Alnag

Opinie o Alnag

Filtruj opinie po kryteriach:

Zdezio
 Opinia

jak czytam te wasze opinie to można by pomyśleć że firma to dramat !!!!! a Szefowa to nie wiadomo co i osoby tam pracujące , otóż nie jest tak , w każdej pracy się wymaga i chce aby pracownik był kreatywny i umiał rozwiązywać problemy i zadania jakie wypadają w danym dniu , no sorry to jest praca a nie przedszkole !!!!!!! ja zawsze pracę traktowałem jak szkołę w której się uczę i jeszcze mi płacą !!!!! dzięki temu teraz umie tyle ale zawsze chciałem się rozwijać i takiej pracy szukałem gdzie są wyzwania i wymaga się ode mnie. ekipa w pracy jest ok, acz kolwiek już chwilę robię a jeszcze za bardzo ludzi nie poznałem a dlatego że nie rozgaduję się w pracy o pierdołach tylko rozmawiamy o pracy i zadaniach jakie mamy i mnie to pasuje. przychodzę do pracy pracować a nie szukać kolegów . co do kasy to się nie wypowiem bo na razie szefowa płaci a co będzie dalej zobaczymy. dla osób poszukujących pracy - robota jest tylko trzeba się starać i byś sumiennym.ludzie co tu się wypowiadają to chyba jeszcze nigdzie nie pracowali że tak oceniają szefową, bo ja już miałem ze 30 szefów i to co mogę powiedzieć co to że każdy jest inny i są lepsi i gorsi !!!!!!!!!!!! ale!! szanuj szefa swego bo zawsze możesz mieć gorszego!!! pozdrawiam Zdezio

Mm
 Opinia

Firma straszna. Szefowa jeszcze straszniejsza. Umowa o pracę jest luksusem w tej pseudo firmie. Zawsze zlecenie ale obietnice zmian są. Tych obietnic nigdy nie dotrzymuje. Można usłyszeć bzdury typu Jeszce się nie znamy, n i w wiem co Pani /Pan umie. Musimy się poznać itp. Potem jak chcesz umowę o pracę jak obiecywała, to dostajesz kilka bzdur typu, że jeszcze nie wie czy Ci można zaufać. I tak możesz jechać na zleceniu cały czas. Natomiast wymagać będzie jak od etatowca i yo z dużą pensja. Zwalnia z dnia na dzień. Po prostu Cię informuje, że Twój czas w domu wielkiego brata dobiegł końca. Odradzam. Strata czasu, nerwów, zdrowia.

za alnag dziękuję!
 Opinia

Firma okropna. Szefowa szalona - ZAWSZE, ale to ZAWSZE wina pracownika. Nie idzie się z kobietą dogadać. Uwaga na jej córkę, która pracuje w Alnag. Jest potwornie zmanierowana. Radzę jej nie ufać do końca.

Paulina
@za alnag dziękuję! 12.12.2018 17:21

Czy możesz wyjaśnić, dlaczego masz tak negatywną opinię na temat firmy? Nie podajesz zbyt wielu konkretów. Na jakim stanowisku pracujesz? Opowiedz proszę nieco więcej o warunkach, czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Są jakieś premie? A może dostępny jest pełny pakiet socjalny?

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Paulina
 Opinia

Posiadasz nowe wiadomości związane z rozwojem firmy Alnag Barbara Wróbel, a może pracujesz w tej firmie? Nie wahaj się, podziel się swoją opinią na temat tego pracodawcy! Nowe komentarze dotyczące obecnej pozycji firmy na rynku i wiadomości o zatrudnieniu, będą bardzo przydatnymi informacjami na tym forum. @doświadczona1, zachęcam Cię do dłuższego komentarza dotyczącego firmy Alnag Barbara Wróbel, twoja obecna wypowiedz jest bardzo krótka, proszę rozbuduj swoją opinie.

