Szpital Uniwersytecki

Opinie o Szpital Uniwersytecki

...

raczej 2000 brutto :/

nowa

Witam. Czy może ktoś napisać na jakim poziomie są zarobki na stanowisku rejestratorki medycznej ?

Pielęgniarki

1. Zarobki na poziomie 2300 zł brutto dla pielęgniarki po wyższych studiach magisterskich. 2. Brak możliwości uzyskania urlopu szkoleniowego, aby ukończyć kurs czy specjalizację trzeba wykorzystać na zajęcia swój własny urlop. 3. Tendencja do redukowania ilości personelu i obsadzanie oddziałów możliwie najmniejszą ilością pielęgniarek. 4. Trudno uzyskać umowę na czas nieokreślony, najchętniej jest to umowa "za kogoś", kto jest na zwolnieniu lekarskim, urlopie wychowawczym. 5. Kumoterstwo, widoczne przede wszystkim w obsadzaniu kierowniczych stanowisk. 6. Mobing i ageizm na porządku dziennym i dotyczy nie starszych, ale młodych pracowników. 7. Brak sprawnej komunikacji na linii kierownictwo - personel. Naprawdę starłam się znaleźć jakieś pozytywy, ale nie da się... Mogłabym jeszcze dużo napisać... Nigdy więcej pracy w tym szpitalu!

Anna

Wypowiadam się tylko odnośnie zakładu diagnostyki. Praca ok, ale ludzie są beznadziejni. Fałsz, obłuda i donosicielstwo na drugiego jest codzienną praktyką. Bardzo zła atmosfera pracy. Kierownictwo nie potrafi podjąć żadnych działań naprawczych.

Zostaw opinię o Szpital Uniwersytecki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital Uniwersytecki