STAFF SERVICE

Bielsko-Biała

STAFF SERVICE

Opinie o STAFF SERVICE

Justyna

@cludi A jak długo już i na jakim stanowisku pracujesz w firmie STAFF SERVICE? Jakbyś mogła jeszcze napisać coś na temat warunków zatrudnienia w firmie, na pewno wiele osób uzna Twoją opinię za pomocną. Co oferuje firma i jaka jest tu atmosfera? Są to informacje bardzo ważne, więc gdybyś mogła się nimi podzielić, byłoby świetnie.

cludi

Jestem zadowolona z pracy w Staff Service.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy STAFF SERVICE? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zainteresowany

Słyszałem, że firma to super pracodawca. Podpowiedzcie czy aktualnie rekrutują?

igor

Z całego serca nie polecam obsługa jest bezczelna ,nie miła wszystko wychodzi po czasie na temat płatności,(podają stawki które dopiero po wypłacie okazuje się że dodatkowe 2 zł jest tylko do podstawy a nie np.do nadgodzin ) problemy z wystawieniem rozliczeń za dany miesiąc .Porażka

Staff
@igor 24.01.2018 09:31

Pani Heczko proponuję więcej czasu poświęcić na czytanie ze zrozumieniem otrzymywanych dokumentów wtedy na pewno wszystko będzie Pani wiedziała. "Anonimowe" wyzłośliwianie się na forach internetowych i pisanie nieprawdy nic dobrego nie mówi o człowieku, który to pisze.

Kut

Potrzebny jest w tym momencie SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO Z J. NIEMEICKIM LUB FRANCUSKIM, bardzo fajna sprawa, bardzo mądra firma z wieloletnim doświadczeniem, mega tam przytulnie i nie ma co narzekać

pracownik1234

Nie miła obsługa, na rozmowie wszystko fajnie a pozniej okazuje sie zupelnie cos innego. Nie polecam.

nixon

Czy ktoś z Was orientuje się może, czy w agencji zatrudniony jest psycholog - doradca zawodowy?

brant

Ty tongo co ty jesteś inspektor pracy. :-) miej jaja jedz do agencji tam dowiesz się wszystkiego RhE

Gobio

Nie miałem dotychczas okazji korzystać z usług innej agencji,ale myślę że Staff Service działa uczciwie. Wypłata na czas, godziny dobrze liczone, dodatki do godzin nocnych i popołudniowych także. Dobry kontakt, szybko odpowiadają na e-maile. Jedyny minus to umowy przedłużane na krótki okres czasu czyli co miesiąc, chociaż wiadomo że praca jest na dłużej.

owal

dziekuje wam dziewczyny za fajny roczek i zarobilem i pracuje dalej bo mnie przejeli wesolych swiat

kobra

Agencja bardzo przyjazna dla ludzi, którzy chcą pracować i rzeczywiści pracy szukają. Sama jednak pracuje z grupą cwaniaków, którzy tylko kombinują jakby się nie narobić a później mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Taki to polski katolicki zwyczaj!

Nowy

Ciekawy zatrudnij sie to bedziesz wiedzial

gosc

No nie da sie niestety tam wybrać rodzaju umowy. A to hasło że na zleceniu więcej kasy to takie wbijanie ludziom ciemnoty bo np przy zarobku brutto 1800 zł dostajesz przy umowie o prace około 1320 zł na reke a przy zleceniu okolo 1350 wiec ja dziekuje za te niecałe 30 zl jeśli nie mam ani urlopu ani w razie potrzeby platnego l4 a robote moge stracic z dnia na dzien. No ale racja ze lepiej miec juz to zlecenie niz nic bo sam kiedys robilem bez umowy i jak przyszlo do wyplaty to zastanawialem sie czy dostane tyle kasy na ile sie umowilismy.

kolo

A ja wolalbym zlecenie bo kasy więcej, niestety mam w Stafie umowę o pracę i o zamianie nie ma mowy. To chyba zależy w jakiej firmie sie pracuje. Poza tym w Stafie jest naprawde OK a troche tu juz pracuje.

młody

No niestety nie zawsze dają umowę o pracę bo czasami lecą umowy zlecenia albo dzieła i ja wlaśnie na zlecenie tam jade i znajomi ktorzy tez tam sie zatrudnili tez wiec to jest minus. No ale jak nie ma roboty to się bierze co jest a wkoncu nie jest zle bo placa na czas i z tym to raczej problemu niemam. pani w biurze zawsze jest mila i ma duzo cierpliwosci i zawsze mi wszystko na chlopski rozum wytłumaczy co i jak np z wypłatą i papiery od reki wystawi jak cos sie potrzebuje wiec ja jestem zadowolony.

kaleone78

umowa o prace - jeszcze o niczym nie świadczy

Spec

Zatrudniaja na umowy o prace.

wojtek

też pracowałem, 6miesiecy, nie było żadnych problemów, też polecam

?

pracowałem przez nich 1 rok i mogę powiedzieć ze raczej jestem zadowolony, kasa na czas, tylko co miesiąc trzeba było pisać żeby przesłali odcinek z wypłaty (z tego akurat byłem strasznie niezadowolony) poza tym polecam

Agencje BARDZO polecam bo mam porównanie innych agencji w których pracowałem. Zawsze szybko wszystko załatwiają nie trzeba czekać, płacą w porządku i na czas! A laski w biurze zawsze się ładnie usmiechały :-) oczywiście do mnie :-)

Bardzo pożądna agencja. Płacą na czas, wypłacają nocki, weekendy, miła obsługa w biurze. Pracuje już drugi raz przez ta agencję i mam nadzieję, że za rok też sie uda załapać.

Zosia
@anonim 09.09.2011 11:32

Płacą na czas? Dziś 13 a ja nadal nie mam pensji! i to nie po raz pierwszy, bedzie zgłoszone do inspekcji pracy bo już mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strzela z tą firmą.

Staff
@Zosia 13.03.2017 11:35

Szanowna Pani, proszę się najpierw dogadać z KOMORNIKIEM, o którym sobie Pani najwyraźniej zapomniała, a później mieć pretensje do nas.

ja

zgadzam się z Tobą. Kobieta jest okropna, ale ponadto nikomu nie polecam tej agencji. Skorzystajcie to się przekonacie dlaczego.

szukająca pracy

Strasznie niesympatyczna kobieta tam pracuje. Kobieto odbierająca telefony, trochę empatii i sympatii, na litość boską! Staff Service nie jest, na całe szczęście, jedyną agencją pracy w Bielsku-Białej. Dziękuję, nie skorzystam.

Zostaw opinię o STAFF SERVICE - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAFF SERVICE