eurest kraków philip moris

Kraków

Opinie o eurest kraków philip moris

Beti

Kierowniczka agresywna w stosunku do klientow, co jest niedopuszczalne. Zamiast spokojnie zwrocic uwage, ze wzielo sie niewlasciwy kubek, krzyczy I szarpie.

mola
użytkownik zarejestrowany

Hej, a jak teraz kontakty z kierownictwem, nie ma problemu, by czasem wyjśc np. 30 minut wcześniej? Pozdrawiam.

Losia

KAJKA
@Losia 15.07.2014, 20:34
Całkiem przyjemna praca, ludzie rewelacja. Załoga zgrana, kierowniczka miła. Zarobki dramat ale przynajmniej zawsze na czas!...

Pani Kierowniczko. a fe pisać takie kłamstwa

błahy

Restauracja na niskim poziomie wszystko niby z firmowych produktów a kierowniczka Monisia wywozi co się da i gdzie się da. Wykorzystuje pracowników nie dopisuje godzin firma Eurest porażka karzą pracować za wróble.Kierownictwo pozostałe boi się jej i jeszcze są aroganccy i napełniają własne kieszenie ... zastanówcie się

Zostaw opinię o eurest kraków philip moris - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurest kraków philip moris