Opinie o Piotr Maroszek Maro Home w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Piotr Maroszek Maro Home, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Maroszek Maro Home na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Maroszek Maro Home w Radom

Klientka Nowy wpis

Witam serdecznie! W dniu 09.01.2020 Pan kurier dostarczył mi zamówiony towar- ręczniki. Na Państwa stronie widnieją ręczniki zapakowane oryginalnie. Ku mojemu zaskoczeniu po usunięciu czarnej folii w której zostały ręczniki przesłane, nie wierzyłam, że można wysłać towar w tak niechlujnych opakowaniach. Kartonik w którym znajdowały się dwa ręczniki duże był poparty i porozklejany, natomiast folia w której znajdowały się 2 mniejsze ręczniki była nie zgrzana. Na pewno opakowania były w cenie zawartej na stronie internetowej. Ponieważ ręczniki są prezentem więc nie odeslalam je. Jednak musiałam kupić nowe opakowania, ponosząc dodatkowe koszty. Żałuję również, że nie zrobiłam zdjęć po otrzymaniu ręczników, tylko opakowania wyrzuciłam do smieci.

WŁAŚCICIEL Nowy wpis
@Klientka

Bardzo przepraszam, lecz musiała mnie Pani z kimś pomylić :) Moja firma świadczy usługiIT

Obserwator Nowy wpis
@Klientka

Niezaznajomiony do końca z tematem ale wnioskując tylko po Pani wypowiedzi można bardziej mieć pretensje do firmy kurierskiej a nie do producenta ręczników, który wysłał paczke

Martyna Nowy wpis
 Rekomendacja

Zlecenia wykonywane bardzo rzetelnie. Zawsze byłam zadowolona

Anna

Bardzo solidna firma! Współpraca z nimi to sama przyjemność!

Każda wypowiedź się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Piotr Maroszek Maro Home w mieście Radom, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Maroszek Maro Home - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotr Maroszek Maro Home
5/5 Na podstawie 1 ocen.