Opinie o Akademia Efect Firma Usługowo-Szkoleniowa Anna Kadulska w Warszawa

Akademia Efect Firma Usługowo-Szkoleniowa Anna Kadulska
1 14 128 5 1
Warszawiak Nowy wpis

Uwaga KADULSKI to o szus t

Agnieszka Nowy wpis

Czy można liczyć na stałe zatrudnienie w firmie?

Piotr Nowy wpis

Uwaga KADULSKI to perfidny O SZ U S T.

Prawda

Uwaga to oszuś ci są, KADULSKI ukradł mi pieniądze i telefon

Prezes Nowy wpis

... pełny raport Gemius
Paweł

To O s z u s t KADULSKI

Mirek

Uwaga to (usunięte przez administratora)

kursant

Kursy są realizowane pało życiowa. Na żurawie, suwnice, wózki widłowe. Wszystko gra jak ta lala. Ale zawsze się znajdą psy które szczekają.

księgowy

a ile ci jest winien? 20zł ?

Koks
Nazwa działu: Handlowy

Do pracy leniu, śmierdzielu. Kawul jest czysty. A takim prymitywom jak ty to się należy kop w (usunięte przez administratora)

kawul

Co dzień pracuję. Biuro w Warszawie. 8-16. Staram się stworzyć najlepsze warunki kursantom do nauki. Rozliczam faktury z podwykonawcami. Wszystko na tip-top. W tym kraju jak komuś coś wyjdzie, zaraz znajdą się hieny chcące zniszczyć biznes. Zawiść ludzka nie zna granic. Bycie uczciwym wymaga poświęcenia. Zgłosze na policję te obraźliwe hejtowe wpisy. Kłamliwe posty. Policja się wami zajmie!

kadul

czekam w biurze. prosze zadzwonic do mojej sekretarki oda poda pani numer. pozdrawiam, prezes i wlasciciel akademii

Mirek

Dowiedziałem się pewnych ciekawych ŻECZY o tej firmie i o kadulskim. Jego żona mówiła przez telefon zwierzała się że w psychatryku leczy się.Jeb nięty facet. No i zawieszoną ma działalność i pęłno długów firma Aspekt. Widykatorzy szukają go. Pewnych spraw tu nie porusze na forum, przekarze pewnemu gościowi on wie co zrobić. Jesteś skończony KADULSKI.

Kursant

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszej akademii przemęcza, prezes Kawulski, naszego klubu „Efect”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

Prawda.
@Kursant

Masz rację. Godzinę temu rozmawiałem z Kawulskim i przelał pieniądze. Oddał co do złotówki!

@Kursant

Ty kursant nieźle ci mózg sprał ten twój prezes hahaha. Mo rde ma jak burak.

POZDRAWIAM
@Prawda.

Sprawa jest na Policji niech szukają waszego prezesa, będzie oddawał, ale pod artykułem. Pozdrawiam

@Prawda.

Nie podszywaj się podejmie, żadnych pieniędzy nie oddał nikomu, mam kontakt z ludźmi.

PATRYK

Zwykła faja złapie cię nie martw się będę wszysko o tobie wiedział co za ile o której idziesz sra ć. Kiedy w (usunięte przez administratora) cię gej je bie. Karma wróci z większą siłą. Stracisz więcej ni ja obiecuję Ci to. Będziesz j e b a n y rozumiesz j e b a n y będziesz do końca twoich dni.

Prawda

Numer telefonu do tego s k u r w y s y n a podajcie.

@Prawda

Zapraszam do biura. Pogadamy w 4 oczy! Ale jesteś za miękka faja by przyjechać.

@KAwul

Ty jesteś mięka faja c i p o bo telefonu niechcesz podać. Twoje biuro piwnicy w Markach.

Glory
@Prawda

Biura nie ma zamknięte. No i po co kłamać panie KADULSKI. Zero honoru zwykły z ł o d z i e j

PATRYK

Podaj numer Cyganie KADULSKI

Hbdb

KADULSKI się ukrywa. Szkoda ręki na tego Ch u j a. Z ł o d z i e j no Ch am Prostak. Jak tam Ania? Daje radę z tobą kawul. Czy już nie jesteście razem?

Paweł

Podajcie numer do tego popaprańca.

Hbdb

Kawulski Prezes hahaha to c w e l. Niech ten twój prezes pieniądze odda Z a s r a n i e c bo z z Mo rdy kaloryfer zrobię.

Ty

Ta ciekawe gdzie kursy robią jak ż sprzętem się zwineli czyba u ciebie w garażu.

Prawda

Przez tego s k u r w y s y n a skończonego Kadulskiego mam 2 komorników na karku. Albo odda pieniądze, albo zdepcze mu okularki butem na nosie j e b a n y z ł o d z i e j

Hau Hau
@Prawda

Hau Hau. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Do prawda
@Prawda

Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i (usunięte przez administratora) prawda. Twoja jest ta ostatnia.

