Opinie o Bosa Club Magdalena Kwaśnik w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bosa Club Magdalena Kwaśnik, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bosa Club Magdalena Kwaśnik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosa Club Magdalena Kwaśnik w Gdańsk

Employee

Nie płacą dostawcom za towar, dlatego nie ma co sprzedawać i nie wiadomo jak informować klientów, kiedy nowy towar będzie w sklepie

Mada

Czytając opinie - widzę, że nie tylko ja jedna zostałam przez te Panie oszukana - bez umowy, wynagrodzenia za przepracowane 10 dni (na tyle starczyło mi cierpliwości...) Po prostu - praca na czarno, prawnicy dziwią się, że w "dzisiejszych czasach", serio?? PIP też już zna temat. I jest zainteresowany firmą. Z reszta zadłużoną;) ŻENADA, ale "prestiżowa" haha

magda

Witam serdecznie w dniu wczorajszym byłam u Państwa w jednym z salonów w Klifie ,byłam nie świadoma że macie swój butik również w klifie gdyż pojechałam z świadomością iż znajduję się tam simple. Obsługiwała mnie bardzo szczupła wysoka ciemna brunetka, która zrobiła na mnie tak ogromnie pozytywne wrażenie że aż musiałam do Państwa napisać gdyby asortyment był bardziej pod mój wiek na pewno zrobiłabym nie jeden zakup. Nigdy nie spotkałam tak komunikatywnej osoby a sama mam kilkanaście salonów w Warszawie, żałuje jedynie że ja nie mam takiej perełki w swoim salonie. Pozdrawiam i do zobaczenia mk

Ela Nowy wpis
Klient
@magda

Skoro masz własne salony to powinnaś wiedzieć, ze ten portal jest do oceny pracodawcy a nie jakości obsługi. Kilkanaście salonów hmmm to chyba żabkę masz bo nie ma w Warszawie potrzeby żeby otwierać kilkunastu salonów z tą sama odzieżą jeśli nie jest się sieciówka. I tak wszyscy wiemy ze opinie które bronią sklep są pełne powiedzonek Jolanty. Sama z siebie robisz pośmiewisko.

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Bosa Club Magdalena Kwaśnik na prywatną opiekę medyczną?

Abcd Nowy wpis
@Pytanie

Ahahhahaha No nie, nie można liczyć.

Employee

kierowniczka
@Employee

No chyba hejtujesz chamsko bo butiki mam zatowarowane na maksa! Polecam prace w Bosa i zapraszam serdecznie profesjonalne dziewczyny.

Emilia
@kierowniczka

@kierowniczka Świetnie w takim razie. Napiszesz jaką umowę można otrzymać na początku zatrudnienia w Bosa? Z góry dziękuję.

Były pracownik Nowy wpis
@kierowniczka

Znam każdego kierownika który pracuje w bosaclub od kilku lat i uwierzcie ze żaden nie napisałby pozytywnej opini.

Na jakie benefity można liczyć w Bosa Club Magdalena Kwaśnik?

NA BRAK WYNAGRODZENIA

Michał
@.

Słucham? Jak to brak wynagrodzenia? Sugerujesz, że firma ta nie płaci na czas? Nie bardzo wiem, jak teraz rozumieć Twój wpis, dlatego może będziesz tak uprzejmy i go rozwiniesz?

@Pytanie

Na żadne, za to dużo negatywów jak brak umowy, brak pieniędzy a na koncu brak Pitow do rozliczenia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mada

AN26
@Mada

Tak, potwierdzam BRAK ZASAD (prawnych wymogów umowy, szacunku do pracownika). Firma ("firemka" dwóch pań) to odgrzewany kotlet - asortyment "butików" i wartości, które wyznają panie właścicielki - poniżej minimum. Radzę OMIJAĆ szerokim łukiem i nie dać się naciągnąć na zawodowe obiecanki czy marnej jakości, tandetne, rozciągnięte ciuchy "premium" z poprzednich sezonów !

Barbara
@AN26

Bardzo dziękuję, że poinformowałaś o tym, co według Ciebie w Bosa Club dzieje się nie tak, jak powinno. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, jak się objawia ten brak szacunku do pracowników, o którym wspominasz?

Aleksandra
@Mada

Magda ty bylas taka cienka a i tak ci zaplacili Nie hejuj !

