Adres: Janusza Korczaka 3 lok. 99, 41-300 Dąbrowa Górnicza

NIP: 6290017962 REGON: 270602563

Opinie o Centrum Usług Edukacyjnych Profilaktycznych i Badawczych Prof. Nadzw. DR Hab. Leszek Wieczorek

Filtruj opinie po kryteriach:

Nadal oczekujemy na aktualne info. Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Centrum Usług Edukacyjnych Profilaktycznych i Badawczych Prof. Nadzw. DR Hab. Leszek Wieczorek w mieście Dąbrowa Górnicza. Wasz post się liczy!

Zostaw opinię o Centrum Usług Edukacyjnych Profilaktycznych i Badawczych Prof. Nadzw. DR Hab. Leszek Wieczorek - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Edukacyjnych Profilaktycznych i Badawczych Prof. Nadzw. DR Hab. Leszek Wieczorek

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.