Opinie o Alnag w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alnag. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alnag o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alnag w Kraków

Gabriela

jest kilka osób, które nie mają najlepszych wspomnień z tą firmą.. spóźnienia z wypłatami, krzyki itp. Zastanawia mnie czy coś się zmieniło, czy w dalszym ciągu nie ma pieniędzy na czas?

@Gabriela

Ja mam dobre wspomnienia choć nie pracowałam zbyt długo.Znalazłam pracę bliżej domu po prostu .I nie przypominam sobie żadnego spóżnienia w wypłacie .Przelew był zawsze przed 9 tym a krzyki ? ja nie przypominam sobie.Czy sie coś zmieniło nie odpowiem Ci ale jak ja byłam było w porządku.Jak jest w pracy zależy od nas czyli ludzi którzy pracują przecież.

Zuźka Nowy wpis

Ciekawe czy będą teraz szukać projektantów. Chciałam się dokopać to aktualnych ofert, ale nie ma żadnej takiej. Na stronie jeśli już to proszą o słane CV, lecz chciałabym wiedzieć na jakie aktualne warunki się zgłaszam. Kiedyś jak szukano projektanta i tak nie podano zarobków w ogłoszeniu, może teraz by je ktoś przybliżył?

Irek
@Gabriela

Właścicielka jest najlepsza na swiecir , dzieli sie ciezko zarobionymi pieniendzmi , rzadnych krzyków niegdy nie było , najlepsza firma , uczciwą właścicielka dobra bez krzyków spokojnie muwi, czasem może popusci , ale tak to klasa, gdzieżby tam spóźnienia z wypłatami, klas firma, super właściciela, kupować meble, nie zastanawiać się , bez kitu , zawsze było i będzie super.

@Irek

A to pozytywnie. ;) Jeśli do miesiąca nikt się na ten komentarz specjalnie nie odpali to raczej będzie szło mieć większą pewność tego. ;p A doprecyzujesz może kwestię zarobków? Bo jeszcze kiedyś pisali, że 4,5 netto da radę. Prawda to?

Gabriela

No wiesz. Nie zawsze z wpisów widać tą ironię, ale fakt opinii negatywnych sporo. A ty z jakiego powodu nie polecasz?

długoletni stażem pracownik
@Gabriela

Hejka ! Jaki brak pieniędzy? Mamy darmowa opiekę medyczną w Luxmed, kartę medicover , polisę .Za to wszytko płaci nam dodatkowo firma. Ja nie narzekam a pracuję ponad 6 lat

MWP Nowy wpis
@Gabriela

Hm czytam i nie wiem czy Ty o tej Firmie piszesz ?Krzyki ? Wręcz odwrotnie spokój tam panuje w biurze owszem każdy wykonuje swoją pracę ,a wypłaty? zawsze w tej firmie przed 10 tym miałem.Zostałbym ale konieczna była przeprowadzka do innego miasta.

Anna Nowy wpis
@MWP

czyli warunki w miarę spokojne? A coś o rozwoju da się napisać? Napiszesz też o strukturze organizacyjnej, jak wygląda? Ciekawa jestem jakie tu są szanse na pójście wyżej. Co do przeprowadzki jak tu obecnie z trybem hybrydowym lub zdalnym wygląda sytuacja?

Były pracownik Nowy wpis
@Gabriela

Ile średni staż pracy tu wynosi? Widziałam na forum, że jedna osoba deklarowała 6 lat zatrudnienia, przy czym wypisane były także benefity, widzę je również w ogłoszeniu dla speca do spraw realizacji zamówień z ubiegłego roku. Żeby móc się zatrudnić na tym stanowisku trzeba czekać aż się zwolni lub ktoś otrzyma awans? Na co można swobodnie z niego przejść i na jakich warunkach?

Czekaj i to miałby być powód, ta niedyspozycja? Ogólnie innym zdalnie w razie czego normlanie pozwalają? Bo teraz zaczynam się zastanawiać czy na samym początku im coś z Twoją pracą tu nie pasowało czy o co chodzi? Jak Ci szło na starcie?

Pracownik biurowy

Zostałem wezwany do usunięcia komentarza bądź napisania sprostowania, co niniejszym czynię. Mój poprzedni komentarz jest zbiorem kłamstw i oszczerstw. Polecam każdemu pracę w tej firmie. Nieprawdą jest, jakoby były stosowane jakiekolwiek nieuczciwe praktyki. Przepraszam, że napisałem ten komentarz.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Koordynator ds Realizacji Zamówień w firmie Alnag? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Jakie są mocne strony pracodawcy Alnag?

