Opinie o Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan w Legnica

Ktoś coś o pracy jako serwisanta podnośników koszowych/wózków widłowych?? A jaka jest pensja? W ogłoszeniu widziałem, że dają UoP i atrakcyjne warunki zatrudnienia, ale bez konkretów. Jaka więc jest pensja? I czy te atrakcyjne warunki oznaczają także benefity lub dodatki finansowe?

Zbyszek Nowy wpis

Ktoś z bliskiego otoczenia pracował tam i stanowczo nie polecał. Szef dba o wizerunek firmy, podkreśla rodzinną atmosferę, ale jak przychodzi pogadać, to nie ma z kim gadać, bo za pogaduchy są upomnienia. Dodatkowo pracuję w firmie na Legnickiej Strefie i otrzymuję oferty od Pana Dragana, który w stopce swojego maila ma podpis, uwaga, "NAJLEPSZY SZEF". Taki też napis sprawił sobie na drzwiach swojego biura. Czujecie to? Samozwańczy NAJLEPSZY SZEF, który przeprowadza szkolenia z tego jak być najlepszym szefem :D Kto ma trochę oleju w głowie, połączy kropki i wyciągnie wnioski. Nie polecam

Katy Nowy wpis

Mąż widział ogłoszenie tutaj na portalu dostępne dla serwisanta podnośników koszowych/wózków widłowych. Oferują zarobek w wysokości od 6 do 9 tys zł. Wiecie od czego zależna jest ta wyższa stawka? Od doświadczenia, czasu pracy czy może wliczona w tą sumę jest jakaś premia?

Właściciel to człowiek o wielkim sercu, kierujący się w swojej pracy wartościami, dbający o pracownika, skory do pomocy, dbający o relacje w firmie. Szanuje wspolpracownikow i ich prace i wymaga tego samego. To chyba oczywiste, że wymaga wykonywania pracy przez swoich pracowników w sposób profesjonalny i wyciąga konsekwencje kiedy tak nie jest. Nigdy nie trafiłam na takiego szefa i firmę jak mam teraz. Życzę tego aby każdy tak trafił i umiał to docenić!!

Nie Nowy wpis

O wielkim sercu dbający o rodzine -tylko o rodzine. Nie ma to nic wspólnego z pracownikami i rzekomymi współpracownikami. Nie polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Serwisant podnośników koszowych/wózków widłowych, w firmie Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Ktosssss

To jest ich syn Żałosne

Toja
@Ktosssss

A może by tak spotkać się face to face z właścicielem firmy niż wylewać swoje żale i tłumić je w internecie poprzez komentarze? Nie żebym mówił słynne przysłowie "pan/pani w necie piz*a w świecie"? Brak odwagi? Tchórzostwo? Spotkać się i opisać spotkanie i te rozmowy dwugodzinne? W internecie każdy Kozak a co do czego w realu... No cóż niech każdy sobie dopisze

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan?

Sisi

Ja jestem zadowolona;) Bardzo mocno dbamy o relacje, a gdy jest coś do wyjaśnienia, skupiamy się na tym by oczyszczać atmosferę poprzez rozmowy.;)

Teresa
@Sisi

A macie jakieś spotkania integracyjne ? Bo może to jest klucz do dobrych relacji :)

@Teresa

Polecam zerknąć na nasze media społecznościowe, w tym tiktok:)

@Sisi

Co za bzdura …relacje moze i sa ale na bank nie dobre. W tej firmie kazdy pod kazdym dolki kopie i kladzie swinie a na forum wszyscy sie ladnie usmiechaja i sobie klaszcza. Nie ma czegosc takiego jak oczyszczanie atmosfery…. No chyba ze oczyszczaniem mozna nazwac minimum 2 h pogadanke z wlascicielem ktora konczy sie tym ze masz zrobic i uwazac , ba - myslec tak jak wlasciciel nakazal.

Ktos

Nie polecam. Atmosfera jest jak zepsute pudelko czekoladek. Z zewnatrz ladne opakowanie, blyszczace, wystawione na pierwszej linii wzroku , ekspozycja swietna…a w srodku… zepsuta 90% slodyczy.