Hbdb

KADULSKI to popapraniec, psychol, i z ł o d z i e j

Oddaj pieniądze i telefon

PANIE D PIENIĄDZE 120 TYS. ORAZ TELEFON IPHONA S7 PROSZĘ ODDAĆ

Mokebe
@Oddaj pieniądze i telefon

Takich jeleni to Kawulski nosem wciąga. I na żurawiu przenosi z parkingu na wysypisko. Kawulski ma łeb nie od parady. Filantrop, człowiek czynu i honoru. Na prezydenta!

@Mokebe

Ma łeb, ale w sedesie jest kłamcą ma oddać ludziom pieniądze. Niech kupi zapasowe okulary bo jedną parę rozboje mu na nosie.

@Mokebe

Człowiek czynu hahaha dobre gdzie smród do moich pięt.

Kawul
Nazwa działu: Finanse
@To ja

Zostaniesz zgłoszony na policję za napaść, próbę użycia przemocy fizycznej! Czekaj na wezwanie. Trafisz do pierdla

@Kawul

G ó w n a nie tykam bo śmierdzi

@To ja

Was frajery to tylko jeb... na pieniądze. Do tego się nadajecie. Właśnie piję zimną wódeczkę. Wasze zdrowie!

@KAwul

Abyś Z d e c h ł Pajacu udław się.

@To ja

Właśnie się dowiedzieliśmy wszyscy co Pan KADULSKI myśli o swojich kursantach gratuluję.

@KAwul

Człowiek czynu hahaha ty nawet chłopie nie wiesz jak karabin wygląda. Dalej moczysz się w łóżku. Jesteś zwykłym cwelem, Ania d.. Dawała?

@Prawda

Firma organizuje szkolenia. Dobrych lektorów. Zawsze znajdzie się jakiś ujadacz co szczeka. hau hau hau. psy szczekają akademia efect jedzie dalej. I szkoli najlepiej w kraju. Akademia się rozwija i zamknie usta niejednemu krytykowi.

Nie jestem siwy
@Siwy z Mokotowa

Nie jestem siwy konio bijco, dobry to był Kamil to jest gość prowadzi sam firmę teraz życzę mu samych sukcesów.

@Siwy z Mokotowa

Ta chyba jadą na sygnale po ciebie hau hau głąbie

@MARCIN

Was frajery to posadzić na te wózki widłowe, żurawie, suwnice. I z batem do roboty gonić. Do tego się nadajecie.

@Siwy z Mokotowa

Niestety pajacu nie zajmujmuje się operatorką. Sram na te wózki, żurawie, hds, suwnice te papiery są (usunięte przez administratora) warte śmierdzą kadulskim z ł o d z i e j e m. Wał się na ryj szczochu.

@Siwy z Mokotowa

Zwykły (usunięte przez administratora) jesteś, kurs to se dla jaj robiłem żeby KADULSKI miał na chleb.

siwy z mokot
Nazwa działu: IT
@To ja

kawulski ma pewnie pieniedzy w brud. ta szkola mu do niczego nie potrzebna. skoro tak szczekacie to spadac do konkurencji

@siwy z mokot

Jaka konkurencja P a j a c u

@siwy z mokot

Pieniądze się kończą. Szkoły TEŻ NIE MA. DUŻO WROGÓW I PROBLEMÓW DLATEGO PIJE ALKOCHOL.

Zadowolony!
Nazwa działu: Produkcja

Świeżo po kursie na wózki widłowe! Kapitalna organizacja kursu! Chapeau bas dla pana Kadulskiego. Wykładowcy, katering, przerwy kawowe, nocleg. Prima sort! Na koniec kursu ognisko towarzyskie, przy kieliszku :) Cała nasza warszawska grupa zdała. Polecam. Nie czytajcie tych złośliwych komentarzy! To piszą frustraci którym UDT wystawiło pałę na egzaminie. Pozdrowienia dla Matysa, Łysego i Brutusa z Łomży.

@Zadowolony!

Kadulscy wzięli odemnie i od innych pieniądze n kurs który się nie odbył sprawa jest na Policji. Sprzęt przepisali na firmę Kamila. Firma też nazywa się efekt. Blokują telefony bo boji się rozmawiać zresztą mam nagrania głosowe dowodzące, że to (usunięte przez administratora)

Siwy
@Tak

Łysy, nie świruj pawiana! UDT ci pałę wlepiło a teraz wylewasz swoją frustrację na Kawulskiego. W psychologi to się nazywa ból odrzucenia/nie zdania egzaminu. Z Kawulskim nie jedną flaszkę zrobiłem po kursie. I to chłop do rany przyłóż. Pomaga biednym dzieciom w Afryce. Pokazywał faktury jak wysyła pieniądze dzieciom do Senegalu. Moja rada dla ciebie. Jest wieczór, idź do sklepu. Kup sobie parę małpek to ci się humor poprawi!