Dobre zarobki, od 4-4,5 tys netto, ładne biuro na południu Krakowa, fajni ludzie.

Szymon

A jak jest z awansami? Jest jakaś jasna ścieżka w tej firmie?

@Szymon

Awansów nie ma, tzn. nikt ich nie dotrwał, poza jedną osoba która z sekretariatu przeszła do przetargów. To praca na max. 1 rok, by sobie poszukać czegoś normalnego (usunięte przez administratora) Ale zarobki przyzwoite, trzeba jednak samemu w rozmowie rekrutacyjnej postawić granice 4-5 tys. netto.

viktoria

na jakim stanowisku 4-4,5 tys netto?

victoria

na jakim stanowisku takie zarobki?

Zdezio

jak czytam te wasze opinie to można by pomyśleć że firma to dramat !!!!! (usunięte przez administratora) otóż nie jest tak , w każdej pracy się wymaga i chce aby pracownik był kreatywny i umiał rozwiązywać problemy i zadania jakie wypadają w danym dniu , no sorry to jest praca a nie przedszkole !!!!!!! ja zawsze pracę traktowałem jak szkołę w której się uczę i jeszcze mi płacą !!!!! dzięki temu teraz umie tyle ale zawsze chciałem się rozwijać i takiej pracy szukałem gdzie są wyzwania i wymaga się ode mnie. ekipa w pracy jest ok, acz kolwiek już chwilę robię a jeszcze za bardzo ludzi nie poznałem a dlatego że nie rozgaduję się w pracy o pierdołach tylko rozmawiamy o pracy i zadaniach jakie mamy i mnie to pasuje. przychodzę do pracy pracować a nie szukać kolegów . co do kasy to się nie wypowiem bo na razie szefowa płaci a co będzie dalej zobaczymy. dla osób poszukujących pracy - robota jest tylko trzeba się starać i byś sumiennym.ludzie co tu się wypowiadają to chyba jeszcze nigdzie nie pracowali że tak oceniają szefową, bo ja już miałem ze 30 szefów i to co mogę powiedzieć co to że każdy jest inny i są lepsi i gorsi !!!!!!!!!!!! ale!! szanuj szefa swego bo zawsze możesz mieć gorszego!!! pozdrawiam Zdezio

@Zdezio

Ta firma to jest dramat. Wystarczy mieć elementarny szacunek do samego siebie by unikać zatrudnienia tam.

Anon
@Zdezio

Pani Barbaro, nikt się już na to nie nabierze.

Cenzus

Wojtek jako były pracownik (CIESZYMY SIĘ ŻE ODSZEDŁEŚ) wypisujesz kłamstwa i bzdury obrażliwe.Byłeś nieudolnym i obleśnym pracownikem w firmie śię nie sprawdziłeś a teraz piszesz pd różnymi nicami i odpisujesz sam do siebie.My pracujemy spokojnie w firmie a ztego co wiem ty masz trzecią lub czwartą prace.Życzę ciii równowagi emocjonalnej.

Kandydatka
@Cenzus

Czytając takie żałosne komentarze mam wrażenie, że właścicielka nie dość, że nie umie poprawnie pisać czy wysłowić się, to jeszcze nie szanuje pracowników jako ludzi po prostu. Cieszę się, że nie otrzymałam tam zatrudnienia, a przez chwilę żałowałam. Dopóki pracownicy godzą się na taki januszex, dopóty lepiej na rynku pracy nie będzie. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM.

Czy w Alnag zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Barbara

Właścicielka została ta sama, więc nic się nie zmieniło. Jak zaczynasz tam pracę to bardzo uważaj - nagrywaj rozmowy i ustalenia z właścicielką. Przyda Ci się to na pewno.

Projektantka

Nie. Jest jeszcze gorzej nawet.

Umówiony na rozmowę rekrutacyjna na godzinę 12:00. Obecny przed czasem. O 12:05 dostaje informacje abym poczekał 10 minut. 12:20 nikt się do mnie nie zgłasza. Podziękowałem i wyszedłem. Zero profesjonalizmu. W sumie to nawet profesjonalizm nie jest potrzebny, wystarczy zadzwonić i przełożyć rozmowę. Jeśli takie podejście do rozmów to nie chce wiedzieć jak wyglada praca. Szkoda czasu. Nie polecam.

