Eco-Instal Maciej Kubiak

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eco-Instal Maciej Kubiak

Aktualność
Szanowni Państwo,
serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Firmie Eco-Instal Maciej Kubiak. Zajmujemy się wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacji oraz elektrycznych. Bardzo nas cieszy zainteresowanie nasza firma, dlatego zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na forum oraz wyrażania swojej opinii. Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu  bezpośredniego  pod numerem tel.669 095 085

Maciej

Ja osobiście mogę polecić. Pracowałem krótko dla Pana Macieja, ale pracę wspominam dobrze. Trafiłem na bardzo fajną ekipę w Bremie. Zero problemów z płatnościami. Wszystko na czas i tak jak się umawialiśmy. Tym bardziej, że nigdy się osobiście nie spotkaliśmy. Wszystko załatwiane było prze internet, ponieważ siedziba firmy znajduje się jakieś 500 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Pracowałbym z chęcią dłużej, tym bardziej, że pod koniec dostałem atrakcyjną ofertę podwyżki. Niestety zaczynałem zaocznie szkołę we wrześniu i musiałem zjechać. Z minusów, to że na koniec był 1 samochód na 2 budowy i trzeba było się jakoś podzielić, co było trochę niewygodne i taki sobie nocleg. Ogólnie, podjąłbym współpracę jeszcze raz jak bym miał możliwość. W porządku firma.

@Maciej

Panie Macieju dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo miło :) Również z chęcią podejmiemy dalszą współpracę jeśli zmieni Pan swoje plany i postanowi ponownie wyjechać do pracy za granicę. Dziękujemy również za cenną uwagę.

Michal

Witam wszystkich którzy są zainteresowani opinia o firmie Eco Instal. Mogę wypowiedzieć się na ten temat bo jestem pracownikiem tej firmy od 2 lat a nie jak poprzednik podaje informacje z drugiej ręki i wsumie nie można tego zweryfikować czy usłyszał czy pracował i być może się nie nadawał, a może konkurencja. Więc moja opinia jest informacja dla ludzi którzy są zainteresowani praca w tej firmie. Po 1 przez 2 lata które pracuje u Maćka nigdy nie było problemów z płatnościami zawsze są na czas i zgadzają się z wcześnie dogadana stawka. Zdaje sobie sprawę że pewnie stawki się różnią ale każdy sam zapracowuje sobie na stawkę. Pracuje teraz w Munster jeździmy busem 9osobowym w 6, więc nie ma mowy o ścisku. Kwatera jest zawsze na czas, jedziemy w nowe miejsce nocleg już na nas czeka. Przez te dwa lata co bardzo ważne miałem ciągłość pracy żadnych przestojów. Kontakt z Maćkiem oraz biurem bardzo dobry więc nie wiem w czym problem. Wydaje mi się że poprzednik bardziej chce zaszkodzić jak komuś pomoc. W mojej opinii mogę polecić firmę Eco Instal fajni ludzie pracują przynajmniej Ci na których ja się trafiłem. Pozdrawiam

Mirosław

Pieniądze zawsze na czas

qwerty Nowy wpis

Szukają do Niemiec. Stawka ponoć 16-22 euro monter, 19-25 euro brygadzista, monter ze znajomością języka niemieckiego, spawacz. Ktoś potwierdzi i napisze, ile bym miał jako monter z niemieckim? Bo od 19 do 25 EU za godzinę to spora rozpiętość. Acha, i czy faktycznie co weekend da się w domu być :)

Nowy wpis

@qwerty

Witam, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami:) Dla montera ze znajomością języka możemy zaproponować 20€ przy dojazdach z nami, jeśli dojazd swoim autem to możliwa wyższa stawka. Jeśli stanowisko brygadzisty ze znajomością języka i odpowiedzialnością za podległy zespół stawki są wyższe negocjowane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Dariusz Kuc Nowy wpis

Polecam. Pracowałem w firmie jakiś czas temu, nie było żadnych problemów, dobry kontakt z biurem wszystko tak jak ustalaliśmy, I najważniejsze pieniadze zawsze na czas wypłacone na konto. Pozdrawiam .

