GOR_STAL

Gorlice

Opinie o GOR_STAL

Xmen

Firma nieuczciwa, nie dotrzymują obietnic, patrzą jak tylko oskubać pracownika na kilkanaście złotych. Urlop jest dla pracodawcy a nie dla pracownika, po za tym najniższa krajowa i 0 możliwości rozwoju. Nikomu nie radzę składać tam CV.

PATRZĄ NA [usunięte przez moderatora] LUDZI ROBIĄ Z LUDŹMI CO CHCĄ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWA NACIĄGAJĄ PRAWO,ORAZ USTAWY STRASZĄ I WRĘCZ JAWNY [usunięte przez moderatora] GDZIE INSTYTUCJE KTÓRE TAKICH DRANI MOGĄ SKONTROLOWAĆ GDZIE UNIA I PIENIĄDZE WŁOŻONE W FIRMĘ WSZYSTKO TO WIELKI PRZEKRĘT PANOWIE OKRADAJĄ UNIE I POLSKE A BIEDNY ROBOL CIERPI

Zostaw opinię o GOR_STAL - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOR_STAL