@Kandydat

Doprecyzuje: wyszedłem 12:18 dziękując uprzejmie za rozmowę. Cały czas blisko mnie była Pani sekretarka. W obecnych czasach nie preferuje się technik rekrutacyjnych: test kandydata na cierpliwość.

@Kandydat

Panie Kandydacie bardzo Nam przykro, że rozmowa rekrutacyjna nie przebiegła według Pańskich oczekiwań. Jednakże w obu zamieszczonych komentarzach zapomniał Pan wspomnieć , że osoba odpowiedzialna za rekrutację rozmawiała z Panem przez telefon i przeprosiła za całą zaistniałą sytuację. Nie zgłosił Pan wtedy żadnej skargi. W tym dniu odbywało się kilka rozmów kwalifikacyjnych. Czas ten dostosowany jest indywidualnie do każdej osoby w zależności od ilości informacji jaki dana osoba chciałaby uzyskać, ze względu na to czas oczekiwania w niektórych sytuacjach może ulec wydłużeniu tak jak było w tym przypadku. Nie mamy w naturze wypraszania kandydatów gdy czas spotkania przedłuża się o kilka minut.

Jeżeli nie potrafią Państwo tak zaplanować godzin rozmów, uwzględniając margines czasowy, gdyby taka rozmowa miała się przedłużyć, to nie chce myśleć nawet jak traktują Państwo swoich pracowników i kontrahentów.

Benek

Firma z kilkunastoletnim stażem w trudnej branży budowlanej to duże doświadczenie a do tego dobra jako pracodawca, polecam.

Teresa

Ale na co uważać? Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. Wytłumaczysz? Jakie masz zastrzeżenia co do pracodawcy? Co jest nie tak według Ciebie w Alnagu?

Alnag/Alduo zmiana siedziby

Nowa siedziba dla firmy ALNAG Barbara Wróbel i Spółki ALDUO Sp. z o. o. jest pod adresem: ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/301, 30-349 Kraków, w nowozakupionym w drodze licytacji komorniczej biurze. Zdecydowanie poprawiły się warunki pracy: jest przestronnie, można otworzyć okno, jest czysta toaleta. Na ulicy Ogrodowej w Czernichowie powstać ma nowy budynek stolarni.

Miru

Ja mam negatywne wspomnienia z tej firmy, spóźnienia z wypłatą, oskarżenia, krzyki, wieczne pretensje, atmosfera bardzo napięta z właścicielką, kompletny brak organizacji, chaos. Wolałbym tam nigdy nie pracować.

Kamil

Należy mieć się bardzo na uwadze podejmując zatrudnienie w tej firmie, czy w tej drugiej firmie właścicielki - tj. ALDUO. Gdy szefowej wydaje się, że coś źle zrobiłeś - to źle zrobiłeś. Nie ma znaczenia, że robiłeś dwadzieścia innych rzeczy, które były ważniejsze (np. ze względu na terminy wiążące w postępowaniach). Zawsze znajdzie się coś, do czego można się przyczepić, a szefowa bardzo chętnie używa sformułowania, że "działasz na szkodę firmy", "firma ponosi przez ciebie straty". Jeśli lubisz słuchać takich rzeczy, a przy okazji pracować w pocie czoła bez przerwy - to jest to miejsca dla Ciebie.

Staszek

Niestety nie każdego można zadowolić. Kto lubi swoją prace to z pewnością znajdzie dobre miejsce w firmie

@Staszek

Myślę, że nieustanna rotacja pracowników i zleceniobiorców mówi sama za siebie.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Alnag. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

wojek

Rozwijać się można i to bardzo , w wielu kierunkach i płaszczyznach, każdemu tu polecam pracę jeśli lubi wyzwania . załoga sympatyczna i pomocna.

karol

do administratora zostałem poproszony o interwencje . teraz żałuje że dalem się wciągnąć w to. nie pracuje w tej firmie , anie nie pracowałem . informacje podane były zasłyszane a w niektórych przypadkach powiedziane przez osoby z produkcji. osoby z produkcji poprosiły mnie o napisanie paru opini gdyż wszystkie dotychczasowe próby rozmowy z szefową kończyły się na niczym.osoby które zostały wymienione nigdy mi nie donosiły a miało to tak wyglądać . w złym kierunku to poszło i to na tym portalu chcialem przeprosić P. Barbarę i pana za moje wpisy i komentaże wszystkie moje dzialania zostają zaniechane i nie powturzą się już.

