READY_STEADY_GO

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o READY_STEADY_GO

Angelika

Bardzo polecam jestem już 3 miesiące w Holandii i jest to mój pierwszy wyjazd. Panie z Ready Steady Go są bardzo uprzejme, wyrozumiałe i bardzo bardzo pomocne. Przed wyjazdem poinformowały dokładnie o wszystkim. Jechałam pierwszy raz sama w nieznane, zaufałam im i było wszystko na miejscu tak jak zostałam poinformowana. Praca jest super, zakwaterowanie również jak i ludzie. Jeśli miałam jakiś problem zadzwoniłam i zostało wszystko załatwione. Zostaję tu do końca sezonu, ale wrócę na pewno.

Bardzo mili ludzie

Squadii

Proces rekrutacji z Ready Steady Go przebiegł szybko i bezproblemowo. Panie z biura były bardzo pomocne, rzetelne, mogłam zadzwonić z każdym pytaniem. Na miejscu, już w trakcie pracy i pobytu Ready Steady Go się kontaktuje, pyta czy wszystko w porządku, w razie potrzeby pomaga. Polecam

@READY_STEADY_GO

Jest to tylko współpraca względem tych wspomnianych firm? Ile może być ich do wyboru? Interesuje mnie cena takiego transportu. w jakich granicach się mieści?

Tomasz

Agencja godna polecenia wszystko na czas mile Panie z biura godzinki są wszystko się zgadza naprawde polecam jestem MEGA ZADOWOLONY @:-)))) Serdecznie polecam wszystkim

Od wielu lat wyjeżdżam do pracy w Holandii i miałam kontakt już z wieloma agencjami, ale pierwszy raz spotkałam się z taką wyrozumiałością i profesjonalizmem. Panie z Ready Steady Go bardzo dokładnie wszystko tłumaczą, omawiają plusy i minusy (naprawdę mówią o minusach, nie boją się powiedzieć jakie są minusy pracy w danej firmie) ofert, widać, że nie zależy im, żeby tylko wysłać pracownika, ale starają się dopasować najlepszą ofertę. Czasami nawet zalecają, żeby wstrzymać się 2/3 tygodnie, bo będzie więcej ofert i będzie w czym wybierać. Pomagają też w organizacji wyjazdu. Po przyjeździe było wszystko tak jak zostało przedstawione przed wyjazdem. Szczerze polecam!

Sylwia
@Monika

Witam. Czy mogę zadać kilka pytań na temat tej agencji?? Mój adres mailowy sylnie65@gmail.com

Aneczka Nowy wpis

Hejka. ;) jest teraz do wyboru kilka opcji dla kobiet. Ja rozważam szklarnie z kwiatami / sortownie warzyw i owoców / cebulki kwiatowe. Jest tu może ktoś kto testował kilka opcji, na które teraz szukają i by dał znać gdzie lepiej byłoby jechać pierwszy raz?

Ania K Nowy wpis

Proces rekrutacji z Ready Steady Go przebiegł szybko i bezproblemowo. Pani z biura była bardzo miła mogłam zadzwonić z każdym pytaniem. Na miejscu, już w trakcie pracy i pobytu Ready Steady Go się kontaktuje, pyta czy wszystko w porządku. Wszystko na miejscu okazało się tak jak było powiedziane przez tel, Szybko znalazła nam pracę i jestem bardzo zadowolona Polecam

Angelika

ola

a przy czym pracujesz?

@Angelika

Tez bym się chciała dowiedzieć przy tym ale nie wiem czy sezon jeszcze trwa? One zamykają się pod koniec roku? w kolejnym sezonie ta sama praca będzie dostępna, skoro piszesz, że wracasz? Skąd masz pewność, że będzie wolne? Podpisuje się cos?

ii
@Angelika

przy czym pracujesz?jak z dojazdem do pracy?