Aleksandra

Bardzo plecam Piękne salony z luksusowym towarem np Versace. Szefowa ta starsza bardzo inteligentna i świetna. Można sięduzo nauczy. Polecam

Ewa

Pracowałam tam kilka lat temu, panie aktualnie nadal sprzedają rzeczy z tamtych czasów, porozciągać, pozaciągane. Biuro liu jo przejął komornik - to tez dużo mówi o firmie. Nie polecam.

pracowałam w butiku w Oliwie pół roku w 2018, właścicielki ok dają dużo swobody nie siedzą na głowie, ale wymagają to prawda. Miejsce sprzedaje marki premium więc obsługa musi być na takim poziomie i tyle. Miałam umowę, wypłata do 10 zawsze była

były pracownik
@pracownik

Chyba właścicielki zaczęły pisać sobie same opinie. Wypłaty nigdy nie było na czas, trzeba było sobie na nią "uzbierać" z utargu, który raz był a raz go nie było. Wymagają? Jak można wymagać dobrych utargów sprzedając porozciągane 3, 4 letnie ciuchy w cenie 100%? Panie uważają sklep za LUKSUS, niestety nim nie jest.

Pati
@były pracownik

Nie opluwaj Klaudia! Wyrzuciły cie na zbity pysk bo byłaś beznadziejna. Super praca u super babeczek. Polecam

Moo

Polecam prace w Bosa club. Bardzo dobre wynagrodzenie, zawsze 10 mca, bez problemu. Szefowe doceniaja moje pomysly sa mega profesjonalne. Szczegolnie lubie i cenie pania Jole jest wyjatkowa i bardzo mądra. Po kilku latach pracy w sieciówkach wreszcie odżyłam????????

Pati

Najlepsze butiki w Trojmieście ! Wyjatkowe świetne ciuchy. Sklepy dobrze ułożone i bardzo dobrze wyszkolony personel, jestem z branzy wiec widzę to i doceniam.

Zoja

Dla mnie dobra firma, dobrze się pracuje i polecam innym!!

Wiole

Bardzo dobra firma co można sprawdzić ale trzeba być dobrym pracownikiem żeby to docenić!

Pula

Hejterki- cieniaski jestescie niezmordowane ????????????

Anonimus

Panie właścicielki bardzo wyniosłe!! Porażka w jakiś sposób traktują dziewczyny pracujące w salonie. szczególnie pani w czarnych włosach... traci kiczem na kilometr nie ma pojęcia o modzie i o tym jak powinien wyglądać butik. Poza tym warunki pracy bez komentarza. Nie polecam

Czarne Wlosy
@Anonimus

Piekny butik, bardzo atrakcyjne markowe ubrania.Praca od 10.30 do 18.30 w przyjemnych wnetrzach z cudownymi interesujacymi klientkami. Dla kogos kto lubi ludzi i mode fajne miejsce????

Zawiedziona
@Czarne Wlosy

Przyjemne wnętrza? Tak samo interesujące jak brak umowy i ubezpieczenia dla pracowników. Podejrzewam, ze komentarz pisała właścicielka. Pozdrawiam.

Nick

Towar w butiku sprzed kilku lat, brudny, porozciągany a cena zawyżona. Właścicielki jednak nic sobie z tego nie robią a na dodatek wszystkich pracowników traktują z góry - a nie maja do tego najmniejszych podstaw... luksusowe? Ha ha

Xxx

Nie polecam pracy u tych Pan nikomu.

Emilia
@Xxx

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie? Jesteś aktualnie jej pracownikiem? Jeśli tak, powiedz nam, jakie benefity pozapłacowe mogą otrzymać pracownicy? Czy jest to karta sportowa lub bony towarowe, a może zupełnie coś innego? Czekamy na Twój komentarz.

Anonim

Warunki pracy? W sumie to ich brak. Zero szacunku dla pracownika, chcą tylko wykorzystać i żeby jak jak mnie zapłacić. Mydlą oczy, a w odpowiednim dla nich momencie pokazują prawdziwe oblicze. Nie polecam.

Anonimus

Panie nie chcą dawać umowy, brak profesjonalizm. Nie polecam !!

Ola.

Również nie polecam... brak umowy, za to ciągły stres spowodowany przez wyniosłość właścicielek.

anonymous

Nie polecam. Panie właścicielki muszą jeszcze sporo się nauczyć o prowadzeniu butików. Wpuszczają pracowników na sale sprzedaży bez badań i umowy, poza tym nie wypłacają należnego wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bosa Club Magdalena Kwaśnik - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bosa Club Magdalena Kwaśnik
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stary Rynek Oliwski 20