Tak9Nie

doświadczona
 Opinia

hej,wreszcie ktoś co odważył się napisać parę słów o tej pseudo firmie i tej pani.Też tam pracowałam pewnie się znamy....zgadzam się z tobą chociaż uważam ze zbyt łagodnie potraktowałeś temat.Co do umowy zlecenia to czasami sie czeka pół roku, bo szefowa nigdy nie ma czasu i sa wazniejsze sprawy do załatwienia niz twoja umowa.Jak sie upomnisz to mówi ze jej słowo ważniejsze niz umowa ( miejcie to na uwadze!!!).Bywały sytuacje, ze umowe zlecenie dawała do podpisania... jak juz cie zwolniła :)jakos wtedy czas sie znalazł ale juz było za póżno :). Polecenia wydawane w pospiechu, pół słowkiem, mało konkretne, tak ze wszystkiego musisz sie domyślać, a nie daj Bożę zapytać o szczegóły.Praca w skrajnych warunkach...jedno małe pomieszczenie bez okna i dziesieciu pracowników walczacych o kawałek miejsca przy komputerze ( podobno juz zmieniła lokal). Nadmienie ze wszystkie programy darmowe- oczywiscie sama musisz sobie je zorganizowac, najlepiej byłoby zeby kazdy pracownik był dodatkowo informatykiem i serwisantem w jednym za jedna pensje, bo jak sie cos popsuje ( drukatka , komputer,siec) to musisz potrafic to naprawic bo niedaj Boze trzeba by było wydac pienadze na fachowca a po co jak sie ma robola za 500 zł.Do szefowej proponuje stosowac zasade ograniczonego zaufania!!!potrafi naobiecywac złote góry a jak przychodzi do konkretów to nagle sytuacja sie diametralnie zmienia.Ludzie zwalniani z dnia na dzien - bo powiedzieli co mysleli albo nie pozwolili wziac na swoje konto błędów szefowej która w kazdej sytuacji potrafiła zepchnac na kogos wine.Za nadgodziny nie płaci ale o tym dowiadujesz sie po fakcie- płaci tylko stawke godzinowa i kwituje to tekstem " mysmy sie nad nadgodziny nie umawiali". Jak tam pracowalam, zostawiała po sobie porozrzucane papiery, nieumyte kubki, segregatory porozkładane w studiu, gdzie przychodzili klienci - ale odpowiedzialność za jej bałagan spadała na nas. Nie sądzę, żeby to się zmieniło. Pozdrawiam wszystkich byłych i teraźniejszych pracowników - nie dajcie się :)

doświadczona1
@doświadczona 25.01.2014 15:07

ojej:) trafiłaś w sedno;)

kandydat
 Opinia

Czy znajdzie się tutaj osoba, która była na umowie zlecenie i po okresie próbnym zaoferowano jej umowę o pracę? Piszcie jak obecnie wygląda tam praca czy się coś zmieniło itp.

BardzoŚmieszne
 Opinia

zgadzam się z komentarzami powyżej. Sam miałęm do czynienia z firmą i jak się okazało moich 2 kolegów też. Na gumtre czy tablica często są umiezczanie zdawkowe ogłoszenia o pracę na stanowisku stolarz. Niestety żadnych konkretów. Nr, który jest podany do kontaktu to jakaś farsa.Dzwoniłem kilka razy, ciągle odbierała miła Pani, która udzielała wciąż tej samej info - szefowej nie ma, ja nic Panu nie mogę powiedzieć, nie wiem jakie są warunki pracy, to już trzeba z szefową. Pytam czy można przyjść porozmawiać - tak, oczywiście ale trzeba się umówić z szefową!!! Nosz kur...jak mam się umowić z szefową skoro dzwonie już po raz setny i jej nie ma. Dlaczego w ogłoszeniu nie jest podawany nr osoby kompetentnej, któa udzieli mi konkretnej info????? Tracę kasę na telefon, czas, nerwy, bo przecież zależy mi na pracy. Pani szefowa widać ma gdzieś ludzi i ich nie szanuje. Jak się w końcu dodzwoniłem, to tyle się dowiedziałem co nic. Pytam o stawkę - pani mi przez tel nie powie, bo to zależy od moich umiejętności. A jak niby oceni oje umiejętności stolarskie na rozmowie?????Każe mi wykonać szafę?? To nie jest stanowisko kierownicze, zęm usi być 10 etapowa rekrutacja. Gdybym wiedział od razu, że kobieta chce mi zapłacić grosze, to nie traciłbym ani czasu ani pieniędzy na przyjćie na spotkanie, na które zresztą się spóźniła prawie godzinę. Jak się potem okazało 2 moich kumpli tam pracowało- krótko! Teraz jak widzę ogłoszenie, to sprawdzam czy czasem nie ta firma.

były pracownik
 Opinia

Witam wszystkich, osobiście odradzam pracę w tej firmie. Praca tylko i wyłącznie na umowę zlecenie (choć oczywiście szefowa na rozmowie ochoczo obiecuje umowę o pracę po pokresie próbnym). Kasa mierna ale wymagania ogromne. Po okresie próbnym znów umowa zlecenie a gdy przypominasz o obietnicy umowy o pracę szefowa mówi: jeszcze Pana/ Pani dobrze nie znam, muszę zufać i tego typu komunały. Jest jeszcze druga wersja - no tak, ja tak mówię o umowie o pracę ale ja tego w praktyce nie stosuję. Druga sprawa to taka, że nikogo nie szanuje, umawia się z ludźmi, którzy czekają na nią czasem godzinę. Jak jest zdenerwowana, to przeklina, krzyczy i zachowuje się jakby rozmawiała z kolegą a nie z pracownikiem. Zero profesjonalizmu.Jak coś pójdzie nie tak, zawsze szukanie kozła ofiarnego i to bezwzględnie. Swoich zaniedbań, win nie widzi albo mówi - że jej wolno a Tobie nie. Parodia.

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Alnag - Kraków

• Alnag
  • Księcia Józefa 54A
    30-206 Kraków
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie