zdania co do firmy są raczej ok. Jest ktoś w stanie powiedzieć coś w temacie dodatków pracowniczych? Np z okazji świąt macie jakieś bony albo dodatkową kasę?

@Kamila

Da ci może koło 200 zł na święta, ale na nic wieciej nie licz, ala ubranie robocze, płacone 50 itp bo ich nie ma.

Sylwia
@Polo

A jak wygląda kwestia nadgodzin? Może na tym można sobie dorobić? Często w ogóle pracujecie w nadgodzinach i czy dobrze je wynagradzają?

Polo Nowy wpis
@Sylwia

Późno, ale napisze jak mówiłem robisz 10 h (bez 50%),a jak zostaniesz dłużej to nic nie zapłacą i nie podziękują ,np jakbyś pół h byś zostala (to tak za wieciej ci nie zapłata, do tego większy zapie_dol dostaniesz ,niż przerobisz ala pozostałe 10 h ),każdy zakład polecam oprócz tego jak nadrobisz idziesz na inną robotę żeby nadgonić obibokow.

@Kandydat

Po 6 h, ale zwykle godziny ci zapłacą bez nadgodzin

Grażyna
@Polo

Po sześć? To jak kwestia przerw wygląda, są jakieś? Bo coś tak kojarzę, że poniżej ośmiu chyba nie ma odpoczynku teoretycznie w pracy, ale nie wiem czy nic nie pomyliłam. I ile łącznie wam wychodzi w miesiącu?

@Grażyna

Jest przerwa o 9(20 minutowa)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kg-Meble Krzysztof Głuch się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Zakład spoko polecam

Hanna

Super, a co najbardziej Ci się w nim podoba?

Były

Jak w każdym innym zakładzie odchodzą i przychodzą jednym pasuje drugim nie. Ogólnie jest w porządku,kierownik też ok polecam????

Robol

Większość ludzi odchodzi to o czymś świadczy.......

Jak ktoś przychodzi ściemniać, a nie pracować, to nie dziwię się, że nie zobaczy podwyżki i woli wypisywać glupoty.. ☺️ Atmosfera jest bardzo dobra i z każdym da się dogadać. A ostatnie opinie raczej wyglądają na pisane przez jedna osobę.

Z obserwacji

Firma przyjazna pracownikom z ograniczeniem umysłowym i bez wykształcenia, jeśli masz dwie nogi i co najmniej jedna rękę to jest to firma dla ciebie. Proste funkcje czyli arbo robisz albo siedzisz i czekasz aż będziesz miał / miała co robić. Szczerze polecam

Pracownik prosukcji

Najgorsza firma w jakiej pracowałem . Szef ma coś z głowa jego kierownicy tak samo . Omijać szerokim łukiem !

@Pracownik prosukcji

Zgadzam się pseudo kierownicy...porażka Lubisz alkohol możesz pracować Odzywasz się za dużo wypad A spróbuj zapytać o podwyżkę bądź co kolwiek związanego z kasą to też wypad.

@Pracownik prosukcji

Kierownik który jeden udaje że wszystko ogarnia a drugi (usunięte przez administratora) ciągle... (usunięte przez administratora)

@Nowy

Kierownik ten pijany ????????od rana na fazie

Organizacją pracy jak w przedszkolu

Coraz gorzej !!!!!!!!

Wall

Robiłem 2 lata (usunięte przez administratora) sprawa robisz po 10 godz dobra pasuje ale kierownicy walą (usunięte przez administratora) cały dzień później ludzi zmuszają żeby zostać 2/3 godz (jak zostajesz 20 minut nawet nie podziękują i nie zapłacą) przez te10 godz norma później zapierdol bo nie go pakowali, samochód później przyjechał albo na już musi być jak nie zostaniesz stają na tobą i grorza cie wyrzucą z roboty bo nad godz nie chce zostać a robiłem nad godz już 14. Wypłaty (usunięte przez administratora) ludzie wychodza i wchodzą jak chce się zwolnić coś Ci obieca że podniesie a tu (usunięte przez administratora) Kadrowe się mylą wypłatami godz wpisuje kierownik który np tydzień był na chorobowym i nic nie widzal kto I gdzie był.Robote dostajesz taka dajmy pakowacz wyrobiłeś się to się (usunięte przez administratora) do innej roboty żeby podgonić i lecisz jednego na 2 stanowisko. Tak robisz niekiedy wszystko po przywiezienie materiału po oklejanie podbijanie podbitki pakowanie załadunek mebli bo np gościa jakiegoś nie ma to biorą ciebie aż po żal patrzeć tam coś się odpierdala. (usunięte przez administratora) firma nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kg-Meble Krzysztof Głuch - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Kg-Meble Krzysztof Głuch?

Zobacz opinie na temat firmy Kg-Meble Krzysztof Głuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kg-Meble Krzysztof Głuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kg-Meble Krzysztof Głuch
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Wieluńska 53A
    98-430 Bolesławiec