Pracodawca Nowy wpis

Bardzo mili ludzie

Dardit Nowy wpis

Wszystko w najlepszym porządku. Zgodne z opisem pełen profesjonalizm Polecam

Pracownik Fizyczny

dobry, sympatyczne panie

Pani z rekrutacji pytała o moje doświadczenie zawodowe żeby dopasować mi ofertę i zapytały czy mówię po angielsku.

Klaudiusz

Witam , wyjechałem jakiś czas temu i bardzo polecam szybka i sprawna pomoc , wszystkie potrzebne informacje dostałem oraz były prawdziwe . Przemiłe panie które mnie werbowały lokacja 5/5

Lala

Agencja bardzo pomocna, super kontakt z Paniami rekruterkami, nawet jak nie mają aktualnie oferty to odzywają się po czasie z dobra propozycja

Zofia

Hej, patrzę na ofertę na te cebulki kwiatowe (region Noordwijkerhout) no i piszą, że temperatura wynosi od 15 do 18 stopni. Jedziecie ze swoimi ciuchami czy normalnie dadzą na miejscu? zastanawiam się po prostu w co najlepiej byłoby się ubrać

Maciej Skory

Nie polecam nie mówią wszystkiego a szczególnie nie polecam pracy dla agencji FHS tragedia małe pieniądze odliczenia za wszystko od pierwszego dnia przyjazdu rowery to złomy wyciągnięte z kanałów a trzeba jechać na tych złomach 9 km

@Maciej Skory

Panie Macieju, jakich informacji Pan nie otrzymał? Wszystkie koszty są wskazane w naszym informatorze, które dostał Pan mailowo wraz z ofertami pracy przed nawiązaniem współpracy. Rower jest podstawowym środkiem transportu w Holandii, na który wyraził Pan zgodę już w pierwszym etapie rekrutacji, w innym wypadku nie podjęlibyśmy współpracy. Po otrzymaniu roweru powinien go Pan sprawdzić i ewentualne nieprawidłowości zgłosić do opiekuna - ta informacja również znajduję się w naszym informatorze. Należy podkreślić, że oferowany transport był BEZPŁATNY. Jeśli Panu nie odpowiadał, mógł Pan dojeżdżać do pracy we własnym zakresie. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony ze współpracy. Jeśli ma Pan jakieś konkretne uwagi, co możemy zrobić lepiej w przyszłości, to prosimy o ich wskazanie. Pozdrawiamy!

JS

Jestem zadowolona z pracy w Holandii. Pracuje na kwiatach, jest dużo godzin, nawet do 60 tygodniowo. Solarisy wypłacane na czas. Zakwaterowanie na domku, dużo ludzi, ale sympatyczni, bez spięć, konfliktów.Polecam.

@JS

Dużo ludzi, to znaczy ile Ci się tam na kwaterze trafiło i na ile pokoi / łazienek? Ja na kwiatach nie robiłam jeszcze. to praca bardziej lekka czy jaka, jak ja ocenisz skoro 60 godzin wychodzi? zastanawiam się po prostu od czego zacząć, bo ofert trochę maja i trudno się zdecydować

Hej, patrzyłam sobie dzisiaj po ofertach jakie maja na stronie. jest ta sekcja z tymi nieaktywnymi, wiadomo z jakich przyczyn ta wakacyjna jest wstrzymana ale zaciekawiłam się tą praca na polu golfowym. Kiedy oni ruszają tam z sezonem? I zastanawiam się czemu gwarantowanych jest 36 godzin a nie jakoś więcej?

