Opinie o Przemysław Szczygłowski Aip w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przemysław Szczygłowski Aip. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przemysław Szczygłowski Aip o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Szczygłowski Aip w Sosnowiec

Kamil Nowy wpis

Gość to ostry przekręt na 10000 mnie (usunięte przez administratora)

Były pracownik Nowy wpis
@Kamil

Gość niepoważny, ma długi u wielu osób. Nie odbiera telefonów od byłych pracowników, którzy od ponad roku chcą odzyskać swoją kase

Barbara Nowy wpis

Ale to nie zapłacił? Poprzednie komentarze już o tym mówiły że jakieś problemy finansowe się pojawiały, prawda to?

Nikola Nowy wpis
@Barbara

Jako były pracownik potwierdzam - Pan Przemysław to (usunięte przez administratora) swojej wypłaty nie widzę już od roku

Justyna

Hej, wiecie jaka jest umowa dla Przedstawiciela Handlowego? W necie wyszukałam ogłoszenie. Pytam bo kuzyn szuka pracy. I jeszcze ciekawi mnie czy są opcje rozwoju? Firma oferuje kursy, szkolenia itd?

Natalia

Pracowałam w tej firmie. NIE POLECAM. Czekam na wypłatę od kilku miesięcy, zero kontaktu z Panem Przemysławem mimo licznych telefonów z mojej strony. Cisza. W trakcie mojego zatrudnienia też wypłaty wiecznie spóźnione, nigdy nie na czas. Ale to wina banku bo co miesiąc akurat był błąd systemu i przelewy został zlecone ale nie wyszły. Ten człowiek opowiada same bajki i wiecznie kłamie.

Brałeś udział w rekrutacji do Przemysław Szczygłowski Aip. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zleceniobiorca

Niestety, ale właściciel firmy unika kontaktu w sprawach związanych z rozliczeniami.

Agnieszka
@Zleceniobiorca

a to nie wypłaca Ci?? Czy o co chodzi ??

@Agnieszka

No a jak myślisz?

@Zleceniobiorca

Skąd te trolle się biorą? Czyli już po zleceniu i czekasz tylko na zapłatę? Kiedy dokładnie się zakończyło, bo ciekawa jestem ile już zwleka

Nikola
@Zleceniobiorca

Jestem byłym pracownikiem. Od kilku miesięcy kontakt z Panem Przemysławem jest niemożliwy , czekam na swoją wypłatę kilka miesięcy.

Nikola
@Aleksandra

Widzę ze nie jestem jedyną oszukaną. Czekam na zaległą wypłatę od lutego, kontaktu ze strony Pana Przemysława brak

@Nikola

Od lutego? I co planujesz zrobić jeśli kontaktu wciąż nie będzie?

@Aleksandra

Jakie trolle? Temat jest taki, że zlecane były działania dla Klientów Donety w kwestii mediów społecznościowych. Klienci płacili faktury zaś szef firmy nie wypłacał pieniędzy za pracę. Często rozliczenia miały charakter zbiorczy. Więc po jakimś czasie i zebranym rozliczeniu miało ono nastąpić, ale nie nastąpiło. Tym samym moje działania zostały wstrzymane do czasu rozliczenia, które nie nastąpiło już pół roku. Ciągłe przekładanie kontaktu, rozliczenia, jego formy. Ciągłe zasłanianie się brakiem czasu. Ewidentne (usunięte przez administratora) Do tego stopnia, że szef mówił, że przelewy już poszły, ale nie doszły. Gdzie tu trolling?

@Zleceniobiorca

No chodziło mi właśnie w kontekście wypłacania. Sam piszesz, że mówi jedno, że przelew poszedł a nie doszedł. Nie można tego właśnie trollingiem nazwać?

Janusz B.

Zdecydowanie NIE POLECAM firmy ani pracodawcy. (usunięte przez administratora) pracowników i klientów. Facet wiecznie kłamie i ma wersje z kosmosu szczególnie jak trzeba dać wypłatę to dzieją się cuda i kasa znika w nieokreślonych okolicznościach (wciąga bankomat, awaria banku, przelew mu wrócił inne cuda z kosmosu). Unikajcie jak ognia.

Justyna
@Janusz B.

A tam pracowałeś Janusz? W sensie jak ktoś usłyszy kilka razy te historie 'z kosmosu' no to chyba przestaje pracować i czeka tylko na wypłatę?

Myszka

Rozstania zawsze są ciężkie no. Jednak kiedy po latach wracasz pamięcią i wspominasz Donetę to chcesz tam wrócić dla ludzi, którzy tam pracują

Takiego klimatu nie było w żadnej innej mojej pracy. Na luzie ale energicznie. Z jajem, ale klient jest najważniejszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Szczygłowski Aip - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Przemysław Szczygłowski Aip?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Szczygłowski Aip tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przemysław Szczygłowski Aip
  • Komandosów 16 lok. 10