Grzegorz Dragan
@Ktos

Dziękuję za opinię. Jest to dla mnie niezwykle ważne. Przyjmuję dobre jak i złe rzeczy. Nie boję się mówić o tym, co nie działa. A ludzie, którzy chcą pracować - będą. Ludzi, którzy nie chcę - już z nimi nie współpracujemy. Życie. Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Wszędzie w firmach jest tak, że są ludzie i to ludzie w tych czasach są niemili, nieuprzejmi. Jako właściciel kilku firm dbam mocno o relacje, kontakty, wspaniałą atmosfere. Pozdrawiam serdecznie.

Grzegorz Dragan
@Ktos

Dziękuję za opinie. Choć jest zła, każdy ma prawo do wyrażenia swoich indywidualnych odczuć. Jako właściciel kilku firm tworzę wartości, z którymi idę już z ponad 40 osobowym zespołem. łeb w łeb i naparzamy po to, aby czerpać satysfakcję z tego co robimy. Dbam o czystość relacji i łagodzę konflikty między współpracownikami oraz Klientami po to, aby pomóc jak najszybciej w znalezieniu Kompromisu. Pozdrawiam serdecznie :) Let's go.

Ktoś3

I prowizje ktore staly sie premiami uznaniowymi tylko dla wybranych ????

Ktoś kolejny
@Ktoś3

Zastanawia mnie, dlaczego wylewacie swoje żale tu, a nie pojdziecie porozmawiać z szefem. Przecież on zawsze z nami wszystkimi rozmawia, jest wyrozumiały, ale wymaga bo to nie plac zabaw, a praca. Jak ktoś z was nie dostał prowizji, to chyba szef wyjaśnił dlaczego. CO za przedszkole się tu zrobiło...;/

@Ktoś kolejny

Moze dlatego ze do tego sluzy ten portal ? A moze dlatego ze tak jak napisal ktos wczesniej - wszelkie proby wyjasnienia czegokolwiek konczy sie dluga rozmowa z ktorej nic nie wynika a swojego zdania miec nie mozesz bo jak sam szef napisal - z takimi nie chce wspolpracowac … A prowizji nie ma przeciez tylko premie uznaniowe dla tych co nie maja swojego zdania tylko przyklaskuja tym co nalezy …

Podziwiam

Bardzo konstruktywny komentarz - tak wiele mowiacy o tym zacnym teamie

Loczek
@Ktos

Czytając Twoje komentarze wysuwa mi się jedna myśl: masz zdecydowanie problemy w komunikowaniu się z ludźmi i duże problemy emocjonalne które Ciebie przytłaczają. Domyślam się, że pracowałeś/aś w firmie i poczułeś/aś się mocno pokrzywdzony/a. Jednak nie oceniaj wszystkich jedną miarą. W firmie pracują ludzie kompetentni w swoich działaniach, którzy chcą budować relacje ze sobą. A co do właściciela firmy jest to człowiek o bardzo dobrym sercu. Który swoimi działaniami motywuje innych. Robi wszystko, aby podnosić kwalifikacje swoich pracowników. Wypłaty zawsze były i są na czas. Jeśli nie dostałeś/aś premii uznaniowej to tylko dlatego, że nie przestrzegałeś/aś zasad które panują w firmie. To on Ciebie zależy gdzie będziesz i ile osiągniesz. @ktoś kolejny nie pozdrawiam!

Mówca
@Ktos

Nie popieram Twojego komentarza. Moje zdanie jest zupełnie inne. Firma na wysokim poziomie, szef troszczy się o pracownika. Właściciel firmy zawsze kulturalny, rozmawia z pracownikiem na wysokim poziomie. Atmosfera jest w porządku. Czytając Twój komentarz mam wrażenie jakbyś pracował/ła w całkiem innej firmie. Szok. ????

Ktoś 4

Na urodziny prezent czekoladki w środku bez czekoladek

Helena

Pisaliście że sporo inwestują w pracownika - a co to konkretnie znaczy? Czy chodzi o to że są podwyżki czy może jakieś lepsze warunki wykonywania pracy?

