ZAMET INDUSTRY S.A.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o ZAMET INDUSTRY S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAMET INDUSTRY S.A.

montet

Pracujemy w Chojnicach, Zamet sieje zamęt.Pan dyrektor adaś to do miotły się nadaje,sam potwierdził jak hale zamiatał albo parawany przesuwa, dyrektor na własnej robocie się nie zna dlatego roboty dla nas nie ma, porażka Zamet

gol

cóż... niestety nie będzie to pozytywna opinia. W ww. firmie potencjalnych pracowników traktuje się jak śmieci. Idziesz na rozmowę rekrutacyjną, na do widzenia pojawia się informacja: "zadzwonimy niezależnie od wyniku procesu rekrutacji". I cisza. Kompletny brak informacji. To po jaką cholerę rzucają na odchodne taki tekst? Stylizują się na firmę z klasą? A koniec końców wszystko wychodzi jak zwykle.

Zostaw opinię o ZAMET INDUSTRY S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAMET INDUSTRY S.A.