karol

do firny ALNAG i p. Barbary oraz jej pracowników . moimi słowami i opiniami mogłem wprowadzić w błąd że ta firma, szefowa jest nie uczciwa. Słowa które użyłem były nie sprawiedliwe, raniące i nie prawdziwe. zrobiłem to nie celowo ani nie z zawiści. informacje byly zasłyszane więc nie potwierdzone. Przepraszam Panią i pani pracowników. nie będę już publikował więcej opini o pani i pani firmie

Patrycja

Czy jest to miejsce dla studentów ?

studentka
@Patrycja

nie polecam pracy , tym bardziej jeśli to pierwsza praca, byłam tam w pracy i już myślałam że wszyscy szefowie tacy są , na szczęście nie są , może być miła atmosfera w biurze , szef który potrafi wytłumaczyć czego oczekuje, a nie pretensje, stres ogromny, nerwy , długo tam nie pracowałam

Konstanty

Opinia zależy od tego jakim się jest pracownikiem. Dobry nie ma powodu do narzekania!

Nikoś
@Konstanty

opinia się bierze z poznania kogoś , jak ktoś jest nie słowny , obiecuje góry a jak przyjdzie do pracy to się wypiera, obiecuje premie której nie ma, umowa o prace to jakaś kpina(usunięte przez administratora) gotowość do podjęcia pracy 24 h na dobę (usunięte przez administratora) jaka płaca taka praca

Paulina

Czy możesz wyjaśnić, dlaczego masz tak negatywną opinię na temat firmy? Nie podajesz zbyt wielu konkretów. Na jakim stanowisku pracujesz? Opowiedz proszę nieco więcej o warunkach, czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Są jakieś premie? A może dostępny jest pełny pakiet socjalny?

ojo

no z tym że zawsze twoja wina to pojechałeś byłem światkiem jak szefową pracownik (usunięte przez administratora) a ta skuliła się przeprosiła i poszła se

Karol
@Paulina

(usunięte przez administratora), robiłem tam rok czasu , montaże od rana do nocy, tyraliśmy jak woły i wieczne pretensje że mało zrobione, my Polacy robimy w święta i niedzielę(usunięte przez administratora) coś ustalisz a po miesiącu wszystkiego się wyprze i bedzie odwracać kota ogonem. Jakość mebli to katastrofa, nie ma czasu zrobić dobrze bo może nie wróci na warsztat każe takie wypchnąć jedzie to do Warszawy i inny koniec Polski , wraca bo reklamacja i awantura że my takie zrobiliśmy. co do premii , jest z nią jak z YETI , każdy słyszał o tym ale nikt nie widział i podobnie jest z premiami są ale nikt ich nie widzi.

Karol Krzysztof
@Paulina

negatywną opine mam bo pracowałem tam 1 rok , (usunięte przez administratora), montaże od rana do nocy , wtedy jeszcze nie było płacone nadgodziny tylko premia i dla przykłady miałem 280 godzin a ona daje nam 500 zł premi za nadgodziny, do tego meble to porażka padaka jedna jakość wyrobu katastrofa ale ma takie jechać bo czasu nie ma i jedzie do warszawy czy w inne miejsce klient reklamuje że dziadostwo meble wracają i wojna że to nasza wina ale sama kazała takie puścić bo może nie wróci. i tak na okrągło, Polacy tyrają jak woły ale to ukraincy są super , Polak robi w święta i w niedziele ale to ukrainiec ma urlop i to oni są podporą firmy, (usunięte przez administratora)się zwalniają do tego biuro też ledwo co działa bo ile można tak robić Pablo i nowy mają się zwolnić bo mam kontakt z chłopakami z produkcji, ona chce budować nawą halę , ciekawe kto tam będzie robić bo na pewno nie Polacy.

Zostaw merytoryczną opinię o Alnag - Kraków

• Jak się pracuje w Alnag?

Zobacz opinie na temat firmy Alnag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alnag?

Alnag
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Księcia Józefa 54A
    30-206 Kraków