Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski

H.K Nowy wpis

pracowalem trzy tygodnie w firmie,bo tak chcialem,wynagrodzenie otrzymalem zgodnie z umowa bez problemu szefostwo bardzo konkretni ludzie i tak ma byc,pracowalem z fajnym zespolem ale najwazniejsze dla mnie emeryta ze wyrwalem sie z codziennej nudy,przestaly bolec stawy,nieco schudlem,poznalem fajnych ludzi jednym slowem wszystko OK.Polecam.

Czy w Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski możliwa jest praca na podstawie B2B?

Zaklad Kamieniarski MT Nagrobk

(usunięte przez administratora). Nasza firma istnieje od wielu lat, jeśli chodzi o pracownikow (a tego powinna dotyczyć ta strona) zawsze tworzymy zgrany team i tworzymy rodzinna atmosferę! Osobiście uważamy że nie warto sugerować się portalami na których tak jak wspomnieliśmy może napisać każdy co tylko chce. Praca w zakładzie Kamieniarskim nie należy do najłatwiejszych stąd też wynagrodzenia naszych pracowników są adekwatne do wykonywanych przez nich zadań oraz dodatkowo nagradzane premiami tak aby każdy z nich był doceniony! Jeśli masz jakieś zastrzeżenia lub pytania odnośnie pracy w naszej firmie zapraszamy do kontaktu a my z pewnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Roman
@Zaklad Kamieniarski MT Nagrobk

Będą jakieś przyjęcia w tym roku nowych osób do pracy? Mam na myśli marzec, kwiecień. Jakby było zapotrzebowanie to będzie w sieci ogłoszenie czy lepiej samemu dowiadywać się w firmie?

Zakład Kamieniarski MT Nagrobk Nowy wpis
@Roman

Witam, tak oczywiście. Zawsze dodajemy ogłoszenia w internecie ale można również dzwonić bezpośrednio do nas. Nasza Firma stałe się rozwija, a rąk do pracy nigdy nie za wiele! Pozdrawiamy Zakład Kamieniarski MT Nagrobki!

Jerzy Nowy wpis
@Zakład Kamieniarski MT Nagrobk

O to dobrze wiedzieć. Ja nie mam doświadczenia zawodowego i trochę się boję, że sobie nie poradzę. Przyjmujecie tu na okres próbny? Ile on trwa i czy później, jak się człowiek by sprawdził to umowę dostanę?

Zaklad Kamieniarski MT Nagrobk

(usunięte przez administratora) Nasza firma istnieje od wielu lat, jeśli chodzi o pracowników (a tego powinna dotyczyć ta strona) zawsze tworzymy zgrany team i tworzymy rodzinna atmosferę! Osobiście uważamy że nie warto sugerować się portalami na których tak jak wspomnieliśmy może napisać każdy co tylko chce. Praca w zakładzie Kamieniarskim nie należy do najłatwiejszych stąd też wynagrodzenia naszych pracowników są adekwatne do wykonywanych przez nich zadań oraz dodatkowo nagradzane premiami tak aby każdy z nich był doceniony! Jeśli masz jakieś zastrzeżenia lub pytania odnośnie pracy w naszej firmie zapraszamy do kontaktu a my z pewnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Aplikowałeś do firmy Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Iwona

Widzę tu sprzeczne info odnośnie wynagrodzenia :/ Brat znalazł ogłoszenie w necie i tam oferują stawkę "od 3600 zł brutto". Tylko pytanie czy faktycznie można negocjować wyższą kwotę? Może chociaż dla kogoś z doświadczeniem dają więcej?

witam serdecznie nie zgodzę się z niektórymi opiniami ale kady może tu pisać co chce i jak chce polecam wejść na google te opinie są prawdziwe lub na stronę zakładu Mt -Nagrobki i jak w każdej firmie przy robocie zdarzy się ze cos nie wyjdzie ale nigdy nie jest tak że zostanie to zamiecione pod dywan tylko szuka się rozwiązania. Wypisywania jakiś zbędnych komentarzy to nie na miejscu bo trzeba jeszcze sprawdzić co to za zakład bo nazwiska się powtarzają a firmy zupełnie dwie inne pozdrawiam

Barbara
@Monika

Czyli to nie tak, że ktoś od was próbuje was oczernić tylko po prostu doszło do pomyłki? Może w takiej sytuacji warto zwrócić się do administracji?

Bronisław

W większości bardzo słabe opinie o firmie, choć piszą sami klienci... Może ktoś z zatrudnionych wyrazi swoją opinię? to forum dla pracowników a akurat szukam pracy jako kamieniarz... Jak z zarobkami na przykład?

MS

Wszystko OK, firma stanęła na wysokości zadania. Koszt w tych czasach adekwatny, bo to musi kosztować. Jestem zadowolony. Ale dalej czekam na zakończenie montażu ;). Pracownicy, których widzę przy innych pracach na cmentarzu mówią że reszta "się robi". Czekam niech się w końcu "zrobi" ;) może się doczekam. Po za tym nie mam żadnych zastrzeżeń do całości. Ale dalej czekam. Jak będzie całość to wystawię zasłużony pozytyw. Na razie ocena neutralna.

@MS

Widać, że mają pełne ręce roboty, skoro musiał Pan czekać. Mam nadzieję, że efekt końcowy spełnił oczekiwania. Swoją drogą ciekawe, czy poszukują nowych pracowników. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby udzielić mi odpowiedzi, jak wygląda kwestia wynagrodzenia i czy firma planuje w najbliższym czasie zatrudnić nowych pracowników?

Serdecznie dziękuję firmie MT Nagrobki za przepięknie wykonany pomnik.Przeszedł moje i mojej rodziny najśmielsze oczekiwania. Nazywamy go Prezesem wszystkich pomników????.Jednoczesnie pragnę podziękować całemu szefostwu jak i pracownikom za rzetelną i fachową obsługę.Spisaliście się na medal ????.Szef to osoba o dobrym serduszku i zna się na swojej robocie ???? Dlatego z czystym sumieniem polecam tę firmę oraz życzę jej dalszego i pomyślnego rozwoju aby każdy klient był zadowolony i tym samym podzielał moją opinie.Pozdrawiam serdecznie ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski - Mszana

• Jak się pracuje w Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski?

Zobacz opinie na temat firmy Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski?

Tatarczyk-Mazur Monika Nagrobki Zakład Kamieniarski