Opinie o Informatronik Łukasz Budzisz w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Informatronik Łukasz Budzisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Informatronik Łukasz Budzisz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Informatronik Łukasz Budzisz w Poznań

Jak jest z pakietem medycznym w Informatronik Łukasz Budzisz? Można dołączyć rodzinę?

Kondzio87

No pięknie, czyli nie jestem jedynym serwisantem którego p.(usunięte przez administratora) nie opłacił... A TROSZKĘ MI WISI KASY!!

prawnicy Nowy wpis
@Kondzio87

a czemu zatem nie skontaktujesz sie z prawnikiem? - zapraszamy - https://www.ltlaw.pl/wstepna-konsultacja/

Beznadzieja.(usunięte przez administratora) serwisy kompletnie nie przygotowane, jedziesz na godzinę, wracasz po sześciu, po łaskawy pan (usunięte przez administratora), który miał być pod telefonem - nie odbiera albo nie podaje wszystkich szczegółów serwisu, przez co niby proste zlecenie, okazuje się skomplikowane i czasochłonne, oczywiście za tą samą stawkę! Firmy które zlecają, prawie zawsze niezadowolone, bo im też mydli oczy, że wszystko pójdzie łatwo i szybko.(usunięte przez administratora)

prawnicy Nowy wpis
@Adam

opisane przypadku nadają sie do konsultacji prawnej i odszkodowania polecam rozmowę z radcami prawnymi www.ltlaw.pl

Uznałem po latach, że napiszę swoją opinię. Gdy pracowałem tam jako młody człowiek po technikum, to byłem wdzięczny, że otrzymałem szansę. Pracowałem kilka miesięcy w firmie i cały czas czekałem, aż dostanę jakiekolwiek pieniądze. Ponad lato przepracowałem w firmie i przez ten czas, gdzie miałem być profesjonalnie wyszkolony, to tylko musiałem siedzieć i naprawiać sprzęt. Nie otrzymałem żadnych szkoleń, czy jakiekolwiek nauki. Wszystko zrób sam, jak źle to twoja wina. Koniec końców zrezygnowałem i przyjechałem pewnego dnia po wypłatę. Szefa Łukasza B. nie było w firmie, ale był jeden z pracowników, który miał mi dać kopertę z wynagrodzeniem za cały okres 4 miesięcy. W kopercie było 50 zł.

Hanna Nowy wpis

Ja chyba nie rozumiem. Czemu nie brałeś wypłaty po miesiącu? W sensie, bo skoro nie dostałeś po pierwszym to jak mogłeś dalej tam siedzieć?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Informatronik Łukasz Budzisz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Izabela

Jest tu komentarz o sprawie sądowej o zaległe pieniądze za cały rok, a czy przez ten cały czas wszystkie te osoby wciąż pracowały w tym miejscu mimo braku pensji?

@Izabela

To był mój wpis. Moja firma była podwykonawcą dla Budzisza. Gdy zobaczyłem jaki jest problem z płatnościami natychmiast przestałem świadczyć usługi i zacząłem podejmować kroki aby odzyskać należności.

Hanna
@Eva

No i jak widać Tobie się udało. Czyli co, sposobem jest postraszenie sądem i po temacie?

@Hanna

Mnie się udało odzyskać należności dzięki postraszeniu sądem. Ale to było jakiś czas temu. Jak teraz pan. B. reaguje na sąd to nie wiem.

Hanna
@Eva

Ale to raz wystarczyło tylko napomknąć o sądzie i już wróciło wszystko? Bo jeśli to było bez specjalnego nacisku to na pewno się obawia, więc można przypuszczać, że każdy z (usunięte przez administratora) wyjdzie na tym bez szwanku?

Jak wygląda sprawa grafiku w Informatronik Łukasz Budzisz. Czy pracodawca idzie na rękę?

Eva

Radzę omijać szerokim łukiem. I to bardzo szerokim. No chyba, że ktoś ma zdrowie prosić się o wszystko. A zwłaszcza o kasę.

@Eva

Rozwiniesz coś wiecej temat? dlaczego omijać to miejsce, czy z kasą jest problem jesli chodzi o wypłacanie czy o wysyokosc wyplaty ?

@Karolina

Proszę przeczytać mój wpis z 20.01.2020. Jest poniżej.

@Eva

dobrze rozumiem ze była jakaś ugoda i ostatecznie nie skonczyło się to w sądzie? wychodziłoby że wystarczy " postraszyć " i jest szansa na odzyskanie pieniędzy

Markos

Miałem w swoim zyciu kilku pracodawców, jednak nie było nigdzie tak dobrze jak w Informatronik, dla mnie pracodawca godny polecenia.

Ktoś tam
@Markos

Proszę Cię Łukaszku. Sam sobie piszesz opinie? Wszyscy Cię znają i ta Twoja firmę. Nadal szukasz fraj....w ?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Informatronik Łukasz Budzisz?

Kfgago

Daruj sobie - porażka tam jest

Eva

Totalny dramat i partyzantka! Wieczny problem z płatnościami. Odwlekanie rozliczeń po kilka miesięcy. Zaległe pieniądze odzyskaliśmy po blisko roku, gdy zdecydowaliśmy o skierowaniu sprawy na drogę sądową. Dopiero wtedy właściciel raczył zapłacić zaległe pieniądze tłumacząc się pomyłką. Żenada! Omijać szerokim łukiem.

Szkoda, że ktoś z pracujących w firmie ie zostawił na forum informacji o pracy.

Serwis jest wykonywane bardzo solidnie, usługa zawsze na czas i nie drogo, polecam.

Aleksandra

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia na temat pracy w Informatronik Łukasz Budzisz. Może ktoś wie, czy poszukują aktualnie nowych osób? Jeśli tak, to proszę o odpowiedź.

Fredi

Niepokojące są te wpisy. Czy firma w ogóle zatrudnia pracowników?

klient

tragedia - zlecane serwisy nie były wykonywane, jeśli już została wykonana praca, to serwisanci nie byli opłacani, przez co na Nas jako firmę, dla której była robiona naprawa, a której informatronik nie opłacił, spada często odpowiedzialność i zła opinia.

Treblo

Firma została już wpisana do KRD przez IdeaBank na kwotę 7000 zł, to już gruba przesada. Pan (usunięte przez administratora) wisi mi około 140 zł w FVAT, i jakieś 240 zł za które nawet nie dostałem rozliczenia.

Kolejny nieopłacony...

Nie płaci...

Zostaw merytoryczną opinię o Informatronik Łukasz Budzisz - Poznań

• Jak się pracuje w Informatronik Łukasz Budzisz?

Zobacz opinie na temat firmy Informatronik Łukasz Budzisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Informatronik Łukasz Budzisz
  • 28 Czerwca 1956 R. 406