Opinie o Love-Shorts.Com Ewelina Bagniuk w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Love-Shorts.Com Ewelina Bagniuk, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Love-Shorts.Com Ewelina Bagniuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Love-Shorts.Com Ewelina Bagniuk w Świdnik

Zofia Nowy wpis

Przejrzałam forum, bo szukałam opinii o pracy w Love-Shorts, ale najpopularniejsze są opinie klientów. Liczę, że wypowiedzą się osoby, które znają firmę od drugiej strony. Jak tam się pracuje? Powiedzcie coś na ten temat.

Ela Nowy wpis
Kandydat
@Zofia

Ja tez jestem ciekawa, ktoś cos ?

Klient

Nie polecam! Zakupiłam szorty tej "cudownej" firmy. Na stronie zaznaczają, że każdy model jest szczegółowo fotografowany i TEN konkretny wysyłany. Niestety po otrzymaniu paczki zawiodłam się. Zdjęcia odbiegają od rzeczywistości. Nie ten kolor, długie nici, przetarć nie ma tam gdzie powinny być. Okłamują swoich klientów wstawiając wszędzie piękne zdjęcia spodni i robiąc sobie reklamy poprzez pseudo gwiazdki. Z tego co widzę nie tylko ja mam takie odczucia. Słabe jest tłumaczenie takich opinii konkurencją. Po napisaniu na skrzynkę pocztową i dołączeniu zdjęć szortów, które otrzymałam oraz screenów z ich strony z tym samym produktem, dostałam odpowiedź, że przecież to właśnie ten model. Robienie z klienta ślepego i głupiego. BRAWO!

Love Shorts Nowy wpis
@Klient

Droga Pani Klient, szanujemy Pani zdanie, ale nie możemy się z nim zgodzić. Wszystkie nasze produkty są przez nas osobno fotografowane na białym tle, na płasko dlatego zdjęcia produktów w sklepie przedstawiają dokładnie ten model, który Pani kupuje i otrzyma. Nie mamy i nie wysyłamy nic innego niż przedstawiamy w naszym sklepie. Jezeli rzeczywiście zaistniała taka sytuacja jak Pani opisuje, to podejrzewamy, ze sugerowała się Pani zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych naszych Klientek, na których moga być uzywane różne filtry bądź były to spodenki niestandardowe na indywidualne zamówienie. Zdjecia w naszym sklepie zawsze oddają realny wyglad produktów, nie wstawiamy nic innego niż wysyłamy do Państwa. Jeżeli są jakieś wątpliwości przed zakupem czy już po, warto do nas napisać, jesteśmy do dyspozycji i służymy radą. Mamy świadomość, ze zakupy przez ekran komputera maja swoje plusy i minusy dlatego naszym priorytetem jest aby byly one dla Panstwa jak najprzyjemniejsze i przede wszystkim trafne. Pani słowa o okłamywaniu i pseudo gwiazdkach pozostawimy z wymownym milczeniem.

Martyna Nowy wpis
Klient

Nie polecam spodenek ze strony love-shorts.com, cena bardzo zawyżona, jakość nie zadowalająca, szybko się rozciągają. Po takiej cenie oczekiwałam o wiele lepszych spodenek.

Joanna

Przeglądam stronę internetową Love-Shorts: https://love-shorts.com.pl/kategoria-produktu/extra-ripped/ i jestem pod wrażeniem. Wiecie może jak duża jest firma, ile osób zatrudnia? Nie wiem, czy jest szansa na pracę projektanta?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik produkcji oraz operator wózków elektrycznych OD ZARAZ!!! oferowane przez firmę Love-Shorts.Com Ewelina Bagniuk? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paula
Klient

Fakt moj błąd że nie przeczytałam regulaminu przed zakupem nauczkę na przyszłość, Ale pierwszy raz spotykam się z czymś takim aby nie można zwrócić towaru!!! ,nie było kontaktu telefonicznego, a na maila odpowiada mail automatyczny.

Ewelina
@Paula

Dokładnie :) cza się starać

Agnieszka

A czy jest tu np. dofinansowanie lub całkowite finansowanie karty sportowej?

Piotr

Nie moja wina ze mi się podoba w takim dniu mogę sobie na to pozwolić, ujawnić ;)

Zuzka

@Love Shorts czy będą jakieś zatrudnienia jeszcze w najbliższym czasie ?

Jola96

Ja spodenki otrzymałam po 3 dniach i jestem zadowolona.

Elle__V
@Jola96

Ja też, kupiłam u nich już drugie i wszystko było super jak za pierwszym razem, nie rozumiem ludzi, którzy tylko potrafią hejtować w internecie.

Effe
@Elle__V

Ja też jestem mega zadowolona, spodenki są niepowtarzalne!

Maniaczka szortów
Klient

Ogólnie spoko spodenki wizualnie ale czy tylko ja miałam powycinane oryginalne metki z tyłu i po boku i wszyte jakieś uniwersalne?? I do tego te ćwieki jakieś takie plastikowe i nienaturalnie duże.Trochę to nie wporządku i do tego dosyć zawyżone ceny produktów.

