Poczta Polska SA
counter
Daniel Nowy wpis

Czekam na paczkę już 3 dzień po terminie.Zamknac ta instytucje albo wymienić leniwych pracowników.Placi się drogi a obsługa na najgorszym poziomie.Zenada!!!!!! Moje sugestie dla Poczta Polska SA: Zamknijcie działalność!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić połowę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Koza Nowy wpis
@Daniel

Dzwoni domofon, listonosz, otwieram i czekam....czekam....czekam .....aż schodzę do skrzynki na listy i wyciągam awizo. Skarga złożona. Listonosz tłumaczył, że nie zostawiał żadnego awizo, lecz zmienił tłumaczenie po "groźbie" zrobienia przeze mnie zdjęcia owego awizo i przesłania do naczelnika. Zmienił na wersję na taką, że domofon nie działa. A działa doskonale, zero jakichkolwiek usterek. Także wstyd dla Poczty i żenada odnośnie pana listonosza.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sylwia Nowy wpis
@Koza

Trzeba powiedzieć, że to dosyć dziwna sytuacja. Wpadałoby jednak coś z tym zrobić. Wiem, że złożyłaś skargę. Ale czy rozmawiałaś może bezpośrednio z jakimś wyżej postawionym pracownikiem Poczty Polskiej o tej sytuacji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
admin

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Poczta Polska SA, pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska SA - Jelenia Góra

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Poczta Polska SA