Magdalena

Wyjeżdżałam do pracy przez agencję Redy Strefy Go.Panie, które zajmowały się wszystkimi formalnościami są profesjonalne,uczciwe,ale przede wszystkim podchodzą do ludzi z wielką empatia i zrozumieniem.Kiedy byłam już na miejscu w Holandii i potrzebowałam pomocy też mogłam na nie liczyć,na ich wsparcie i potrzebne informacje.Kiedy po dwóch latach potrzebne były mi informacje dotyczace byłej pracy,nie odmówiły pomocy,pomogły i udzieliły potrzebnych informacji.Zawsze są mile,uczynne i godne zaufania.W dzisiejszych czasach trudno o takich ludzi.Polecam wszystkim współpracę z tym biurem.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w READY_STEADY_GO zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Że można liczyć na pomoc to dobrze wiedzieć, ale w jaki zazwyczaj zakresie agencja pomaga? To mój pierwszy raz, w rzeczywistości nie wiem jeszcze co może się wydarzyć. Jakie mieliście problematyczne sytuacje w ostatnim czasie i jak je ogarnęli?

Ready Steady Go jeszcze przed rozpoczęciem pracy za granicą pomaga odpowiednio przygotować się do wyjazdu! Rezerwujemy transport oraz pomagamy skompletować niezbędne dokumenty. Po rozpoczęciu pracy agencja jest w stałym kontakcie z Pracownikami. Jeśli na miejscu pojawiają się jakieś pytania, doradzamy co należy zrobić. W przypadku kiedy Pracownik chce zmienić pracę, staramy się dobrać nową ofertę tak, by na pewno odpowiadała ona oczekiwaniom i możliwościom danej osoby. Wspieramy Was również w rozwijaniu się w naszych firmach! Oferujemy kursy języka angielskiego, aby pomóc osiągnąć lepsze stanowiska i wyższe zarobki! Ponadto, po zakończeniu współpracy, wciąż staramy się utrzymywać dobre relacje z Pracownikiem i zapewniamy pomoc m.in. w rozliczeniu podatku z pracy w Holandii/Niemczech.

Małgorzata

Bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa. Zawsze można liczyć na pomoc.

Pawel

Hej.Mam pytanie w niedzielę wyjeżdżam do Holandi do pracy przy cebulkach.Moze ktoś z Was robił przy tym???I może ktoś jedzie w niedzielę do Holandi

@Pawel

Czekaj ,pisałeś to 12stego, że jedziesz w niedziele? Na jak długo? Czy dobrze widzę, że spędziłeś tam święta? Jeżeli tak to w jaki sposób robota była w tym okresie płatna?

@kandydat
@Pawel

I jak praca? Czy obawy siw rozwiały?

@Pawel

A jak wygląda praca przy cebulkach bo nawet nie wiem? Czy jest ciężko? masz tam nadgodziny? Jak często nowi przyjeżdżają? Zastanawiam się czy się nie zgłosić o ile jeszcze to dostępne

Sebastian Muszak

Firma jest ok

Squadii

ola
@Squadii

a organizuja wyjad w sensie busa czy samemy trzeba Jestem z opolskiego

@ola

Dzień dobry Pani Olu! Tak, pomagamy w organizacji transportu. Współpracujemy z firmami transportowymi na terenie całej Polski. Pozdrawiamy!

@READY_STEADY_GO

Sławomir

Witam bardzo fajna Firma rekrutacyjna .Polecam .Pani Anna pełny profesjonalizm .

Tomasz

zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Sami zadzwonią. Trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. A tak zapytam,wybierasz się do pracy przez tą agencje?

wojtek
@zbyszekpawluczuk088@gmail.com

raczej tak

@zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Po wypełnieniu tego formularza o którym tu piszecie to po jakim średnio czasie dają znać? skąd mam mieć pewność, że formularz na pewno dotarł? Po jakim średnio czasie udało wam się już dostać od pierwszego kontaktu? Oni w ogóle niektórym odmawiają czy to raczej mało prawdopodobne?

Zostaw merytoryczną opinię o READY_STEADY_GO - Warszawa

• Jak się pracuje w READY_STEADY_GO?

Zobacz opinie na temat firmy READY_STEADY_GO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w READY_STEADY_GO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 41 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy READY_STEADY_GO?

Kandydaci do pracy w READY_STEADY_GO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

READY_STEADY_GO