Opinie o Auto-Handel Hieronim Witoń w Orłowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto-Handel Hieronim Witoń. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Hieronim Witoń o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Hieronim Witoń w Orłowo

Krychu

Samochody 1 liga !!!! Szukałem mondeo st line poł roku, kupiłem od państwa z niskim przebiegiem, wersja taka jak chciałem. Jestem bardzo zadowolony. polecam naprawdę warto !!!!! pozdrawiam chłopaków

Wojtek

Zakupiłem autko u pana Hirka zostawiłem swój stary samochód w rozliczeniu, kupiłem Volvo v40 benzynke ciężko znaleźć na rynku ładna sztukę, trochę szukałem i znalazłem swoje wymarzone auto. Firma godna uwagi naprawdę maja super auta same młode roczniki, wrócę napewno. pozdrawiam

Michał Nowy wpis

Miesiąc temu kupiłem Peugeot 3008 2020r. Przebieg transakcji we wzorowym porządku. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam ????

Aga Nowy wpis

Super samochody ! Jestem mega zadowolona , kupiłam 3miesiace temu Peugeota 2008 jak narazie wszystko ok Polecam ! Pozdrawiam Serdecznie :)

Łukasz Nowy wpis

Polecam zakup auta w Auto-Handel Sprzedawca godny zaufania.Uczciwy,miły i życzliwy.Pomoc przy wszystkich formalnościach.Obsluga na najwyższym poziomie.Opis auta w 100% zgodny z ogłoszeniem.Zakupione auto Peugeot 508 II SW.Jestem bardzo zadowolony z zakupu.W przyszłości napewno wrócę po kolejne auto.Polecam.Pozdrawiam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Auto-Handel Hieronim Witoń odbywa się w siedzibie firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Auto-Handel Hieronim Witoń.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Tomasz

Witam zakupiłem u państwa w październiku citroena C5 aircros super samochód jestem mega zadowolony.Polecam sprzedających !

Czy w Auto-Handel Hieronim Witoń jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wojtek

Czy Auto-Handel Hieronim Witoń zatrudnia studentów?

Krychu

5/5 wszystko tak jak powinno być. Nowym autem cieszę się od prawie dwóch miesięcy, nie zaskoczyło mnie nic na -. Pozdrawiam Pana Kamila, pewnie nie raz się jeszcze spotkamy.

Norbert

Kupiłem od państwa forda mondeo 2018r wszystko zgodne z opisem. Auto bez zarzutów. Polecam :)))))))))))

Rafał CG

Witam Dokonałem w tym komisie zamiany Forda S-max na Peugeot 5008, wszystkie tematy załatwione szybko i sprawnie, mili i rzeczowi ludzie. Śmiało polecam! ????????

Kowi

Kupiłem niedawno od sprzedającego auto Audi wszystko jest w najlepszym wydaniu solidna firma warta polecenia na placu auta zadbane godne uwagi polecam.

Kupiłem volvo v40, samochód naprawdę super !! brak zastrzeżeń, wrócę napewno po kolejny samochód. Polecam

Daniel

Wszystko OK !! Solidna firma !! Piękne samochody !! Polecam każdemu

Gosia

Kupiłam 2 miesiącu temu skode superb, wszystko jak w najlepszym porządku. Panowie maja super auta to widać co stoi na placu.. Pan sprzedający bardzo sympatyczny. Polecam wszystkim ! :)

Kupiłem od państwa astre j z 2014r przed zakupem auto sprawdził mi rzeczoznawca wszystko się pokryło z tym co mówił sprzedający przez telefon. Auto miało polakierowane 2 elementy. Po za tym wszystko jak w najlepszym porządku! Na miejscu miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Szukałem długo auta z niskim przebiegiem i bezwypadkowego. Przy odbiorze auta pojechałem jeszcze ze sprzedającym na stacje diagnostyczna. Wszystko dobrze.Naprawdę polecam i wrócę po kolejne auto.

ZIBI

Witam .Polecam tego sprzedawcę bardzo mila i rzetelna obsługa wszystko bardzo dobrze wytłumaczone o danym aucie .Wlasnie kupilem od tych Panstwa Auto wszystko jest tak jak opisywał je przed moim przyjazdem poprosilem o VIN natychmiast go dostale po sparwdzeniu tego Auta wszystko sie zgadzało nie był zaden element uderzony czy lakierowany powtórnie silnik i ała reszta pracuje super.jak najbardziej polecam ten Komis i tych Panstwa którzy tam pracuja .Pozdrawiam serdzecznie i oby było jak najwiecej takich Komisów.

Włodek

Polecam z czystym sumieniem!!!

Lysy

Polecam, autko godne polecenia, miła i fachowa obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Hieronim Witoń - Orłowo

• Jak się pracuje w Auto-Handel Hieronim Witoń?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Hieronim Witoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Hieronim Witoń?

Auto-Handel Hieronim Witoń