Zakład Cukierniczy Maciej Terlecki

Adres: Przemysłowa 40, 86-061 Bydgoszcz brzoza

NIP: 9531048671 REGON: 091155683

Zakład Cukierniczy Maciej Terlecki

Opinie o Zakład Cukierniczy Maciej Terlecki

Każda opinia się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Zakład Cukierniczy Maciej Terlecki w mieście Bydgoszcz brzoza? Czekamy cały czas na nowe informacje od Was!

Zostaw opinię o Zakład Cukierniczy Maciej Terlecki - Bydgoszcz brzoza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Cukierniczy Maciej Terlecki