Usługi Tapicersko-Krawieckie Regina Andrzejczak

Adres: Świętokrzyska 35, 80-180 Gdańsk

NIP: 5832430541 REGON: 191275757

Usługi Tapicersko-Krawieckie Regina Andrzejczak

Opinie o Usługi Tapicersko-Krawieckie Regina Andrzejczak

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Usługi Tapicersko-Krawieckie Regina Andrzejczak w mieście Gdańsk? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Usługi Tapicersko-Krawieckie Regina Andrzejczak - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Tapicersko-Krawieckie Regina Andrzejczak