Alnag

counter
2 10 23 5 1

Opinie o Alnag

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Alnag?

Pytanie Nowy wpis

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Alnag. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

wojek Nowy wpis
@Pytanie

Rozwijać się można i to bardzo , w wielu kierunkach i płaszczyznach, każdemu tu polecam pracę jeśli lubi wyzwania . załoga sympatyczna i pomocna.

karol Nowy wpis

do administratora zostałem poproszony o interwencje . teraz żałuje że dalem się wciągnąć w to. nie pracuje w tej firmie , anie nie pracowałem . informacje podane były zasłyszane a w niektórych przypadkach powiedziane przez osoby z produkcji. osoby z produkcji poprosiły mnie o napisanie paru opini gdyż wszystkie dotychczasowe próby rozmowy z szefową kończyły się na niczym.osoby które zostały wymienione nigdy mi nie donosiły a miało to tak wyglądać . w złym kierunku to poszło i to na tym portalu chcialem przeprosić P. Barbarę i pana za moje wpisy i komentaże wszystkie moje dzialania zostają zaniechane i nie powturzą się już.

karol

do firny ALNAG i p. Barbary oraz jej pracowników . moimi słowami i opiniami mogłem wprowadzić w błąd że ta firma, szefowa jest nie uczciwa. Słowa które użyłem były nie sprawiedliwe, raniące i nie prawdziwe. zrobiłem to nie celowo ani nie z zawiści. informacje byly zasłyszane więc nie potwierdzone. Przepraszam Panią i pani pracowników. nie będę już publikował więcej opini o pani i pani firmie

Benek

Firma z kilkunastoletnim stażem w trudnej branży budowlanej to duże doświadczenie a do tego dobra jako pracodawca, polecam.

TakNie4
Patrycja

Czy jest to miejsce dla studentów ?

Tak1Nie5
studentka
Nazwa działu: Handlowy
@Patrycja

nie polecam pracy , tym bardziej jeśli to pierwsza praca, byłam tam w pracy i już myślałam że wszyscy szefowie tacy są , na szczęście nie są , może być miła atmosfera w biurze , szef który potrafi wytłumaczyć czego oczekuje, a nie pretensje, stres ogromny, nerwy , długo tam nie pracowałam

Konstanty

Opinia zależy od tego jakim się jest pracownikiem. Dobry nie ma powodu do narzekania!

Tak2Nie6
Nikoś
@Konstanty

opinia się bierze z poznania kogoś , jak ktoś jest nie słowny , obiecuje góry a jak przyjdzie do pracy to się wypiera, obiecuje premie której nie ma, umowa o prace to jakaś kpina(usunięte przez administratora) gotowość do podjęcia pracy 24 h na dobę (usunięte przez administratora) jaka płaca taka praca

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Czy pracownicy Alnag chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak1Nie4

Paulina

Czy możesz wyjaśnić, dlaczego masz tak negatywną opinię na temat firmy? Nie podajesz zbyt wielu konkretów. Na jakim stanowisku pracujesz? Opowiedz proszę nieco więcej o warunkach, czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Są jakieś premie? A może dostępny jest pełny pakiet socjalny?

ojo

no z tym że zawsze twoja wina to pojechałeś byłem światkiem jak szefową pracownik (usunięte przez administratora) a ta skuliła się przeprosiła i poszła se

TakNie1
Karol
Nazwa działu: Produkcja
@Paulina

(usunięte przez administratora), robiłem tam rok czasu , montaże od rana do nocy, tyraliśmy jak woły i wieczne pretensje że mało zrobione, my Polacy robimy w święta i niedzielę(usunięte przez administratora) coś ustalisz a po miesiącu wszystkiego się wyprze i bedzie odwracać kota ogonem. Jakość mebli to katastrofa, nie ma czasu zrobić dobrze bo może nie wróci na warsztat każe takie wypchnąć jedzie to do Warszawy i inny koniec Polski , wraca bo reklamacja i awantura że my takie zrobiliśmy. co do premii , jest z nią jak z YETI , każdy słyszał o tym ale nikt nie widział i podobnie jest z premiami są ale nikt ich nie widzi.

