IWMARK MAREK JANKOWSKI PŁOCK

Płock

Opinie o IWMARK MAREK JANKOWSKI PŁOCK

bbb

Ja również nie polecam tej firmy. Atmosfera beznadziejna, a ludzie jeszcze gorsi. Jedno- drugiego utopiłoby w łyżce wody, zero pomocy, wsparcia, tylko zazdrość, zawiść ( usunięte przez administratora )-jak w przedszkolu. No cóż to dużo pisać................ ryba psuje się od głowy............

ktoś
@bbb 16.03.2017 13:34

Pan właściciel Firmy chciał za dużo .....ryb utopić - ale trafił na rekina, który przytarł mu nosa. Kopanie się z "koniem" jeszcze nikomu na dobre nie wyszło. No cóż tylko życzyć dalszego niepowodzenia.

aaa

Najszczęśliwszy dzień w moim życiu, to dzień, w którym odszedłem z tej firmy. Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi.

Tomek

dlaczego beznadziejna? jest ogłoszenie o pracę i chcę złożyć CV - powiedz coś więcej

on

Na rozmowach wszystko ok. Właściciel firmy równy gość, fajna rozmowa, fajna firma i fajna branża. Polecam tę firmę zaiteresowanym

Raf01

Przemiła atmosfera pracy, umowa o pracę. Polecam pracodawcę!

Zostaw opinię o IWMARK MAREK JANKOWSKI PŁOCK - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IWMARK MAREK JANKOWSKI PŁOCK