Firma Handlowo-USLUGOWA "KATE"

Firma Handlowo-USLUGOWA "KATE"

Opinie o Firma Handlowo-USLUGOWA "KATE"

Dziś w mojej skrzynce pocztowej otrzymałam zaproszenie od FHU \"KATE\" z Mrągowa, na \"prywatne konsultacje z Doktorem\", którego imienia i nazwiska nie podano, ale ponoć ten \"ekspert z dziedziny zdrowia uleczył już tysiące ludzi\". Odszukałam w internecie ich stronę internetową: http://kate.mragowo.pl/ Na stronie firma prezentuje się jako sprzedawca/dystrybutor artykułów zdrowotnych. Ale poprosiłam o informację nt. firmy z KRS-u. Nazwa i dane adresowe zgadzają się (Mrągowo, ul. Grunwaldzka 1 C). Okazuje się jednak, że firma nie istnieje 15 lat na rynku, jak zapewnia na stronie, a zaledwie od 2007 roku! W dodatku jest tak naprawdę osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, co więcej jako wiodącą działalność ma TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW. Na eksperta w dziedzinie medycyny to mi nie wygląda. Bardzo nieładne[usunięte przez moderatora] I bardzo przykre. Nie pracujcie w takich pseudo-instytucjach.

Zostaw opinię o Firma Handlowo-USLUGOWA "KATE" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-USLUGOWA "KATE"