Brygadzista nadal ma tylko opcje b2b do wyboru? Jak w tym ogłoszeniu z maja co widziałem. W sumie wolałbym umowę o prace, ciekawe czy jest opcja wzięcia innej formy umowy aktualnie? I czy w grę wchodzi cały etat czy mniej? Jak ktoś coś wie to mega proszę o zostawienie info.

Panie BI prosimy o kontakt z nami postaramy się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron. Pozdrawiam Maciej Kubiak

@Eco-Instal Maciej Kubiak

Czyli nadal aktualna jest oferta? Dobrze wiedzieć, bo miałem pytać, bo akurat nie mogę znaleźć żadnego bardziej aktualnego ogłoszenia. Ktoś tam w ogóle ma umowę o pracę? Albo zlecenie ewentualnie, też spoko dla mnie

Andrzej PL

Mogę polecić Eco Instal. Szef w porządku, panie w biurze mile a co najważniejsze pieniądze zgodnie z umowa i na czas. Nigdy nie było problemów. pozdrawiam ekipę z Bremen

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eco-Instal Maciej Kubiak na stanowisko Księgowy / Księgowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Eco-Instal Maciej Kubiak?

Ostatnio był tu oferta dla pracownika administracyjno-biurowego. Stawka 3500-7000 zł. Czemu aż taka różnica w widełkach? Chodzi o płatne nadgodziny i których wspominali w ogłoszeniu i możliwa dodatkowa sobota?

Witam. Chodzi o umiejętności i znajomość języka niemieckiego. Niższy zakres jest dla osób na początku swojej drogi zawodowej i bez znajomosci języka. Wzrasta w miarę doświadczenia w obsłudze klienta niemieckojęzycznego i sprzedaży. W przyszłości postaramy się rozgraniczyć te oferty na kilka różnych stanowisk żeby była mniejsza rozbieżność. Pozdrawiam Maciej Kubiak

Witam Mogę polecić firme Pana Macieja bo z nimi współpracowałem. Ludzie w porządku i maja dużo zleceń, nawet zima nie było przestojów. Wymagają dobrej pracy, ale jak ktoś ma fach w ręku to na pewno sobie poradzi. Byli tez pomocnicy którzy się uczyli, na pewno na niższej stawce. Pieniądze były na czas zawsze i nie słyszałem żeby ktoś narzekał na wypłaty Pozdrawiam Panie z biura

Barbara

Co to znaczy grosze? Dla jednego gr to będzie 5000, a dla innego 50 tys.. określ się pls

Panie Marku, dziękujemy za opinie. Stawki zależą od kilku czynników: doświadczenia, zaangażowania w pracę oraz znajomosci języka. Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkich noclegów przed rozpoczęciem projektu ale jeśli są zgłaszane uwagi to zmieniamy miejsce zakwaterowania najszybciej jak to możliwe. Flotę samochodów czy czas unowocześniamy i wspólnie dbamy aby były w jak najlepszym stanie. Również braki w narzędziach są uzupełniane na bieżąco. Niestety nie potrafimy wróżyć i jeśli czegoś na budowie brakuje to monterzy musza poinformować biuro i na następny wyjazd maja braki uzupełnione. Zdarzały się przypadki ze ludzie odchodzili żeby dostać te przysłowiowe 5€ na godzinę więcej i wracali po miesiącu i przykrych doświadczeniach z płatnościami do firmy która reguluje zobowiązania uczciwie i na czas czyli do nas:) proponuje zająć się podnoszeniem swoich kwalfikacji zamiast pisać bzdury w internecie:)

Pracowałem u Macieja prawie rok i niestety nie wspominam tego dobrze. Placilismy za nocleg a na miejscu pierwsza dobę spaliśmy w aucie(oszczędności firmowe Pana (usunięte przez administratora)). Za nocleg brał od nas więcej niż płacił(na każdej budowie). Dlatego bral najtańszy (usunięte przez administratora) Szefowa ciągle z pretensjami.(usunięte przez administratora)

