Opinie o Ekodom Odnawialne Źródła Energii w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ekodom Odnawialne Źródła Energii, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ekodom Odnawialne Źródła Energii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekodom Odnawialne Źródła Energii w Warszawa

Regina Nowy wpis
Klient

Polecam wszystkim firmę EkoDom .Instalacja już pracuj . Pan Rafał od momentu przysłania oferty do montażu pilotował nasz projekt Montażyści bardzo sprawnie zamontowali instalację. Po prostu profesjonaliści.

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Ekodom Odnawialne Źródła Energii?

Sylwia Nowy wpis
Klient

Polecam jak najbardziej skorzystanie z usług Ekodomu.Moja instalacja już pracuje .Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie od momentu oględzin miejsca zainstalowania solarów po ich montaż. Współpraca z Panem Dariuszem to czysta przyjemność.

Ryszard Nowy wpis
Klient

Dzisiaj , 16/04 na naszym domu jednorodzinnym , ekipa Pana Jana profesjonalnie i rzetelnie wykonala swoje zadanie. Montaz instalacji przebiegl bardzo sprawnie i na najwyzszym poziomie. Od dwudziestu lat pracuje w branzy budowlanej i mam doswiadczenie z dziesiatkami ekip montazowych i wykonawczych. Zdecydowanie daje piec gwiazdek ekipie Pana Jana i zyczylbym sobie tylko takich profesjonalistow na swoich projektach. Bez watpienia w przyszlosci bede wspolpracowal z firma EkoDom , ekipa Pana Jana jak i Panem Damianem Grabowskim , ktory od przyslania mi oferty w pazdzierniku do dzisiajszej rozmowy telefonicznej w trakcie montazu, na najwyzszym poziomie obsluzyl nasz projekt. Zyczymy dalszych sukcesow i bardzo dziekujemy!!! Ryszard-Gdansk.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ekodom Odnawialne Źródła Energii? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomasz
Klient

W dniu 13.kwietnia 2021 ekipa EKODOM pod wodzą p. Łukasza Karwowskiego przeprowadziła montaż paneli fotowoltaicznych na naszym domu. Mimo dramatycznych warunków pogodowych, Panowie, w pełni profesjonalnie, uwzględniając potrzeby klienta wykonali swoją pracę, co zasługuje na najwyższą ocenę. Także współpraca z biurem firmy, reprezentowanycm przez p. Piotra Grabowskiego, była łatwa i przyjemna. Pozostaję pod wrażeniem strony merytorycznej i jakości komunikacji. Życzę sukcesów wierząc, że z takimi ekipami jest to gwarantowane. Dziękuję!!!

Jaka umowa obowiązuje w Ekodom Odnawialne Źródła Energii podczas okresu próbnego?

Paweł Ząbki
Klient

Polecam jak najbardziej skorzystanie z usług Ekodomu.Moja instalacja już pracuje .Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie od momentu oględzin miejsca zainstalowania solarów po ich montaż.Na marginesie dodam, że mieszkańcy Ząbek i okolic muszą sprawy związane z umową załatwiać w Legionowie no i do kontroli działania instalacji potrzebny jest internet, choć są też inwertory, które internetu nie potrzebują.

Maria

Bardzo się cieszę, że na forum jest tak dużo pozytywnych opinii od klientów Ekodom Odnawialne Źródła Energii. Ja bym jednak chciała się jeszcze dowiedzieć czegoś na temat pracy w firmie. Czy ktoś może coś napisać odnośnie zatrudnienia w tym miejscu? Jakie są Wasze wrażenia i jak oceniacie warunki pracy?

Ania
Klient

Instalacja na naszym nowym domu na dachòwce wykonana solidnie i profesjonalnie, panowie z ekipy Pana Janka spisali się znakomicie. Polecam doradcę technicznego Dominika, sprostał naszym oczekiwaniom tzn. Panele fullblack które po zamontowaniu idealnie komponują się z naszym dachem. Tylko EKODOM.

Kamil
Klient

Jestem zadowolony z instalacji wykonanej przez ekipę Janka, profesjonalni ludzie z ogromnym doświadczeniem (7lat w branży). Instalacje dobrał i wycenił Pan Marcin, bardzo dobrze dobrał komponenty a chłopaki zamontowali. Jestem bardzo zadowolony i jeszcze skorzystam z usług tej firmy.