@Zadowolony!

KADULSKI to Parówa gdyby był udczciwy to BYM NIE PISAŁ TAKICH ŻECZY zabrał mi telefon i pieniądze przeznaczone na kurs. 2 razy bym pod mostem WYLĄDOWAŁ. Kadulki umie Kłamać i omamiać ludzi obiecuję a później nierobi tego tak było w mojim przypadku. Mam nadzieję że sprawa niedługo w sądzie się odbędzie. I pokaże dowody co ten gość robił

Jaki siwy
@Siwy

Coś ci się pomyliło. Ma oddać telefon i kasę 120 tys i innym ludziom pieniądze

Kawulski
@Tak

Chłopie, zadzwoń i pogadamy. Nikogo nie oszukałem, zawsze rozliczam się z kursów przed urzędem skarbowym. Jakbym miał jakieś przekręty to bym już dawno miał US na głowie.

Kłamcą jesteś
@Kawulski

Jesteś kłamcą jesteś wrogiem numer jeden kasa i telefon iphona

Nazwa działu: Marketing
@Jaki siwy

Kawulski oddał kasę przy mnie za żurawie. Więc jest rozliczony. Pokaż dowody, wgraj na serwer!

Kawulski
Nazwa działu: IT
@Kłamcą jesteś

Ok skoro jestem kłamcą to daj adres! 30min i jestem i wszystko wyjaśnimy. Zabierz papiery i dokumenty skoro tak się nimi chwalisz. Ciekawe kto spęka.

@Siwy z Mokotowa

Spotkamy się w sądzie tam przedstawię dowody.pozdrawiam

Kawul
@Prawda

Takim frajerom jak ty to ja robię w sadzie z d.. jesień średniowiecza

Hahaha

30 min to ty konia nie zwalisz

@Kawul

Ty masz jeszcze (usunięte przez administratora) No nie gratuluję

Volodymyr Luchko
@Kawulski

Tak podaj swój nómer. Do tej porzy przekładać zwrot kosztów za kurs na żurawie który się nie odbył, a nie broń swoją reputację która już dawno zniszczona!!!! Lub proszę o kontakt za nómerem +48 537 684 977

@Volodymyr Luchko

Dzwonię, i nic. Kolejny frustrat co kłamie.

@KAwul

Zadzwoniłem no sprawa ma się inaczej panie Kawul.Kłamiesz broniąc swojej zerowej reputacji

@KAwul

Panie kawul bezczelny kłamcą jesteś

KADULSKI to kłamca

Człowiek czynu, zwykły burak i gangster wieśniak warszawiak z chlewu. Bleee

KADULSKI to kłamca

Tak Panie D. Jesteś kłamcą

To Prawda

Nie odbierają telefonów, zablokowane połączenia mają. 4 telefony no i słynny Jarosz. Jego sekretarka.

Mirek

Jak można wziąć cudze pieniądze przeznaczone na kurs i przeznaczyć na coś innego to trzeba być świrem cały KADULSKI z ł o d z i e j

Tak1Nie
Piotr

NAJGORSZY PRACODAWCA JAKIEGO MIAŁEM W ŻYCIU FUJ FUJ

TakNie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Akademia Efect Firma Usługowo-Szkoleniowa Anna Kadulska?

@Pytanie

Czy ty z nieba spadłaś to są (usunięte przez administratora)

Januszex Żuraw-Pol sp.z.o.o
Nazwa działu: Finanse
@Pytanie

Prawda. Firma organizuje wyjazdy integracyjne na mazury, tatry. Płaci bardzo dobrze podwykonawcom. Na czas, a czasem z wyprzedzeniem. Moja firma od dawna współpracuje podnajmując żuraw. Złego słowa nie powiem. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

@Januszex Żuraw-Pol sp.z.o.o

To dobrze przypomne się niedługo o swoje długi, albo obetne mu łeb. Pozdrawiam

Włodek
@Januszex Żuraw-Pol sp.z.o.o

Może kiedyś ta firma była dobra, ale narazie ona podobno jest zamknięta i nie oddaje pieniądze dużej ilości osób za kursy który się nie odbyły i nie tylko. A jeszcze na nich wisi sprawa w policję i nie od jednej osoby, bo kiedy przyszedłem do policję to wyjaśniło się że ja już nie był pierwszy czy drugi

TakNie

Zostaw opinię o Akademia Efect Firma Usługowo-Szkoleniowa Anna Kadulska - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie