Opinie o Dagmara Mucha Dobry Mebel w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dagmara Mucha Dobry Mebel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dagmara Mucha Dobry Mebel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dagmara Mucha Dobry Mebel w Ostrzeszów

Rudnicka J.

Bardzo dobry produkt tylko cena troszkę duża ale warto polecam

Marek.S. Pyskowice Nowy wpis

Dzień dobry, 15.06.23 w/w firma robiła mi zadaszenie z poliwęglanu na pergoli. Po 3dniach podczas mocnej burzy okazało się że dach przecieka po 9 miesiącach poliwęglan ma już w sobie ślady zielonego narost glonów. Zgłosiłem reklamacje, jest marzec 2024r chyba z 10razy umawiali sie ze mną na termin usunięcia usterki, nikt się nie pojawił, nawet nie raczyli zadzwonić ze nie przyjadą, człowiek czeka w domu cały dzien zmarnowany. Nie polecam.

Marek.S. Pyskowice Nowy wpis
@Marek.S. Pyskowice

Dzień dobry, nawiązując do mojego wpisu z dnia 28.03.24 który znajduje się powyżej muszę powiedzieć że Pan Mucha przysłał do mnie ekipę która znała sie na robocie, poprawiła wszystkie usterki po poprzednikach, jestem zadowolony z wykonanej reklamacji ,

Kasia Zareba Nowy wpis

Polecam firma wykonuje przepiękne realizacje pergol aluminiowych z zadaszeniem Polecam

Czy firma Dagmara Mucha Dobry Mebel w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pati 14 Nowy wpis

Witam jeżeli chodzi o kadry i płace to oczywiście jak najbardziej jest to możliwe. W pozostałych wariantach pracy takich szkoleń nie przeprowadza się.

Rudnicka J.

Bardzo dobry produkt tylko cena troszkę duża ale warto polecam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.

Czy w Dagmara Mucha Dobry Mebel wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Julita

Piękna pergola stanęła w moim ogrodzie. Pięknie dziękuję!!

Iwon kurdyk

Bardzo dobre produkty i miła obsługa Polecam polecam

Jaki jest okres rozliczeniowy w Dagmara Mucha Dobry Mebel? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

renia

bardzo dobra praca polecam pracowałam w tej firmie krótki czas ale wysokie zarobki można zdobyć

Praca w firmie Dagmara Mucha Dobry Mebel się opłaca? Podobno można zarobić nawet 0 PLN. Czy to prawda?

renia

bo płaca po 25 zł i jest ciekawie

Klient

Polecam firmę Dobry Mebel każdemu!! Przepiękną pergole mi zrobili, a i obsługa przemiła :)

Kamila

Ktoś tu pisał o trzech tysiącach, nie wiem skąd ta kwota. Ja się dogrzebałam innej, pracownik produkcji w kwietniu 2022: 19,7 - 23 PLN za godzinę brutto. Powiedzcie, czy i jakie podwyżki są od nowego roku na montażu?

Elżbieta

a podasz więcej przykładów? widziałam info o 12godzinnym systemie pracy i słabej kasie. To ile ona w rzeczywistości wynosi? jest styczniowa podwyżka?

Anek

Proszę o opinie o pracodawcy kogoś kto obecnie pracuje?

Justyna
@Anek

Czyżbyś zobaczył ich ofertę pracy? Nie odstrasza Cię kwota 3000 brutto?

@Justyna

Justyna właśnie piszę bo w ogłoszeniu brak kwoty.

@Justyna

No to życzę im powodzenia w szukaniu pracownika za tą kwotę.

@Anek

Czyli ostatecznie rezygnujesz? Może dorzucą z czasem coś ciekawego czy raczej wątpisz?

Elżbieta

Powiem Ci, że chyba faktycznie udało Ci się go zniechęcić, bo uciekł i już nie wrócił. W sumie cieszy Cię to? ;p Bo rozumiem, że za misję masz założenie, żeby ostrzegać tu ludzi. Opowiesz coś o swoim doświadczeniu czy spasujesz?

Firma jak i właściciele są bardzo bardzo w porządku !!! Super ludzie !

@Gość

Opinia pisana chyba przez samych jej właścicieli. Dodatkowo widać, że opinie negatywne na bieżąco kasowane. Dislike

Słuchajcie; czy wiecie jak z miejscami w pracy w tej firmie?

Wojtek

Majà stronę internetową? Ktoś poda tutaj?

Wiktor

@gosik ile tam pracowałaś ?

ewelina232

Meble ogrodowe jak i pergole wysokiej jakości Polecam zadowolona klientka

Antek

Czy potrzebują osób tylko z doświadczeniem czy też z wykształceniem kierunkowym?

BOLO

Puściły spieki u was ? Co miałeś pył i nie przyjemności. Ale co tam programy są po to aby ich używać, grubsza decha większe obroty, cieszą decha wolniejsze obroty. Co z tego zawsze mało dech jest naciętych... ale trzeba tego umieć z programów korzystać...

Zostaw merytoryczną opinię o Dagmara Mucha Dobry Mebel - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Dagmara Mucha Dobry Mebel?

Zobacz opinie na temat firmy Dagmara Mucha Dobry Mebel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dagmara Mucha Dobry Mebel?

Kandydaci do pracy w Dagmara Mucha Dobry Mebel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dagmara Mucha Dobry Mebel

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042