Zakład Instalacyjno Budowlany Marcin Kijak

NIP: 5992308435 REGON: 211028080

Zakład Instalacyjno Budowlany Marcin Kijak

Opinie o Zakład Instalacyjno Budowlany Marcin Kijak

Filtruj opinie po kryteriach:

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w firmie Zakład Instalacyjno Budowlany Marcin Kijak w mieście Osiedle Poznańskie nie ma żadnej opinii.

Zostaw opinię o Zakład Instalacyjno Budowlany Marcin Kijak - Osiedle Poznańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Instalacyjno Budowlany Marcin Kijak

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.