Dagmara Mucha Dobry Mebel

Adres: Wieluńska 24, 63-500 Ostrzeszów

NIP: 6191908818 REGON: 301914282

Dagmara Mucha Dobry Mebel
0 0 7 5 1

Opinie o Dagmara Mucha Dobry Mebel

Filtruj opinie po kryteriach:

Gosik
 Opinia

Praca wporzadku , wynagrodzenie również . Właściciele super uczciwi ludzie . Pracowałam tam wiec nic złego nie mogę powiedzieć !!!

D

Zaczełem :* moja była. Potrafi zajść za skore

TakNie1

Piotruś
 Opinia

Zapewne praca cudowna. Szkoda Pani ze de bili ma do babie hehe. Cóż jaka góra takie, zarządzanie hehe

TakNie1
 Opinia

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Dagmara Mucha Dobry Mebel w miejscowości Ostrzeszów? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

gog1617
@Administrator 02.10.2018 08:00

Osobiście pracuje i polecam Praca przyjemna i płatna plus premie od wyrobionych norm pozdro

G1717
 Opinia

Witam Praca ok zarobki dobre wynagrodzenia w porząsiu obiecują podwyżki więc myślę że się doczekam

Halina
@G1717 03.10.2018 15:09

A o jakim poziomie wynagrodzenia jest tutaj mowa? Może mógłbyś podać jakieś kwoty. Czy poza tym pracownikom przysługują jakieś dodatkowe świadczenia socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Napisz proszę, jak to wygląda w firmie Dagmara Mucha Dobry Mebel.

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Dagmara Mucha Dobry Mebel - Ostrzeszów