Simplika

Katowice

Opinie o Simplika

gabka

witam i proszę o informacje, czy ta firma prowadzi jeszcze działalność, osobiście interesuje się tą branżą i już od jakiegoś czasu szukam pracy. niestety w sieci nie widzę nowych wpisów na ich temat, w związku z czym będę wdzięczny za informacje jaką umowę proponują i jest duża rotacja pracowników. pozdrawiam

Słowa kojarzące się z Simplika (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Simplika: Najbardziej nie podobało mi się w Simplika:

Zostaw opinię o Simplika - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simplika