4EverNet Sp z o.o.

Sosnowiec

Opinie o 4EverNet Sp z o.o.

slavex

Nie poleca , unikać jak ognia.

klok

irena, zastanawiam się czy można przede wszystkim otrzymać dobre wynagrodzenie. Myślałem, żeby aplikować ostatnio bo teraz potrzebowali specjalisty do sprzedaży. Słyszałem, że nie trzeba mieć własnej działalności co jest niewątpliwym plusem tej firmy.

Irena

Bardzo dobra firma, ludzie zarówno młodzi jak i z dużym doświadczeniem, wsparcie i bardzo dobra atmosfera, na każdego można liczyć ze pomoże

Szukasz pracy?

caro

skoro tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ista atmosfera,warunki i wynagrodzenie-pytanie-dlaczego tam nie pracujesz????

były xxx

ja tam wiem pracowałem i fakt kasa czasem sie spóźniała ale 2-3 dni jak wszedzie norma. a ekipy z"ekwarium" na szczeście podobno juz niema - szkoda że dopiero teraz jak odeszłem. firma nie jest zła naprawde zeje....ta atmosfera i ludzie a praca powiem tak - w porownaniu gdzie teraz pracuje to naprawde luz i o wiele lepsza stawke dawali,

orbitra

Pracowałam w 4en w Katowicach oprócz atmosfery w pracy i ładnej stawki godzinnej ostrzegam przed firmą bo jeśli musisz opłacić ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki na czas nie licz na wypłatę w terminie jeśli pracujesz na zlecenie, a tak zaczniesz na pewno, w dodatku ponieważ tam prowadzone są różne kampanie (a firma jest pośrednikiem) kiedy dana się kończy czasem każą czekać w domu na telefon i wtedy istnieję również szansa że już w ogóle nie zadzwonią tak zrobili mojej koleżance Kiedy zawiesi się system, jest przerwa w dostawie prądu, jesteś szkolony na inny produkt placą ci pół stawki. Dużo naprawdę świetnych ludzi pozwalniało się z tych powodów. Najbardziej uciążliwe są opóźnienia z wypłatą dlatego też się zwolniłam. Człowiek każdego dnia wchodzi na konto i wkurza się że nie otrzymał nadal przelewu... i nie ma się komu poskarżyć bo dziwnym trafem wszyscy ,,z góry\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" a raczej z ,,akwarium\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" siedzą na urlopach.

Zostaw opinię o 4EverNet Sp z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4EverNet Sp z o.o.