Adres: Strażacka 11, 86-014 Kruszyn

NIP: 8792140814 REGON: 340587944

Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Maciej Kamiński\N2. Nzoz Kamed Maciej Kamiński

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Maciej Kamiński\N2. Nzoz Kamed Maciej Kamiński w miejscowości Kruszyn? Dodaj komentarz i pomóż im podjąć im decyzję.

Zostaw opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Maciej Kamiński\N2. Nzoz Kamed Maciej Kamiński - Kruszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Maciej Kamiński\N2. Nzoz Kamed Maciej Kamiński

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.