L.C.Z. MULTI-SERVICE Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o L.C.Z. MULTI-SERVICE Sp. z o.o.

salazar

Pracowałem w tej firmie przeszło rok czasu :( Koordynator nie nadaje się do tej pracy ponieważ 1. nie jest odpowiedzialny wyrzuca ludzi których złapał na piciu alkoholu i za 3 miesiące zatrudnia ich na nowo 2 brak warunków do pracy w zimę zimno w pomieszczeniu a w lato można zejść! 3 firma potrafi cię ściągnąć podczas gdy masz wolne

galileo

Firma nie solidna Kraków zatrudnia osoby niekompetentne, byłych policjantów , panuje donosicielstwo, korupcja, bałagan,picie w ukryciu. Zwalniaja co 3 miesiace i zatrudniaja ponownie nowe osoby. Pracownicy nie mają nawet wody do picia i wszyscy wszystko maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] łacznie z kierownictwem A Płock przymyka oczy na wszystko NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE ISTNY SYF

Zostaw opinię o L.C.Z. MULTI-SERVICE Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L.C.Z. MULTI-SERVICE Sp. z o.o.