COMBEAT P. JAROSZ, A. JAROSZ SPÓŁKA CYWILNA

Toruń

Opinie o COMBEAT P. JAROSZ, A. JAROSZ SPÓŁKA CYWILNA

tylko na chwile

Firma dziad!!! CHINSKIE LED-Y KTORE TAK NAPARWDE SA NIEDOROBIONE I PALA SIE SZYBKO, (usunięte przez moderatora)WŁASCICIEL KTORY NIE ZNA SIE NA BIZNESIE I NIE PLACI DOSTWACOM , WYKRESLONY Z KRD NIGDY WIECEJ INTERESOW ZTYMI LUDZMI , UWAZAJCIE Z NIM HANDEL TO JEDNE WIELKIE RYZYKO

dostawca
@tylko na chwile 19.02.2013 20:57

a do tego nie zapłacił za towar

Zostaw opinię o COMBEAT P. JAROSZ, A. JAROSZ SPÓŁKA CYWILNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMBEAT P. JAROSZ, A. JAROSZ SPÓŁKA CYWILNA