Karol Krzysztof
Nazwa działu: Produkcja
@Paulina

negatywną opine mam bo pracowałem tam 1 rok , (usunięte przez administratora), montaże od rana do nocy , wtedy jeszcze nie było płacone nadgodziny tylko premia i dla przykłady miałem 280 godzin a ona daje nam 500 zł premi za nadgodziny, do tego meble to porażka padaka jedna jakość wyrobu katastrofa ale ma takie jechać bo czasu nie ma i jedzie do warszawy czy w inne miejsce klient reklamuje że dziadostwo meble wracają i wojna że to nasza wina ale sama kazała takie puścić bo może nie wróci. i tak na okrągło, Polacy tyrają jak woły ale to ukraincy są super , Polak robi w święta i w niedziele ale to ukrainiec ma urlop i to oni są podporą firmy, (usunięte przez administratora)się zwalniają do tego biuro też ledwo co działa bo ile można tak robić Pablo i nowy mają się zwolnić bo mam kontakt z chłopakami z produkcji, ona chce budować nawą halę , ciekawe kto tam będzie robić bo na pewno nie Polacy.

Zdezio

jak czytam te wasze opinie to można by pomyśleć że firma to dramat !!!!! (usunięte przez administratora) otóż nie jest tak , w każdej pracy się wymaga i chce aby pracownik był kreatywny i umiał rozwiązywać problemy i zadania jakie wypadają w danym dniu , no sorry to jest praca a nie przedszkole !!!!!!! ja zawsze pracę traktowałem jak szkołę w której się uczę i jeszcze mi płacą !!!!! dzięki temu teraz umie tyle ale zawsze chciałem się rozwijać i takiej pracy szukałem gdzie są wyzwania i wymaga się ode mnie. ekipa w pracy jest ok, acz kolwiek już chwilę robię a jeszcze za bardzo ludzi nie poznałem a dlatego że nie rozgaduję się w pracy o pierdołach tylko rozmawiamy o pracy i zadaniach jakie mamy i mnie to pasuje. przychodzę do pracy pracować a nie szukać kolegów . co do kasy to się nie wypowiem bo na razie szefowa płaci a co będzie dalej zobaczymy. dla osób poszukujących pracy - robota jest tylko trzeba się starać i byś sumiennym.ludzie co tu się wypowiadają to chyba jeszcze nigdzie nie pracowali że tak oceniają szefową, bo ja już miałem ze 30 szefów i to co mogę powiedzieć co to że każdy jest inny i są lepsi i gorsi !!!!!!!!!!!! ale!! szanuj szefa swego bo zawsze możesz mieć gorszego!!! pozdrawiam Zdezio

Tak2Nie6
Bzyku

Kilka dni temu znalazłem ogłoszenie na OLX , (pracownik działu zaopatrzenia) wysłałem CV dostałem wiadomość zwrotną tylko z adresem bez nazwy firmy i tylko wyznaczony dzień, troche dziwnie ale poszedłem. Oczywiście właścicielki nie zastałem, telefonicznie umówliśmy się dnia następnego na godzinę 9 rano, póżniej przesuneła to na 11 a ostatecznie spotkaliśmy się o 11,30. W między czasie czekając na rozmowę wyszukałem sobie opinie na temat firmy i samej właścicielki i już wiedziałem jak rozmawiać i na co uważać.(usunięte przez administratora)? Szkoda czasu i nerwów (usunięte przez administratora)

Tak4Nie
za alnag dziękuję!
@Bzyku

Zgadzam się w 100%. Ponadto, ma problem z wypłacaniem tej części lewej.

Tak2Nie

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Paulina

Posiadasz nowe wiadomości związane z rozwojem firmy Alnag (usunięte przez administratora), a może pracujesz w tej firmie? Nie wahaj się, podziel się swoją opinią na temat tego pracodawcy! Nowe komentarze dotyczące obecnej pozycji firmy na rynku i wiadomości o zatrudnieniu, będą bardzo przydatnymi informacjami na tym forum. @doświadczona1, zachęcam Cię do dłuższego komentarza dotyczącego firmy Alnag(usunięte przez administratora), twoja obecna wypowiedz jest bardzo krótka, proszę rozbuduj swoją opinie.

Tak10Nie

kandydat

Czy znajdzie się tutaj osoba, która była na umowie zlecenie i po okresie próbnym zaoferowano jej umowę o pracę? Piszcie jak obecnie wygląda tam praca czy się coś zmieniło itp.

niki
@kandydat

byłem na umowie zlecenie i tak zostało aż się nie zwolniłem , porażka totalna , (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Alnag - Kraków

Chcę opublikować: