Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mino Michał Nowicki

Adres: Kwiatowa 1, 83-034 Trąbki Wielkie

NIP: 8781685237 REGON: 193068956

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mino Michał Nowicki

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mino Michał Nowicki

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mino Michał Nowicki w miejscowości Trąbki Wielkie? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mino Michał Nowicki - Trąbki Wielkie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mino Michał Nowicki