Jerzy L . Warszawa -Zacisze.
Klient

Firma Ekodom zatrudnia profesjonalistów. Pierwszy kontakt z doradćą Panem Piotrem Grabowskim to spotkanie z prawdziwym fachowcem , doradcą i opiekunem . Do czasu włączenia instalacji człowiek pomaga i andażuje się praktycznie na każdym kroku. Ekipa montażową firmy Ekodom. U mnie montaż wykonała ekipa w dwa dni (9.75 kw) i jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania ekipy . Szybko , sprawnie i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Pracownicy wyspecjalizowani, przez co montaż i obsługa profesjonalna i żetelna. Jestem też bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Ekodom -szczerze polecam.

zkx
Klient

Umowa podpisana 31-01-2020 - montaż 07-02-2020 instalacja działa od 10-04-2020 (opóźniony montaż licznika przez koronę) drobne problemy rozwiązywane na bieżąco-polecam.

Andrzej
 Rekomendacja

15.10.20.po uzgodnieniach z Panem Piotrem zamontowano u mnie w Ząbkach panele fotowoltaiczne. Ekipa Pana Po uzgodnieniach z Panem Piotrem 15.10.20 zamontowano mi w Ząbkach panele. Ekipa Pana Roberta to fachowcy wysokiej klasy i bardzo dużej kulturze osobistej. Jestem pełen podziwu dla tak sprawnie działających firm i życzę im samych sukcesów.

Jadwiga i Stanisław z Marek
Klient

Z przyjemnością potwierdzamy pozytywne opinie o profesjonalnym i rzetelnym wykonaniu instalacji fotowoltaicznej na prywatnej nieruchomości w Markach. Dziękujemy przedstawicielowi firmy Eko Dom Panu Rafałowi Lemańskiemu, który doradził nam najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe oraz techniczne i uprzejmie pilotował wszystkie sprawy formalne związane z realizacją projektu. Z uznaniem obserwowaliśmy sprawność i kompetencje ekipy pana Łukasza, która przy palącym słońcu instalowała na dachu panele fotowoltaiczne a potem urządzenia pomiarowe i przyłączenie do sieci naszej prywatnej mikro elektrowni. Od kilkunastu dni korzystamy w naszym domu z energii odnawialnej!!! Dziękujemy Panom, jako miłośnicy przyrody i entuzjaści nowych rozwiązań technicznych służących jej ochronie.

Darek
Klient

Fachowy i rzeczowy konsultant. Krótki termin realizacji. Ekipa montażowa sprawna i kulturalna. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Oby tak dalej

Wojciech Basa

Od kilku dni jestem posiadaczem własnej elektrowni na dachu dzieki firmie EKODOM. Od poczatku bardzo miły kontakt, trudne negocjacje finansowe, dla mnie oczywiście bo rozmawiałem z profesjonalista, ale potrafił tak je zakończyć, że jestem zadowolony, termin realizacji precyzyjnie dotrzymany, żadnych zaliczek przed zakończeniem prac, montażysci jechali do mnie ponad 500km, pracowali w deszczu i w słońcu od rana do 21.00 wtedy zakończyli instalację, drobne problemy natychmiast rozwiazane przez firme, jestem bardzo zadowolony z usług EKODOM.

Marek M

Do mnie przyjechała ekipa Pana Roberta. Cały montaż przebiegł szybko i sprawnie. Wytłumaczenie działania, pokaz aplikacji - pełen profesjonalizm. Polecem

Marek Rudowski Sierpc

Chciałbym tu zwrócić uwagę na ekipę montażową firmy Ekodom. U mnie montaż wykonywała ekipa pana Janka i jestem pełen podziwu profesjonalizmu i zaangażowania tej ekipy. Moja instalacja 9,9 kWp została wykonana i sprawdzona w ciągu jednego dnia . Szybko , sprawnie i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Pracownicy wyspecjalizowani, przez co montaż i obsługa profesjonalna i żetelna. Jestem też bardzo zadowolony ze współpracy z panem Darkiem doradcą technicznym firmy Ekodom, który pomógł mi również w sprawach nie związanych z samą instalacją.

Robert Sadowski

Polecam.

Zosia

@jb a co pracowałeś tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekodom Odnawialne Źródła Energii - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ekodom Odnawialne Źródła Energii
4.3/5 Na podstawie 11 ocen.
Ekodom Odnawialne Źródła Energii