Don Trucking Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Don Trucking Sp. z o.o.

Mis

Ja uważam, że należy dać im szansę, bo są firmą ciągle rozwijającą się, w dodatku jeśli chodzi o nich, to oferują naprawdę konkurencyjne wynagrodzenie, to bardzo fajna sprawa, zwłaszcza w połączeniu z umowami o prace, które dają już na początku pracy

narcyz

przjalem do firmy dopiero co-1]powod to syst. 4/2 bardzo mi odpowiada no i w skrucie podajcie jakas opinie o tej firmie -pod ktora sped jest w miare normalniz gory dzieki narcyz

Zostaw opinię o Don Trucking Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Don Trucking Sp. z o.o.