Opinie o Robert Marcinkowski Rem Kompleks w Micigózd

Robert Marcinkowski Rem Kompleks
2 4 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Czy pracownicy w Robert Marcinkowski Rem Kompleks dogadują się między sobą?

TakNie
Gogol Nowy wpis

@K. Możesz uzasadnić swoją opinię? Dla mnie dobry pracodawca!

TakNie
K. Nowy wpis

Nie polecam!!!!(usunięte przez administratora)

Tak1Nie

K.. Nowy wpis

Osobiście polecam:)

Tak2Nie

Ranking
M32

Osoba godna polecenia.Wykonuje dobrą robotę i nie mam nic do zarzucenia,uczciwy w stosunku do klientów.Polecam:)

Tak2Nie

Misia.

Osoba godna polecenia,swoją pracę wykonuje dokładnie,ludzie u których robił remonty łazienki czy pokoju są zadowoleni.Osobiście polecam

Tak4Nie

Kluska

Firma to totalne dno. Właściciel oszukuje swoich klientów . Pracuje po parę h tylko , później wykręca się że musi mieć jeszcze więcej czasu . Robi nie dokładnie swoją pracę , nie wiem kto pozwolił mu założyć taka firmę , jeśli nie ma wiedzy jak poprawnie pracować . Nie polecam

Tak9Nie

19_08
@Kluska

skąd taka pewność że oszukuje

Tak3Nie

19_08

Szczerze mogę polecić tą firmę i tą osobę,która dobrze wykonuje swoją pracę Moje sugestie dla Robert Marcinkowski Rem Kompleks: Osoba godna polecenia Lubię atmosferę w Robert Marcinkowski Rem Kompleks za: Przyjazna atmosfera i dobre nastawienie

Tak3Nie

Mateusz

Nie polecam tego człowieka i tej firmy . Ten człowiek niech się wstydzi ze założył firmę A nie ma pojęcia o robocie . Spartaczył robotę A potem nawet się nie odzywa kiedy się do niego że coś działa nie tak jak powinno . W dodatku kupione materiały nie poszły całkowicie na remont łazienki tylko część zabrał do siebie . Nie jest to człowiek z jakimikolwiek warzywami sumienia . Nigdy nikomu tej firmy nie polecę i wam , jeśli chcecie zaoszczędzić czasu i widzieć efekty , również nie polecam .

Tak9Nie1

Dyzio
@Mateusz

Skoro soe nie płaci tak sie ma

Tak4Nie

Jak wygląda praca u nich w firmie Robert Marcinkowski Rem Kompleks w miejscowości Micigózd? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tak1Nie

Zostaw opinię o Robert Marcinkowski Rem Kompleks - Micigózd

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie