gazeta

Opinie o gazeta

Potwierdzam wypowiedź moich poprzedników. Pan[usunięte przez moderatora] wraz ze swoim MEDIA HOUSE celowo podaje niskie ceny bo ma założenie że zdobędzie tym klienta a po podpisaniu umowy i tak go oszuka i zarobi na tym wiecej niż każda inna firma z branży która podaje ceny rynkowe. Ja dałem się nabrać na tę sztuczkę i potem musiałem szukać drugiej firmy która okazała się w pełni profesjonalna oraz stanęła na wysokości zadania. Nasz prezes właśnie przygotowuje pozew sądowy o zwrot zapłaconej kwoty faktury wraz z odsetkami i zadośćuczynieniem. Trzymajcie się daleko od tej firmy i jego właściciela ponieważ to [usunięte przez moderatora]!!

Zostaw opinię o gazeta - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gazeta