Fraikin Polska

Toruń

Opinie o Fraikin Polska

Nowy

Jak się macie? Czyżby dobra praca zniechęciła do pisania opinii? Szukam pracy i sądziłem, że dowiem się coś więcej na tym forum!!

Hanna

@młody zastanawiasz się nad aplikowaniem na stanowisko Inspektora ds. prewencji i kontroli technicznej? A może już aplikowałeś? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej, a może i po pierwszych dniach pracy.

młody

orientuje się ktoś, jakie zarobki na stanowisku Inspektora ds. prewencji i kontroli technicznej?

młody

tasok

rosan, wszystko w porządku tylko chciałbym się dowiedzieć jakie rzeczywiście są warunki pracy u nich. Czy nie wymagają za dużo i nie każą zostawać po godzinahc?

kaja

i jak z kasą jest?

Zostaw opinię o Fraikin Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fraikin Polska