@Maniaczka szortów

Szanowna Pani, niestety wydaje nam się, że opinia albo nie dotyczy zamówionych u nas spodenek albo jest wpisana przez złośliwą konkurencję ponieważ od zawsze ćwiekujemy spodenki jedynie przy użyciu metalowych ćwieków i na pewno nie nigdy doszywamy żadnych "uniwersalnych" metek. Love-Shorts.com

Gabi

Bardzo dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy więc spokojnie można polecić pracę w firmie.

Basia
Klient

Wszystko ok, szybka wysyłka, spodenki oryginalne i sie wyróżniają, nie to co w sieciówkach , Polecam !

Mała

Na błąd zafarbuj będziesz neutralna :P koleżanko

Kaja
Klient

Właśnie zamówiłam drugie jeansy Story Telling i już nie mogę się ich doczekać, jestem szczęśliwą posiadaczką 3 par szrtów i wszystkim polecam ! Bardzo dobry kontakt, szybka dostawa.

Klimka
Klient

Bardzo dziękuje za piękne spodenki, ekspresowa dostawę, szorty Polka robią furorę, jestem mega zadowolona od lat wierna tylko wam !

Zadowolona
Klient

Zostałam poproszona przez nich o dodanie opinii tutaj bo za zwyczaj chwalę ich tylko w wiadomościach na Ig i to co czytam to jest jakiś kosmos, ani ja ani żadna z moich koleżanek nie miałyśmy nigdy żadnych problemów a łącznie mamy kilkanaście par. Jak raz było coś nie tak z rozmiarem to zrobiłam wymianę i po problemie. Kupię na pewno jeszcze nie raz bo spodenki są wyjątkowe i nie ma porównania z sieciówkami.

nicola
 Rekomendacja

Najlepsze spodenki ever mam 4 pary pierwsze zakupiłam chyba 4 lata temu są mega sztosy !

@nicola

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość :) Love-Shorts.com

Paula

To jest jakaś kpina !!!! Zero kontaktu z państwem telefon nie odbiera wyłączony pisze maile i ma mesenger nikt nie odpisuje. Zamówiłam szorty na które czekałam okl 2tyg przyszły nie ten rozmiar wiec tego samego dnia odesłałam na adres który znajdował się na przesyłce w celu wymiany spodenek na większe otrzymałam informacje ze przesyłka tydzień temu dotarła a do mnie nadal nikt się jie odezwał i nie wiem czy otrzymam spodnie albo zwrot gotówki ale jeśli nadal nikt mi nie odpisze zgłaszam sprawę !

Ewa
@Paula

Zgadzam się totalna masakra . Na 4 E-maile zero odpowiedzi . Najgorsze że ani pieniędzy ani spodni . Czekam już 11 dni chociażby na informacje że przesyłka została wysłana . Pieniądze to łatwo szybko brać ale klienta traktować tak jak oni to jest jakaś masakra .

Love-Shorts
@Ewa

Szanowna Pani, prosimy o zapoznanie się z terminarzem dostaw naszych produktów dostępnym w naszym sklepie, gdzie wyraźnie zaznaczyliśmy, że czas oczekiwania na niektóre modele wynosi 14 dni, podczas gdy inne dostarczane są już na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Rozumiemy, że naszym Klientom zależy na jak najszybszym otrzymaniu spodenek, jednak w tym przypadku czas oczekiwania tydzień jest zgodny z informacją przekazaną w sklepie. Love-Shorts.com

Ewelina

Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś jak w tym sklepie. Zero kontaktu, informacji o zamówieniu, czas oczekiwania bardzo długi.. mam nadzieję, że paczka dotrze bo czekam już ponad tydzień i nie dostałam nawet wiadomości, że została wysłana. Produkty nie należą do najtańszych, więc szkoda że obsługa nie idzie w parze. Na pewno nie zdecyduje się na kolejny zakup.

Love-Shorts
@Ewelina

paula

baaaardzo nie polecam firmy, zgadzam się z opinią, że na fb piękne zdjęcia, same gwiazdy ale kontakt z nimi jest tragiczny, sposób odpowiedzi do klienta żenujący, słowa "przepraszamy" to w swoim słowniku na bank nie mają. paczkę zamówiłam w marcu mamy koniec maja i ani odpowiedzi ani paczki, jak poprosiłam o zwrot kontakt jakoś nagle się urwał ;) dopiero jak napisałam, że sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta to po 2 tyg odpowiedzieli bez żadnego wyjaśnienia, że zrobili zwrot. czuję, że w tej sytuacji wg nich to ja jestem winna bo klient nagle chce zwrot i jest im to nie na rękę.

@paula

Szanowna Pani, jak sama Pani napisała pieniądze zostały Pani zwrócone, bardzo prosimy na przyszłość sprawdzać przelewy na swoim koncie, zanim wystawi Pani komentarz w internecie. Love-Shorts.com

Zostaw merytoryczną opinię o Love-Shorts.Com Ewelina Bagniuk - Świdnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Love-Shorts.Com Ewelina Bagniuk
4.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mała 12 lok. 2