MB Partner Marcin Bohdanowicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MB Partner Marcin Bohdanowicz

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Księgowa w MB Partner Marcin Bohdanowicz?

Hmm, nie ma tu za dużo opinii, ale tak po wątku obstawiam, że większość z was jest z pracy w firmie zadowolona? Pracuje ktoś z was na stanowisku programisty? Często szukają osób z branży IT? Kiedyś niby były takie oferty, w tamtym roku w jednej podali widełki 5 000–6 000 zł. Teraz chyba to większa kwota? ;-) Dochodzi do tego jakaś premia za wyniki, podwyżka za staż pracy? Cokolwiek?:D Ponoć to praca zdalna, niby fajnie, ale jest możliwość czasem skoczyć do biura i tam popracować? Ile osób liczy zespół? Pracujecie na samodzielnych stanowiskach raczej, czy jest tradycyjna struktura z team leaderem, juniorami, regularami?

Jak szefostwo w MB Partner Marcin Bohdanowicz traktuje ludzi?

Artur Szczechla Nowy wpis

Po ludzku.

Zosia

Nawet się do nich dodzwonić nie idzie

@Zosia

Niestety w poniedziałek 15.11.2021 cały nasz biurowiec był wyłączony z użytku dla wszystkich firm z przyczyn losowych, dlatego niestety nie było możliwości się skontaktować za co serdecznie przepraszamy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MB Partner Marcin Bohdanowicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Kierowca

Od ponad miesiąca mimo mojej pracy brak wpływów na konto, przez co nie mogę odebrać wypłaty.

Jaro
@Kierowca

A miałeś wypełnione wszystkie dokumenty

Z
@Kierowca

Pracuje w firmie MB Partner od 2018 roku i wiem, ze jest bardzo uczciwa. Jeśli nie możesz "odebrać wypłaty" to pewnie dlatego, ze nie wysłałeś dokumentów, a musi być podstawa prawna do wypłaty (zatrudnienie).

Schindler

Pracuje od pół roku w MB partner jestem zadowolony. Podatki odciągane tak jak należy. Można dodać bezproblemowo faktury w koszta. Jeśli chxe rozliczenie w danym tyg to zawsze w środę albo czwartek na moim koncie jest. Nie wiem skąd ludzie wypisują że nie są płacone podatki . Pozdrawiam i ja szczerze polecam

@kierowca a jak z wypłatami, ile da się wyciągnąć ?

Uberek

Polecam każdemu kto chce sobie dorobić. Fachowa obsługa biuro otwarte pon.-pt gdzie można się wszystkiego dowiedzieć. Kaśka na czs. Polecam partnera.

Zostaw merytoryczną opinię o MB Partner Marcin Bohdanowicz - Łódź

• Jak się pracuje w MB Partner Marcin Bohdanowicz?

Zobacz opinie na temat firmy MB Partner Marcin Bohdanowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB Partner Marcin Bohdanowicz?

MB Partner Marcin Bohdanowicz