Zyga

Polecam

Benek

Zgodzę się niemal ze wszystkimi wyrzej, płatność zazwyczaj na czas, stawki w zależności od umiejętności i znajomości niemieckiego, niestety mimo wszystko na samozatrudnieniu nie zwalają z nóg. Brak narzędzi, samochody dające w kość, sprawy bytowe w Niemczech różnie ale nie można spodziewać się za tanie noclegi których nikt nie sprawdził osobiście na miejscu będą nadzwyczaj dobre. Niestabilność w ilości godzin miesięcznie i informacja typu "wyjazd odwołany" w niedzielę wieczorem były nieznośne. Sam Maciej całkiem w porządku jako człowiek, przynajmniej takie wrażenie sprawia. Potrafi pójść na kompromis i pomóc w potrzebie.

Maciej

@Maciej

Michal

Pluto

Hugo zgodzę się mam doczynienia z firmą na budowie tzn z ludźmi pracującymi w tej firmie raczej stety ze nie trafiłem do firmy tylko jestem gdzie indziej i znając się z chłopaki z Eco jakoś nie chwalą prezesa zarobkow w firmie noclegi czy nawet auta które udostępnia nie za ciekawie opowiadają pozdrawiam ekipę z Munster

@Pluto

Panie Pluto dziękuję za opinię. Po zapoznaniu się z Pańską opinią proponowałem zmianę pensjonatu, ale monterzy nie wyrazili ochoty wiec nie wiem na ile Pańskie informacje są wiarygodne. W Münster prowadzimy w chwili obecnej 3 budowy i na każdą z nich jeździ inne auto, dwa Ople Vivaro i VW Caddy, w każdym z nich są wolne miejsca, wiec nie ma ścisku, wszystkie usterki są naprawiane na bieżąco ponieważ bezpieczeństwo naszych współpracowników jest dla nas bardzo ważne. Jeśli chciałby Pan poznać szczegółowe warunki współpracy z moją firmą serdecznie zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

Czy Eco-Instal Maciej Kubiak oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Gosc

Jesteś na samozatrudnieniu.

Zapraszamy do kontaktu osobistego pod nr tel. 662 632 868

Mirosław

Pieniądze zawsze na czas

Panie Mirosławie, bardzo dziękujemy za opinię :)

Nie mogę się zgodzić. Jeśli ktoś dogaduje się na stawkę godzinowa 16€ to otrzymuje 16€ za przepracowaną godzinę. Niestety nie jesteśmy w stanie weryfikować nałogów osob z którymi podejmujemy współpracę ale zapewniam, że po wykryciu osób z problemami alkoholowymi lub podobnymi współpraca z nimi jest kończona w trybie natychmiastowym. Odnośnie sprzętu oczywiście zdarzają się braki ale są uzupełniane na bieżąco. Jeśli chodzi o koordynację to proszę o więcej szczegółów a postaramy się poprawić niedociągnięcia ale mogę zapewnić ze zawsze zapewniamy miejsce pracy i nocleg wiec zagrożenia życia nie ma:). Co do wiecznego focha to nie wiem bo w biurze się dużo śmiejemy;) być może chodzi o moja dostępność pod telefonem- niestety nie jestem w stanie zapewnić swojej uwagi 24h na dobę dla każdego montera ale wszystkie ważne sprawy są załatwiane terminowo a już na pewno płatności. Pozdrawiam

Aktualność
Szanowni Państwo,
piotrek

@seba możesz coś więcej napisać na temat pracujesz tam czy pracowałeś i się zwolniłeś na jakich warunkach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Instal Maciej Kubiak - Wąsosz

• Jak się pracuje w Eco-Instal Maciej Kubiak?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-Instal Maciej Kubiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-Instal Maciej Kubiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco-Instal Maciej Kubiak