Adres: Wojska Polskiego 6, 62-500 Konin

NIP: 6651173058 REGON: 311088764

Opinie o I. Przychodnia Lekarska Komed Roman Karaszewski Ii. Ośrodek Badań Klinicznych Iii. Restauracja Rogatka Roman Karaszewski

Filtruj opinie po kryteriach:

Czy wiesz co słychać w firmie I. Przychodnia Lekarska Komed Roman Karaszewski Ii. Ośrodek Badań Klinicznych Iii. Restauracja Rogatka Roman Karaszewski w mieście Konin? Czekamy na Twój wpis.

Zostaw opinię o I. Przychodnia Lekarska Komed Roman Karaszewski Ii. Ośrodek Badań Klinicznych Iii. Restauracja Rogatka Roman Karaszewski - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie I. Przychodnia Lekarska Komed Roman Karaszewski Ii. Ośrodek Badań Klinicznych Iii. Restauracja Rogatka Roman Karaszewski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.