@Helena

Pracownicy mają okazję zdobywać wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia, które proponuje pracodawca.

@sisi

No to fajnie a jakie przykładowe szkolenia są?

@Julia

W zależności od stanowiska. Serwisanci szkolą się z zakresu obsługi maszyn, robią uprawnienia konserwatorów itp, handlowcy szkolenia handlowe, motywacyjne, językowe. W zależności od potrzeb i chęci pracowników

@Helena

Są i podwyżki i premie i wyróżnienia. Warunki też, bo szef zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy do pracy (a nawet takie rzeczy, których nie potrzebujemy ale sprawiają przyjemność jak np kostkarka do lodu, żebyśmy latem mogli robić mrożoną kawe:) )

@Sisi

Aż takie bajery? To w sumie firma nigdy nie miała żadnych problemów z płynnością czy ogólnie kondycją finansową?

@Julia

Nie rozumiem? Ja szefowi nie zaglądam na konto, ale wyplata zawsze na czas i jak ktoś chce się rozwijać i stara się, to naprawdę czuje się u nas dobrze i ma szansę rozwoju. Widzę, że jesteś bardzo ciekawa. Może po prostu złóż cv i przyjdz na rozmowe, zapytasz o to wszystko?

@sisi

Tyle, że z tego co się orientowałam aktualnie chyba nie szukają. wiadomo ewentualnie coś o naborach?

@Julia

Z tego co widzę to ogłoszenia tylko na konserwatora są, ale zawsze można wysłać cv;)

@Sisi

wysłać można ale z jakim skutkiem? ;) Tu raczej na to stanowisko mężczyzn preferują? Są jeszcze jakieś, które nie byłyby przeznaczone stricte dla kobiet?

@Julia

Na ten moment tylko konserwator- płeć nie ważna, ważne uprawnienia;) Natomiast nie ma rekrutacji w tej chwili na żadne stanowiska biurowe i handlowe.

Agata
@sisi

A na konserwatora są jakieś specjalne wymagania oprócz uprawnień?

@Agata

Uprawnienia i doświadczenie przede wszystkim. Prawo jazdy B.

AD

witam, Bardzo Dziękuję Pani Katarzynie A. za profesjonalne podejście do klienta, obsługa oraz serwis SUPER ! ! ! Oby nasza współpraca nadal tak przebiegała Agnieszka (usunięte przez administratora) Firma MULTIMON POLSKA ŻARY. SERDECZNIE POLECAM ! ! !

Jak wygląda sprawa grafiku w Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan. Czy pracodawca idzie na rękę?

sisi

W jakim sensie grafiku? Biura pracują 8-16, handlowcy terenowi też, serwis pracuje na zmiany 7-15 i 8-16 zdaje się.

Irena
@sisi

Widziałam dawne ogłoszenie na Mechanika budowlanego. To jest stanowisko w serwisie, tak? I jak jest ta praca zmianowa, to czy są jeszcze do tego nadgodziny dodatkowo?

@Irena

Zadzwoń do pracodawcy i zapytaj:) Ja nie pracuję na serwisie;)

kiki

Pracuję od tego roku, jestem bardzo zadowolona. Niesamowita atmosfera, praca ciekawa i stawiająca wyzwania. Szef wymagający ale doceniający, fantastyczny człowiek. Fajna drużyna, dobre zarobki. Polecam.

Kachutek

Pracuje od ponad 2 lat. Jednym słowem. Petarda! Polecam branżę jak i firmę.

Hanka

@Jolcia a możesz zdradzić jakie stanowisko zajmujesz i co mniej więcej dostałaś od pracodawcy ?

Jolcia

widac, że firma sporo inwestuje w ostanim czasie na plus dla pracowników. atmosfera wesoła, pracuje tutaj kilka miesięcy i to, co obiecali na rozmowie jest spełnione.

Zostaw merytoryczną opinię o Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan - Legnica

• Jak się pracuje w Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan?

Zobacz opinie na temat firmy Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan?

Sun-Dra Lift Grzegorz Dragan
  • ul. Poznańska 29k