Adres: Kielecka 2, 25-900 Kielecka 2, 25900 dyminy

NIP: 6571871926 REGON: 291037049

Opinie o Zakład Mechaniki Samochodowej Handel Częściami i Olejami Samochodowymi Robert Ludwicki

Filtruj opinie po kryteriach:

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Zakład Mechaniki Samochodowej Handel Częściami i Olejami Samochodowymi Robert Ludwicki w miejscowości Kielecka 2, 25900 dyminy? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Zostaw opinię o Zakład Mechaniki Samochodowej Handel Częściami i Olejami Samochodowymi Robert Ludwicki - Kielecka 2, 25900 dyminy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniki Samochodowej Handel Częściami i Olejami Samochodowymi Robert Ludwicki

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.