Zakład Elektromechaniki Chłodniczej i Elektrycznej Włodzimierz Nadzieja

Adres: Kazimierza Brodzińskiego 10, 71-146 Szczecin

NIP: 9551615357 REGON: 810008434

Zakład Elektromechaniki Chłodniczej i Elektrycznej Włodzimierz Nadzieja

Opinie o Zakład Elektromechaniki Chłodniczej i Elektrycznej Włodzimierz Nadzieja

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak wygląda oferta u nich w firmie Zakład Elektromechaniki Chłodniczej i Elektrycznej Włodzimierz Nadzieja w mieście Szczecin? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Zakład Elektromechaniki Chłodniczej i Elektrycznej Włodzimierz Nadzieja - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Elektromechaniki Chłodniczej i Elektrycznej Włodzimierz Nadzieja

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.